Podpora +420777502022

Jak nakupovat a jak to všechno funguje?

rychlé odkazy: rychlý návod jak nakupovat, registrace a přihlášení, podrobnosti o možnosti plateb, kdy Vám přijdou Horokupóny a jak je vytisknout

1. Výběr slevy

2. Nákup slevy

3. Horokupón na slevu

4. Uplatnění slevy

5. Podělte se o zážitek

Klikněte např. na POBYTY nebo na lokaci CELÉ ČECHY, vyberte požadovanou slevu. Důkladně si přečtěte nabídku a podmínky slevy. Pak již stačí kliknout tlačítko KOUPIT v červené šipce u ceny vybrané slevy.

Garance spokojeného zákazníka! 14 dní od nákupu Vám garantujeme vrácení peněz pokud budete s nákupem nespokojeni.

Nákupem si zakoupíte vybranou slevu a do konce platnosti Horokupónu ji můžete uplatnit u prodejce slevy.

Platnost kuponu najdete v podmínkách slevy, stejně tak jako podrobnosti o nákupu.

Pozor! Každá nabídka je časově omezená. Odpočet znamená čas do kdy ještě můžete nakupovat.

Pro nákup vám stačí tři kroky a slevu máte doma!!!

Horokupón – je poukázka na slevu a obsahuje unikátní číslo kuponu a heslo. Tímto kupónem se prokážete při využití zakoupené slevy u prodejce

Číslo kuponu např. 786344543 – je většinou požadováno při rezervaci pobytů/slevy

Heslo např. BHGZ – tímto bezpečnostním heslem se prokážete až společně s číslem kupónu na místě, při odběru slevy. Prodejce slevy může uplatnit Váš kupón až po zadání tohoto hesla.

S vytištěným Horokupónem využijete slevu u prodejce. Prodejce Vám garantuje vše co je obsaženo v bodech zakoupené slevy.

Tímto způsobem nákupu můžete za ušetřený peníz na této slevě využít slevu klidně ještě jednou :-)

Před využitím slevy, si nezapomeňte zkontrolovat platnost svého Horokupónu.

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Podělte se s námi o Váš zážitek ze zakoupené slevy. Pomůžete nejen ostatním vybrat si jednu z mnoha nabízených nabídek, ale i nám ve zkvalitňování poskytovaných služeb.

FACEBOOK, EMAIL, SMS atd. Pro pravidelné přispěvovatele máme připraven bonusový program kde budete odměněni KREDITY na další nákupy.

A teď již jen HURÁ NA HORY!!! :-)

Podrobný návod jak postupovat při nákupu bez registrace

1. Již jste si vybrali jednu z našich slev? Jen pár kroků tohoto návodu a máte ji doma ...

 

2. Pokud si kupujete slevu bez registrace, stačí jen kliknout  na KOUPIT a na další stránce dvakrát  zadat Váš email. Návod jak se registrovat najdete zde (získáte kredit 100 Kč na první nákup).

 

3. Vyberte druh platby k zaplacení objednávky

Více podrobností o možnosti plateb a rychlosti doručení?

4. Pak už jen zaškrtnout souhlas s podmínkami užití a kliknout na POKRAČOVAT V NÁKUPU

 

5. Rekapitulace a dokončení nákupu -  zde si zkontrolujte Vaši objednávku (počet kuponů, vybranou slevu atd.) Pomocí zeleného tlačítka uplatněte případný kredit (částka se automaticky přepočítá)

 

6. Dokončení nákupu – v případě klatby převodem je nutné ještě zaškrtnout červené pole a tlačítkem KOUPIT dokončíte nákup ( u plateb kartou On-line nebo AGMO červené pole není zobrazeno)

 

Registrace a přihlášení

Registrace nového uživatele
V okamžiku kdy se rozhodnete poskytnutou slevu zakoupit, proveďte registraci na našich stránkách. Jakmile se u nás registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte. Každému z vás, kdo se zaregistruje, povede server HURANAHORY.CZ  zdarma vlastní účet. Na tento účet se vám budou připisovat všechny získané bonusy (tzv. kredity).

NOVĚ!!! Přihlášení pomocí facebook účtu ( nepotřebujete nic jen mít založen facebook)


Přihlášení již zaregistrovaného uživatele
Po registraci jste již automaticky přihlášena pokud jste již stránku zavřeli příhlásíte se pomocí Vašeho emailu a Vami zvoleného hesla při registraci. Pokud si chcete slevu koupit bez registrace, stačí jen kliknout na KOUPIT a dvakrát pro kontrolu zadat Váš email. Zaškrtnout souhlas s obch. podmínkami, kliknout na POKRAČOVAT V NÁKUPU a objednávku dokončit na další straně.

