Podpora +420777502022

Kontakty

Máte dotaz nebo problém podívejte se do sekce často kladených dotazů naleznete tam soubor nejčastějších dotazů a odpovědí.

Telefonická podpora prodeje je poskytována v době od 9.00 - 19.00 hodin od pondělí do pátku na tel.: 777 50 20 22, mimo tyto časy, v sobotu a neděli Vám rádi pomůžeme emailem. Prosím své dotazy zasílejte na náš email  podpora@huranahory.cz, děkujeme.

Chcete poradit s nákupem? Podívejte se do sekce Jak nakupovat?

Ohodnoťte nás na Skrz.cz

HURANAHORY.CZ - Šance pro Vaši firmu, ubytování, restauraci atd.

Chcete prezentovat Vaši firmu na HURANAHORY.CZ? Neváhejte se nám ozvat svému regioálnímu zástupci. Tyto kontakty neslouží pro zákaznickou podporu.

Další kontakty

Podpora smluvních partnerů, obchodní oddělení pro poskytovatele služeb

Tel.: 777 50 20 23
Email: obchod@huranahory.cz
 

Fotografie, grafika, propagační video -  smluvní partner

Jaroslav Mužík
Tel.: 777 13 95 37
Email: jacm1327@gmail.com

Office adresa:

Bellušova 1818/35, 155 00 Praha 5

Portál www.huranahory.cz provozuje společnost MyFriend s.r.o.

Email zákaznické podpory: obchod@huranahory.cz

Email fakturačního oddělení: fakturace@huranahory.cz

tel.: 777 502 022 (9-19h)

 

Nejčastější dotazy volajících

Dříve než nás budete kontaktovat, podívejte se na často kladené dotazy, zda-li tam nenaleznete odpověď na svoji otázku.

  • Je to jednoduché! Klikněte u nabídky na tlačítko "Koupit" a pokud má nabídka více variant, zvolte tu, kterou požadujete. Vyplňte potřebné údaje, zvolte způsob platby a proveďte platbu. Až Vám na e-mail přijde Horokupón, postupujte dále dle instrukcí na Horokupónu (jak uplatnit Horokupón).
  • Platby se provádí přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Můžete zvolit různé druhy plateb – platbu kartou (Horokupón od nás obdržíte ihned po zaplacení), online platební tlačítko některé z podporovaných bank (Horokupón od nás obdržíte také ihned po zaplacení) nebo standardní bankovní převod (Horokupón obdržíte zpravidla do 1-3 dnů od zaplacení). Po kliknutí na „Zaplatit“ budete přesměrováni na platební bráno GoPay, kde si v horním menu zvolíte požadovanou metodu platby. Po přijetí platby na účet HuraNaHory.cz Vám bude automaticky zaslán Horokupón na e-mail uvedený v objednávce a také ho budete mít k dispozici na svém HuraNaHory.cz účtu.
  • 100% ano – bezpečnost plateb je na HuraNaHory.cz na prvním místě. Navíc máte nárok na vrácení svých peněz do 14 dnů po platbě.
  • To záleží na Vámi zvoleném způsobu platby. Pokud jste platili platební kartou Horokupón dostanete za pár minut od provedení transakce, při platbě pomocí online platebního tlačítka obdržíte Horokupón také za pár minu od provedení transakce nebo pokud jste zaplatili standardním bankovním převodem obdržíte Horokupón v rozmezí 1-3 dnů.
  • Pokud vám na e-mail nepřišel zakoupený Horokupón, zkuste zkontrolovat „spam“, občas zde e-mail s Horokupónem uvízne nebo si Horokupón můžete sami stáhnout na svém HuraNaHory.cz účtu. Přihlaste se na HuraNaHory.cz a podívejte se do sekce „Můj účet“. Tady najdete vše potřebné o svých nákupech, které zde také můžete ohodnotit.
  • Slevový poukaz s unikátním číselným kódem – Horokupón přijde Vám na Váš e-mail po přijetí platby na HuraNaHory.cz. Tento kód pak slouží k uplatnění zakoupené slevy.
  • Platnost Horokupónu je vždy uvedena na samotném Horokupónu. Vždy se dobře podívejte, jakou platnost má Váš Horokupón – tyto doby platnosti jsou různé. Dejte si pozor, aby Vám zakoupená sleva nepropadla!
  • Ano! Horokupón je super způsob, jak někoho obdarovat skvělou masáží nebo třeba wellness pobytem.

Důležité!

Tento kontaktní formulář slouží výhradně pro vyřizování jakýchkoliv dotazů, či požadavků na technickou podporu. V pracovní dny odpovídáme dle vytíženosti operátorů help linky, v ostatních případech (so,ne, svátky) do 24 hodin.

Kontaktní formulář