Podpora +420777502022

Nová služba klientům HURÁNAHORY.CZ - KUP TEĎ A ZAPLAŤ POZDĚJI

Co to je a jak to funguje?

Společně s poskytovateli slev (hotely atd.) jsme pro Vás připravili tuto speciální nabídku s možností rezervace vaší vybrané slevy již teď před nákupem, kde vlastní zaplacení kupónů můžete provést dokonce až do 14-ti dní od vytvoření vybrané objednávky. 

KlientkaRáda bych si objednala pobyt na horách než budou všechny místa na jarní prázdniny vyprodána. Jak to mám udělat, když budu moct zaplatit až po výplatě?  p. Helová

Je to velmi jednoduché, vyberete si jednu z nabízených slev a kontaktujete hotel ohledně rezervace. Tak si domluvíte delší dobu na zaplacení a přejdete na tlačítko KOUPIT.

Dále Vás čeká vybrání požadované varianty např. pobyt pro dva dospělé a dvě děti. Vyberete platbu bankovním převodem a dokončíte objednávku. 

Zobrazí se Vám údaje o platbě  při dokončení objednávky. Pro jistotu Vám bude hned zaslán email s rekapitulací. Ten si pečlivě uschovejte, budete ho potřebovat k následnému provedení platby. Platbu dle Vašich možností odešlete nejpozději do 14 dní na náš účet. Tím máte vše doma a brzo končící prodej zvolené slevy vás nemůže ohrozit!

Jakmile bude platba registrována naším systémem (obvykle 2-3 dny od provedení platby), automaticky Vám vygenerujeme a zašleme horokupóny na email. Nezapomeňte kontaktovat  hotel a potvrdit si rezervaci.

Pak už jen sbalit kufry a HURÁ NA HORY!