Podpora +420777502022

NEJPRODÁVAŃEJŠÍ WELLNESS PRO DVA! 3 dny pohody ve spa-wellness hotelu s polopenzí a obědy zdarma mimo víkend v ***Hotelu Bílý Hořec v Harrachově. PLATNOST POUKAZŮ až do 27.12.2014!!! / Krkonoše

52%
Vyprodáno: 04.02.2014 11:59
2 750 Kč cena po slevě
5 720 Kč před slevou 52% sleva 2 970 Kč ušetříte
Koupilo: 770 zákazníků

Wellness pobyt pro 2 osoby ve SPA Hotelu Bílý Hořec *** v Harrachově v jednom z nejlepších českých horských středisek – vynikající 3 denní pobyt s polopenzí formou bufetu a neomezeným vstupem do římských lázní s vířivkou, parními lázněmi, Kneippovou koupelí a s širokou nabídkou masáží.

Wellness pobyt na 2 noci pro 2 osoby ve SPA Hotelu Bílý Hořec *** v Harrachově v jednom z nejlepších českých lyžařských středisek – vynikající 3 denní pobyt S POLOPENZÍ FORMOU BUFETŮ a neomezeným vstupem do WELLNESS, římských lázní s vířivkou, parními lázněmi, Kneippovou koupelí a s širovou nabídkou masáží. Pouze za  2.750 Kč/ 2 osoby/2 noci místo 5.720 Kč. Při koupi 3 ks Horokupónů získáte 7. noc ZDARMA!!!!  Platnost prodloužena až do 28.12.2014, exkluzivní nabídka !

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ
 • při pobytech mimo víkend 2x oběd pro 2 osoby!!!
 • při koupi 3 horokupónů na šest nocí, sedmá noc zdarma včetně polopenze a další návštěvy římských lázní
 • 1 x  libovolná masáž dle nabídky hotelu pro 2 osoby, při týdenním pobytu (3 horokupónů)
 • 1 x 1h privátní římské lázně s vířivkou  pro 2 osoby, při týdenním pobytu (3 horokupónů)
 • děti do 6 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
Sleva v bodech
 • luxusní wellness pobyt pro 2 osoby/ 2 noci ve SPA Hotelu Bílý Hořec*** v Harrachově s 52% slevou (běžně za 5 720 Kč)
 • 2 noci pro 2 osoby v komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem
 • 2x snídaně formou švédských stolů pro dvě osoby
 • 2x večeře formou rautu pro dvě osoby
 • !!! 2x oběd při pobytech mimo víkend pro dvě osoby
 • neomezený vstup do římských lázní – vířivka, Kneippova koupel, parní lázeň a relaxační lehátka
 • neomezený vstup do římských lázní denně od 10.00 do 22.00 – vířivka, Kneippova koupel, parní lázeň a masážní lehátka
 • možnost privátního wellness od 22.00 do 24.00 za příplatek
 • 15% sleva na skipas Harrachov card
 • 20% sleva na půjčení lyží v hotelové půjčovně
 • Wi-Fi připojení na internet v restauraci a baru
 • platnost až do konce prosince 2014 – naplánujte si skvělou zimní dovolenou nebo obdarujte své blízké velkolepým dárkem na jaro!
 • Harrachov je hojně navštěvovaným místem, nabízí perfektní podmínky pro lyžování, ale i zajímavá místa na výlet a sportovní vyžití během celého roku
 • hotel se nachází jen 100 metrů od sedačkové lanovky SKI AREÁL HARRACHOV
 • možnost organizovaných výletů do Polska, ZOO Dvůr Králové a do Prahy
Podmínky slevy
 • rezervace pobytu na emailu: recepce@spahotelhorec.cz nebo na tel. 481 548 111 (8:00 - 20:00h)
 • pobyt v termínu od 2.1.2014  do 28.12.2014
 • děti od 6 -10 let za 890 Kč / pobyt  na 2 noci s polopenzí - dětský Horokupón
 • wellness otevřen od 10 -22 hod., privátní wellness od 22 - 24 hod. (za příplatek)
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 17 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • nevyužité Horokupóny propadají


Horské centrum Harrachov - skvělá nabídka služeb pro Vaši dovolenou

 • SPA hotel Bílý Hořec se nachází v centru sportovních aktivit i krásné přírody. Asi 100m od hotelu je sedačková lanovka na Čertovu horu, tak si můžete odskočit do hotelu např. na oběd, nebo si dopřát polední vířivku, kterou máte po celou pobytu v ceně. Harrachov je skvělým výchozím bodem pro běžkaře. I v zimní sezoně doporučujeme nenáročný pěší výlet k Mumlavskému vodopádu ( fotoaparát si vezměte s sebou :-) ). Další výlet můžete celoročně podniknout autem do polské Sklarské Poreby, která je vzdálena z Harrachova pár kilometrů a dát si třeba výtečný zákusek v tamní vyhlášené cukrárně.
 • Bowlingový club v Harrachově je umístěn v nedalekém areálu ADOS, cca. 15 minut pěšky od hotelu. Club je vybaven čtyřmi bowlingovými dráhami. O víkendech doporučujeme rezervaci dráhy předem, tuto rezervaci Vám ochotně zajistí hotelová recepce. Otevírací doba je od 13:00 do 01:00 hodin. Cena za pronájem dráhy je od 290,- korun na hodinu.

Luxusní wellness pobyt v SPA HOTELU BÍLÝ HOŘEC*** v Harrachově s last minute slevou!

Představte si tři dny neomezené relaxace v římských lázních s vířivkou, parní lázní, masážemi a Kneippovou koupelí. Za luxusním wellness pobytem nemusíte jezdit nikam daleko. SPA Hotel Bílý Hořec*** si pro Vás připravil unikátní dvoudenní relaxační balíček.