Jak zjistíte, že jste přihlášen? Vlevo nahoře bude svítit Váš email, kliknutím na "Můj účet" se dostanete do administrace objednávek
 

Podrobnosti o možnosti plateb

  • platba bankovním převodem/vkladem (Horokupóny a ověření trvá 1-3 dny od provedení Vaší platby) - v případě platby převodem, proveďte platbu/vklad nejpozději do tří pracovních dnů. Jakmile bude platba naším systémem registrována, automaticky Vám zašleme horokupóny na email.


  • ONLINE platba platební kartou VISA, MASTER atd. pomocí 3D platební brány komerční banky nebo pomocí GoPay účtu (Horokupóny a ověření platby do 15 min)

  • comGATE – expresní bankovní převod podporují některé banky viz. seznam níže (Horokupóny a ověření bankovního převodu a platby trvá jen několik hodin na rozdíl od klasického bankovního převodu)

Kdy Vám přijdou Horokupóny a jak je vytisknout

Po připsání částky na náš bankovní účet se ve Vaší e-mailové schránce objeví email s horokupóny, od jednoho do tří dnů od odeslání Vaší platby. Poté si můžete horokupón(y) jednoduše vytisknout z tohoto emailu kliknutím na odkaz Horokupón1, 2, 3 ... X viz obrázek níže.

   

Další možností je přihlásit se (pomocí Vašeho emailu a zaslaného hesla) vpravo nahoře na modré liště a následně kliknout na Můj účet. Tisk provedete v záložce KUPÓNY (v prostřední části obrazovky). Kliknutím na malou tiskárničku vpravo na konci řádku si vyberete z několika témat tisku.

 
 

FAQ - aneb často kladené otázky

Líbí se mi dnešní nabídka, jak ji mám koupit?

Klikněte u nabídky na tlačítko „KOUPIT“ a pokud má nabídka více variant, zvolte tu, kterou chcete. Vyplňte potřebné údaje, zvolte způsob platby a proveďte platbu. Až Vám na e-mail přijde Horokupón, postupujte dále dle instrukcí (jsou na Horokupónu a také v záložce „Jak uplatnit slevu“ – vždy čtěte pozorně)

Zaplatil(a) jsem, co teď?

Po přijetí platby na účet HURANAHORY.CZ Vám bude automaticky zaslán Horokupón. V případě platby kartou je to obratem, pokud platíte převodem, doba je 2–3 pracovní dny. Vždy pozorně čtěte podmínky u každé slevové nabídky „Podnínky slevy“ – stejný podmínky pro využití zakoupené slevy pak najdete přímo na Horokupónu

Co je to Horokupón?

Slevový poukaz s unikátním číselným kódem – přijde Vám na Váš e-mail po přijetí platby na HURANAHORY.CZ. Tento kód pak slouží k uplatnění zakoupené slevy.

Zaplatil/a jsem a zboží pořád nikde

Pokud dodavatelem slevy není přímo HURANAHORY.CZ, je zpravidla nutné po zaplacení a obdržení Horokupónu zboží objednat u dodavatele slevy. Postupy pro objednávání jsou různé. Vždy pozorně čtěte návod v záložce u nabídek „Jak uplatnit slevu“. Když si nebudete vědět rady, pište na podpora@HURANAHORY.CZ nebo volejte zákaznickou podporu na tel.: 777 50 20 22, 777 50 20 23 – vždy Vám ochotně poradíme!

Kdo je „dodavatel slevy“?

HURANAHORY.CZ je slevový portál, který domlouvá hromadné slevy u dodavatelů – firmy, značky, restaurace, cestovní kanceláře apod. A celé to funguje tak, že na HURANAHORY.CZ kupujete Horokupón a u dodavatele slevy pak uplatníte samotnou slevu pomocí unikátního číselného kódu z Horokupónu.

Jakou platnost má Horokupón?

Vždy se dobře podívejte, jakou platnost má Horokupón – je to různé (snažíme se, aby tato doba byla co nejdelší) a dejte si pozor, aby Vám zakoupená sleva nepropadla!

Nepřišel mi Horokupón, můžu si ho někde stáhnout?

Ano. Přihlaste se na HURANAHORY.CZ a podívejte se do sekce „Můj účet“. Tady najdete vše potřebné o svých nákupech, které zde také můžete ohodnotit.

Chci zrušit nezaplacenou objednávku, jde to?

Ano, napište svůj storno požadavek na podpora@huranahory.cz (v e-mailu uveďte číslo objednávky)

Zapomněl(a) jsem heslo, můžete mi ho poslat?

