Podpora +420777502022

O nás

O NÁS

Dalo by se začít slovy „ MÁME RÁDI HORY“.

A je jisté, že právě proto jsme se rozhodli věnovat portál huranahory.cz výhradně horám, tedy milovníkům hor, přírody, čerstvého vzduchu, dovolených na horách, kvalitní zábavy, sportu, dobrého jídla a pití, ale hlavně zastáncům pohody, kvalitních služeb a dobré nálady. Každý den Vám zprostředkujeme nabídky prověřené osobní návštěvou našich horských agentů a místa, kde jsme mi sami spokojeni s přístupem, vybavením a dalšími službami. Tato starostlivost se nám vypláci již od roku 2012, kdy byl tento server poprvé spuštěn.

POMÁHÁME HORÁM

Pohodová dovolená, romantický víkend, adrenalinový týden, návštěva horské hospůdky atd., každá Vámi zakoupená nabídka pomůže zachovat zdravou, přívětivou a krásnou tvář hor. Na našich stránkách se vždy dozvíte, kam putovaly naše peníze a kde jsme společně pomohli horám

HURÁ NA HORY

Kdo by nechtěl svým dětem a rodině dopřát zdravý horský vzduch, zpestřit si volné chvíle novými zážitky nebo se svými nejbližšími relaxovat uprostřed krásné přírody českých hor. Nově vznikající portál www.huranahory.cz se od ostatních liší právě tím, že nabízí svým příznivcům kvalitní nabídku pobytů a zážitků v českých horách. Nenajdete zde zboží všelikého druhu, šperky, oblečení ani dovolenou u moře. Co zde však zaručeně objevíte jsou prověřené penziony, hotely,chaty a horské chalupy poskytující kvalitní služby za příznivé ceny, nabídky atrakcí, pobytů a skvělých zážitků, z nich ani jeden nezůstal důkladně neprozkoumán agenty portálu Hurá na hory.

Bez povšimnutí by neměl zůstat ani fakt, že každý zakoupený kupón je pomocníkem našim horám. Část zisku je věnována na podporu, rozvoj a zachování přírody českých hor.

HORY PRO NAŠE DĚTI

Rozesmáté dítě s pusou umazanou od borůvkového koláče, jiskřičky v jeho očích, při pokusu pohladit ovečku nebo telátko na horské louce, od mrazu červený  dětský nosík vykukující z čepice  

v bílích sněhových závějích, to jsou okamžiky, kterými žijeme a ještě dlouho nám přinášejí radost, když se probíráme rodinnými fotografiemi.

Tak hurá na hory! Dovolenou na horách, plnou výletů, zážitků a čerstvého vzduchu v pohádkové přírodě českých hor najdete na nově vznikajícím portálu www.huranahory.cz. Prověřené penziony, hotely,chaty a horské chalupy poskytující kvalitní služby za příznivé odpovídající ceny, nabídky atrakcí, pobytů a skvělých zážitků, z nich ani jeden nezůstal důkladně neprozkoumán agenty portálu Hurá na hory.

Portál Hurá na hory myslí na budouctnost, proto každý zakoupený kupón je i pomocníkem našim horám. Část zisku je věnována na podporu, rozvoj a zachování přírody českých hor. Aby i naše děti měly kam jezdit se svými dětmi.

ZDRAVÍ A POHYB V KAŽDÉM VĚKU

Bačkory a pletací jehlice, taková byla možná představa o seniorech v minulosti. Dnes jsou naši rodiče a prarodiče mnohdy aktivnější než mnozí z nás. Procházky přírodou, výlety na vrcholky hor, cyklistika, cvičení, zkrátka pohyb, sport a relaxace v přírodě - to je dnešní obrázek starší generace. Tady všude je potkáte, usměvavé aktivní, pozitivně naladěné, plné života.

České hory vždy byly, jsou a budou nositely zdraví, pohody, dobré nálady a dostupné dovolené . Nově vznikající portál www.huranahory.cz je místem, které nabízí kvalitní, cenově dostupné a prověřené pobyty. Můžete zde nalézt nejrůznější nabídky klidné, ale i aktivně strávené dovolené.

Krása českých hor by měla být zachována i příštím generacím, i naše vnoučata a pravnoučata by měla mít možnost zažít vítěztví nad nejvyššími vrcholky hor a nadechnout se svěžího horského vzduchu, proto je každý zakoupený kupón  pomocníkem našim horám. Část zisku je věnována na podporu, rozvoj a zachování přírody českých hor.

PRO MLAĎÁKY

Akce, adrenalin, dobrodružství, přáteství, nové netradiční zážitky - to všechno blízko a za dostupnou cenu. Ubytování v atraktivních lokalitách českých hor spojené s pestrou nabídkou zážitků, nových dobrodružství, zábavy a hlavně kvalitních služeb nyní najdete na novém portálu www.huranahory.cz. Nebudou chybět ani soutěže, dárky,  zajímavé články horkých agentů, bonusy, fotografie Vašich zážitků a náměty na nápady jak strávit volné chvíle v českých horách. 

Zároveň společně pomůžeme našim horám. Každý zakoupený kupón je malým pomocníkem. Část zisku je věnována na podporu, rozvoj a zachování kouzelné přírody českých hor.

KOUZELNÁ ZIMA V ČESKÝCH HORÁCH

Upravené sjezdovky, přijatelné ceny, zábava pro malé i velké, kvalitní ubytování, příjemná zimní dovolená na českých horách. Portál www.huranahory.cz  pro Vás hledá cenově dostupné nabídky pobytů v atraktivních lokalitách českých hor. Jen sníh k příjemně prožité zimní dovolené nestačí, proto naši agenti osobně prověřují, zda kvalita služeb odpovídá cenám a nelítostně pro Vás vybíráme jen to nejlepší. Každý zakoupený kupón je také příspěvkem, část zisku je věnována na podporu, rozvoj a zachování kouzelné přírody českých hor.

Tak neváhejte a HURÁ NA HORY!