Podpora +420777502022

Exkluzivní nabídka! Wellness pobyt pro 2 osoby ve SPA Hotelu Bílý Hořec*** v Harrachově / Krkonoše

52%
Vyprodáno: 24.02.2013 23:59
2 750 Kč cena po slevě
5 720 Kč před slevou 52% sleva 2 970 Kč ušetříte
Koupilo: 766 zákazníků

Wellness pobyt pro 2 osoby ve SPA Hotelu Bílý Hořec *** v Harrachově v jednom z nejlepších českých lyžařských středisek – vynikající 3 denní pobyt s polopenzí a neomezeným vstupem do římských lázní s vířivkou, parními lázněmi, Kneippovou koupelí s širovou nabídkou masáží pouze za 2.750 Kč/ 2 osoby/ pobyt místo 5.720 Kč. Při koupi 3 ks Horokupónů získáte 7. noc ZDARMA!!!! Platnost až do června 2013, exkluzivní nabídka!

Wellness pobyt na 2 noci pro 2 osoby ve SPA Hotelu Bílý Hořec *** v Harrachově v jednom z nejlepších českých lyžařských středisek – vynikající 3 denní pobyt s polopenzí a neomezeným vstupem do římských lázní s vířivkou, parními lázněmi, Kneippovou koupelí s širovou nabídkou masáží pouze za  2.750 Kč/ 2 osoby/ pobyt místo 5.720 Kč. Při koupi 3 ks Horokupónů získáte 7. noc ZDARMA!!!!  Platnost až do června 2013, exkluzivní nabídka !

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ
 • láhev vína pro dva k první večeři
 • při koupi 3 horokupónů, sedmá noc zdarma včetně polopenze a další návštěvy římských lázní
 • 1 x  libovolná masáž dle nabídky hotelu pro obě osoby, při týdením pobytu (3 horokupónů)
 • 1 x 1h privátní římské lázně s vířivkou  pro obě osoby, při týdením pobytu (3 horokupónů)
 • Parkování na hotelovém parkovišti s dobrým dojezdem bez sněhových řetězů ZDARMA
 • děti do 6 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
Sleva v bodech
 • Wellness pobyt pro 2 osoby ve SPA Hotelu Bílý Hořec*** v Harrachově s 50% slevou (běžně za 5 720 Kč)
 • 2 noci pro obě osoby v komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí se satrelitem
 • 2x snídaně formou švédských stolů pro obě osoby
 • 2x večeře formou rautu pro obě osoby
 • Neomezený vstup do římských lázní – vířivka, Kneippova koupel, parní lázeň a relaxační lehátka
 • 15% sleva na skipas Harrachov card
 • 20% sleva na půjčení lyží v hotelové půjčovně
 • Wi-Fi připojení na internet v restauraci a baru
 • Platnost až do června 2013 – naplánujte si skvělou zimní dovolenou nebo obdarujte své blízké velkolepým dárkem!
 • Harrachov je hojně navštěvovaným místem, nabízí perfektní podmínky pro lyžování, ale i zajímavá místa na výlet a sportovní vyžití během celého roku
 • Hotel se nachází jen 100 metrů od sedačkové lanovky
 • Možnost organizovaných výletů do Polska, ZOO Dvůr Králové a do Prahy
Podmínky slevy
 • rezervace pobytu na tel. 481 548 111 nebo emailu: recepce@spahotelhorec.cz
 • pobyt v termínu od 5.1. 2012  do 30.6.2013 (bez omezení)
 • děti od 6 -10 let za 890 Kč / pobyt  na 2 noci s polopenzí, pladba na místě

TIP Horalů: Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu? Kontaktujte nás na podpora@huranahory.cz .

 

 

Lyžařské centrum Harrachov - skvělá nabídka služeb pro vaši dovolenou

 • SPA hotel Bílý Hořec se nachází v centru sportovních aktivit i krásné přírody. Asi 100m od hotelu je sedačková lanovka na Čertovu horu, tak si můžete odskočit do hotelu např. na oběd, nebo si dopřát polední vířivku, kterou máte po celou pobytu v ceně. Harrachov je skvělým výchozím bodem pro běžkaře. I v zimní sezoně doporučujeme nenáročný pěší výlet k mumlavskému vodpádu ( fotoaparát si vezměte s sebou :-) ). Další výlet můžete celoročně podniknout autem do polské Sklarské Poreby, která je vzdálena z Harrachova pár kilometrů a dát si třeba výtečný zákusek v tamní vyhlášené cukrárně.
 • Bowlingový club v Harrachově je umístěn v nedalekém areálu ADOS, cca. 15 minut pěšky od hotelu. Club je vybaven čtyřmi bowlingovými dráhami. O víkendech doporučujeme rezervaci dráhy předem, tuto rezervaci Vám ochotně zajistí hotelová recepce. Otevírací doba je od 13:00 do 01:00 hodin. Cena za pronájem dráhy je od 290,- korun na hodinu.