Jděte na stránku „Zapomenuté heslo“ a my Vám pošleme nové. Pokud máte Facebook, používejte „Přihlášení přes Facebook“ – je to jednodušší a nemusíte si pamatovat žádná další hesla.

Poslal(a) jsem platbu se špatným variabilním symbolem, co teď?

Nic se neděje, pošlete e-mail na podpora@huranahory.cz – uveďte číslo účtu, ze kterého jste provedl(a) platbu a variabilní symbol, který jste při platbě uvedl(a).

Kupuji zboží, jak mám postupovat?

Způsob objednání u dodavatele slevy je vždy uveden na Horokupónu a pod bodem „Podmínky slevy“ – vždy čtěte pozorně. Při objednání zboží e-mailem nezapomeňte uvést unikátní 9-ti místný kód z Horokupónu. Při objednávce slevy se řiďte instrukcemi „Jak uplatnit slevu“.

Kupuji dovolenou, jak mám postupovat?

U pobytu v hotelu vždy ověřte termín ještě před zakoupením Horokupónu. Rezervaci provádějte e-mailem nebo telefonicky, kde pak uveďte unikátní 9-ti místný kód. Při příjezdu do hotelu se prokážete vytištěným Horokupónem kde na recepci uveďte čtyř místné heslo uvedené také na Horokupónu . Horokupón týkající se slevy na výlet či zájezd od cestovní kanceláře, řiďte se instrukcemi v popisu nabídky. S CK následně uzavřete klasickou cestovní smlouvu.

Kupuji jídlo, masáž apod., jak mám postupovat?

Po obdržení Horokupónu si zarezervujte termín, nejpozději však 14 dní před koncem jeho platnosti. Způsob rezervace je uvedený na Horokupónu a v podmínkách slevy – zpravidla telefonicky, e-mailem nebo přes formulář. Na domluvený termín si s sebou přineste vytištěný Horokupón.

Potřebuji fakturu na pobyt FKSP, je to možné?

Ano, faktura lze vystavit na tuzemský pobyt. Pokud Vám faktura stačí pro zaměstnavateme po skončení Vašeho pobytu, prosím požádejte ubytovatele o vystavení dokladu na ubytování (ten pak předložte zaměstnavateli k proplacení). Pokud zaměstnavatel požaduje fakturu předem, zašlete nám e-mail s tímto požadavkem na podpora@huranahory.cz a uveďte: název firmy, sídlo, IČO, DIČ, variabilní symbol Vaší objednávky z HURANAHORY.CZ, fakturu Vám vystavíme během několika dnů.

Postupujte dle těchto kroků:

  • vytvořte objednávku na www.huranahory.cz, vyberte možnost platby bankovním převodem, platbu nehraďte!!!
  • zašlete nám číslo objednávky na náš email včetně fakturačních údajů zaměstnavatele na podpora@huranahory.cz
  • vystavíme Vám doklad na prodej pobytového Horokupónu a zašleme na Váš email, který předložíte zaměstnavateli
  • po proplacení faktury Vás budeme informovat emailem kde Vám zašleme čísla horokupónů pro ubytovatele/službu
  • horokupón předložte poskytovateli slevy při příjezdu na hotel

Jak získám kredit?

Můžete jej např. vyhrát – sledujte HURANAHORY.CZ a odebírejte naše slevy e-mailem, aby Vám žádná soutěž o kredity neunikla. Můžete ho ale získat za doporučení někoho ze svých přátel! Více o tomto jednoduchém způsobu získání kreditu najdete zde

 

Jak můžu uplatnit získané kredity?

Pokud získáte kredit na nákupy na HURANAHORY.CZ, automaticky se Vám připíše na Váš účet. Při dalším nákupu se pak rovnou odečítá z celkové částky k zaplacení. 1 kredit = 1 Kč

 

Můžu Horokupón někomu věnovat, je přenosný?

Ano! Horokupón je super způsob, jak někoho obdarovat třeba letem v balónu nebo hezkým wellness pobytem ;)

 

Jsou platby bezpečné?

100% ano – bezpečnost plateb je na HURANAHORY.CZ na prvním místě. Navíc máte nárok na vrácení svých peněz do 14 dnů po platbě.

 

Co se stane, když dodavatel slevy zkrachuje?

O své peníze nepřijdete, za to ručíme. Navíc je to téměř nemyslitelná situace, své dodavatele opravdu velice důsledně před spuštěním akce prověřujeme.

 

Mám jiné dotazy, kdo mi poradí?