Luxusní wellness pobyt v SPA HOTELU BÍLY HOŘEC*** v Harrachově s 52% slevou!

Představte si tři dny neomezené relaxace v římských lázních s vířivkou, parní lázní, masážemi a Kneippovou koupelí. Za luxusním wellness pobytem nemusíte ani jezdit nikam daleko. SPA Hotel Bílý Hořec*** si pro vás připravil unikátní relaxační balíček s 52% slevou.

sauna hotel Orea

 

Hotel Bílý Hořec je útulným horským hotelem, který svým hostům poskytuje tradičně kvalitní služby v moderním pojetí. Po dobu dvou nocí zde budete ubytováni v komfortních a vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem. Internetové připojení můžete využít v hotelové restauraci a na recepci.

wellness hotel OreaNavíc, pokud si koupíte tři vouchery a spojíte je v jeden pobyt, získáte sedmou noc zdarma včetně stravy a návštěvy římských lázní. Privátní 

restaurace hotel Bílý hořec

Postaráno je i o vynikající kuchyni. Ráno se podávají vydatné snídaně ve formě švédských stolů, připraveny jsou pro vás i vynikající večeře. Celý pobyt se ale nese na vlnách relaxace a božského klidu. Vy máte neomezený vstup do velkolepého wellness centra v hotelu, které je pojato ve stylu římských lázní.

pokoj hotel Bílý hořecVolně si můžete užívat vířivku, parní lázeň, relaxační lehátka a Kneippovu koupel. Vířivka je příjemnou vodní procedurou vhodnou jako přípravná procedura před masážemi či pobytem v sauně. Má velmi příznivé účinky na uvolnění svalů, zlepšení prokrvení a celkovou relaxaci. Kneippova koupel funguje na principu střídaní teplé a studené vody a podpoří celkovou regeneraci a relaxaci organismu. 

levné ubytování harrachov

Jak už jsme zmínili, připravena je pro vás i inhalace páry, masáže a k odpočinku můžete využít i relaxační lehátka.

levné ubytování harrachov

Pokud se do Harrachova vydáte na zimní dovolenou, bude to skvělá volba. Harrachov nabízí svým návštěvníkům perfektní podmínky pro lyžování. Sedačková lanovka je od hotelu vzdálená jen 100 metrů. Harrachov patří mezi nejnavštěvovanější česká lyžařská střediska a nabízí sjezdovky všech úrovní. Nejdelší z nich je dlouhá 2 200 metrů.  Veškeré informace naleznete přímo ZDE. Nemusí se obávat ani ti, kteří preferují běžecké lyžování. Připraveny jsou pro ně desítky upravených a značených tratí.

Harrachov hotel Bílý Hořec

Harrachov je ovšem i městem muzeí a krásné přírody. Pro výjimečnou relaxaci doporučujeme i návštěvu pivních lázní. Zajděte se podívat i do ski muzea, sklářského muzea nebo do minipovavaru. V případě, že se rozhodnete si tento balíček užít až na jaře, neměli byste vynechat návštěvu bobobé dráhy, lanového centra a Monkey parku.

hotel Bílý Hořec

Harrachov vám v každém období nabídne to nejlepší a výběr je opravdu široký. Užijte si luxusní relaxaci s 52% slevou v Hotelu Bílý Hořec!

 

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
SPA HOTEL BILÝ HOŘEC***
Harrachov 178
Harrachov, Krkonoše, 512 46
Česká Republika
http://www.spahotelhorec.cz
recepce@spahotelhorec.cz
Tel: +420 481 548 111
Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci(8.00 - 20.00)
Mapa
Lng: 15.42804700, Lat: 50.77402450 (zvětšit mapu)

Platnost Horokupónu

od 21.01.2013 do 30.06.2013

Kde uplatnit

SPA HOTEL BILÝ HOŘEC***
Harrachov 178
Harrachov, Krkonoše, 512 46
Česká Republika
http://www.spahotelhorec.cz
recepce@spahotelhorec.cz
Tel: +420 481 548 111
Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci(8.00 - 20.00)