V sekci NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY ve spodním menu najdete další otázky a odpovědi. Pokud ani tam neupějete je tu naše zákaznická podpora! Ptejte se v diskuzích u slevových nabídek, piště své dotazy e-mailem na podpora@huranahory.cz nebo volejte na tel.: 777 50 20 22 nebo 777 50 20 23 (Po–Pá 9.00–19.00, So a Ne pouze emailová podpora)

 

 

 

Líbí se mi dnešní nabídka, jak ji mohu získat?
Klikněte na „KOUPIT“ dříve, než nabídka vyprší. Ve chvíli, kdy o nabídku projeví zájem minimální dohodnutý počet zájemců, sleva se aktivuje a je platná. V tu chvíli se Vám na uživatelském účtu vygenerují kupóny na slevu. Pokud nabídka nedosáhne minimálního počtu zájemců, propadne a peníze Vám vrátíme jako kredit na Váš HURANAHORY.CZ účet. Proto je dobré se s informací o nabídce podělit s kamarády, aby se sleva co nejdříve aktivovala a měli jste jistotu, že jí dostanete.

 

Co se stane, když nabídka nedosáhne požadovaného počtu zájemců?
Když o nabídku neprojeví zájem dostatečný počet zájemců, nabídka propadne a peníze Vám vrátíme jako kredit na Váš HURANAHORY.CZ účet. Jestliže máte o nabídku vážně zájem, sdílejte ji s co největším počtem lidí, aby se sleva aktivovala!

 

Musím použít svůj kupón ve stejný den, kdy si ho koupím?
Ne, zakoupený kupón můžete využít po dobu platnosti uvedenou na každém kupónu.

 

Koupil jsem si váš kupón – jak ho využít?
Po zaplacení a potvrzení platby vám vygenerujeme kupón, na kterém jsou všechny potřebné informace uvedeny.

 

Mohu koupit váš slevový kupón pro někoho jako dárek?
Ano slevový kupón lze zakoupit jako dárek. Při tisknutí kupónu zvolte „Dárkový kupón“. Na kupónu není uveden název HURANAHORY.CZ, ani cena za kterou byl kupón zakoupen. Všechny naše kupóny jsou přenosné.

 

Je moje objednávka při platbě převodem na účet závazná?
Ano, pokud zvolíte platbu převodem, vaše objednávka je závazná. Následující pracovní den po aktivaci slevu musíte kupón zaplatit. Pokud tak neučiníte, vaše e-mailová adresa bude zablokována. Po obdržení platby objednávku potvrdíme a vygenerujeme vám slevový kupón.

 

V případě, že nevyužiji plnou hodnotu kupónu při první návštěvě, mohu ho využít později?
Ne. Pokud není v podmínkách uvedeno jinak, nedostanete zpátky peníze nebo jiný druh kompenzace. Můžete si ale přivést známé a podělit se.

 

Budou mi peníze strženy z karty ihned, jakmile se zařadím mezi zájemce o nabídku?
Ano – aby nedošlo k zneužívání našeho portálu, a stav slevy byl relevantní, strhneme peníze vždy po potvrzení objednávky. A to i v případě, že sleva ještě nebyla aktivovaná. Pokud slevová nabídka aktivována nebude, peníze Vám vrátíme ve formě kreditu.

V případě platby bankovním převodem pečlivě kontrolujeme platební morálku zákazníka a pokusy o podvod nekompromisně trestáme zamezením přístupu na náš portál.

 

Co můžu dělat s kreditem?
Kredit lze využít pro nákup slev. Při placení stačí zvolit možnost „Kredit z HURANAHORY.CZ účtu“ a částka vám bude automaticky stažena z vašeho učtu.

 

 Jak můžu kredity získat?
Kredity můžete získat, pokud kupón zaplatíte a sleva se neaktivuje. Také si kredity můžete předplatit a to zasláním částky, za kterou chcete kredity koupit na náš účet. Do zprávy pro příjemce napište vaší e-mailovou adresu k účtu, na který chcete kredity připsat. Kredity nakupujete v poměru 1:1.

 

Je váš web bezpečný?
Ano, extrémně. Klademe vysoké nároky na zabezpečení našeho portálu.

 

Kolik lidí mohu doporučit?
Počet lidí není omezen. Čím víc lidí doporučíte, tím víc kreditu získáte.

 

Co když poskytovatel mé slevy zkrachuje?
Všichni poskytovatelé služeb na našem portále jsou pečlivě vybíráni, je nepravděpodobné, že by tato situace nastala.  Kdyby ano, kontaktujte nás a my vám vrátíme peníze.

 

Jak se u vás mohu zaregistrovat?
Registrace u nás je velmi jednoduchá. Stačí kliknout na tlačítko registrace, vyplnit Váš email a heslo a můžete nakupovat.

 

Mohu ovlivnit to, co bude ve vaší další nabídce?
Ano, můžete nám poslat váš tip na slevu a my se pokusíme ji pro Vás vyjednat.