Neomezené římské lázně

 

Hotel Bílý Hořec je útulným horským hotelem, který svým hostům poskytuje tradičně kvalitní služby v moderním pojetí. Po dobu dvou nocí zde budete ubytováni v komfortních a vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem. Internetové připojení můžete využít v hotelové restauraci a na recepci.

wellness hotel Orea

Navíc, pokud si koupíte tři vouchery a spojíte je v jeden pobyt, získáte sedmou noc zdarma včetně stravy a návštěvy římských lázní.

restaurace hotel Bílý hořec

Postaráno je i o vynikající kuchyni. Ráno se podávají vydatné snídaně ve formě švédských stolů, připraveny jsou pro Vás i vynikající obědy a večeře. Celý pobyt se ale nese na vlnách relaxace a božského klidu. Máte neomezený vstup do velkolepého wellness centra v hotelu, které je pojato ve stylu římských lázní.

pokoj hotel Bílý hořecVolně si můžete užívat vířivku, parní lázeň, relaxační lehátka a Kneippovu koupel. Vířivka je příjemnou vodní procedurou vhodnou jako přípravná procedura před masážemi či pobytem v sauně. Má velmi příznivé účinky na uvolnění svalů, zlepšení prokrvení a celkovou relaxaci. Kneippova koupel funguje na principu střídaní teplé a studené vody a podpoří celkovou regeneraci a relaxaci organismu. 

levné ubytování harrachov

Jak už jsme zmínili, připravena je pro Vás i inhalace páry, masáže a k odpočinku můžete využít i relaxační lehátka.

levné ubytování harrachov

Pokud se do Harrachova vydáte na zimní dovolenou, bude to skvělá volba. Harrachov nabízí svým návštěvníkům perfektní podmínky pro lyžování. Sedačková lanovka je od hotelu vzdálena jen 100 metrů. Harrachov patří mezi nejnavštěvovanější česká lyžařská střediska a nabízí sjezdovky všech úrovní. Nejdelší z nich je dlouhá 2 200 metrů.  Veškeré informace naleznete přímo ZDE. Nemusí se obávat ani ti, kteří preferují běžecké lyžování. Připraveny jsou pro ně desítky upravených a značených tratí.

Harrachov hotel Bílý Hořec

Harrachov je ovšem i městem muzeí a krásné přírody. Pro výjimečnou relaxaci doporučujeme i návštěvu pivních lázní. Zajděte se podívat i do ski muzea, sklářského muzea nebo do minipivovaru. V případě, že se rozhodnete tento balíček využít, neměli byste vynechat návštěvu bobobé dráhy, lanového centra a Monkey parku.

hotel Bílý Hořec

Harrachov Vám v každém období nabídne to nejlepší a výběr je opravdu široký. Užijte si luxusní relaxaci v Hotelu Bílý Hořec!

 

Harrachov je malebné horské městečko v Krkonoších, které leží u hranic s Polskem, ve výšce cca 700m nad mořem. Rozkládá se pod Čertovou horou v údolí říčky Mumlavy. Patří k letoviskům zimních sportů, ale i letní aktivní rekreace. Nabízí mnoho způsobů jak prožít celoroční dovolenou v Krkonoších, ať už jste zastánci aktivní dovolené nebo upřednostňujete wellness spojenou s relaxací a odpočinkem.

Pro nadšence lyžování a zimních radovánek Harrachov nabízí známý Skiareál Harrachov. Moderní areál disponuje 1 vlekem a 3 lanovkami, lyžovat můžete na sjezdovkách všech druhů obtížnosti o celkové délce přes 7km. Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. V Harrachově se dále nachází množství menších soukromých vleků a sjezdovek. Pro méně zdatné Skiareál nabízí půjčovnu lyží a lyžařské, snowboardové školy, kde učí certifikovaní učitelé. Harrachov se řadí mezi několik málo středisek v Evropě kde se pořádají světové poháry ve skocích a letech na lyžích.

Pro návštěvníky, kteří raději vyznávají odpočinek, relaxaci, a procházky na čerstvém vzduchu Harrachov nabízí muzea, pivní lázně, sklárny a v neposlední řadě WELLNESS, který můžete využít v luxusním hotelu Bílý Hořec***.

Aktivním návštěvníkům nabízí město Harachov tyto aktivity: lezeckou stěnu, lanové centrum, vertical park, squash, tenis, bobovou dráhu Harrachov, tenisovou halu, sportovní centrum, nordic walking, a mnoho dalších aktivit. V Harrachově najdete také mnoho míst, které byste při své návštěvě neměli vynechat.

 

Tipy na výlety v Harrachově

 

Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum a prohlídková štola nabízí jedinečnou ukázku pracovního náčiní a vybavení, ale také ukázku těženého materiálu ve zdejším ložisku rudy. Jsou zde dochovány těžební stroje z minulého století. Prohlídková štola je vysypána štěrkem, dlouhá cca 450m s průměrnou teplotou 10 - 12 stupňů.

Lanová dráha Rýžoviště

Lanová dráha na Rýžovišti ve východní části Harrachova Vás vyveze na vrchol 1022m. vysoké Čertovi hory Tato lanovka je v provozu pouze v zimních měsících a to obvykle od prosince do dubna.

Mumlavské vodopády

Mumlavské vodopády se nacházejí v národním parku Krkonoše, nedaleko významného horského letoviska Harrachov a představují jedny z nejmohutnějších a nejkrásnějších vodopádů v ČR. Patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům západní části Krkonošského Národního Parku. Mumlavský vodopád se tu s mocným hukotem řítí z více než 7 metrů vysokého a 10 metrů širokého žulového skalního stupně, při jehož úpatí se tvoří zajímavé prohlubně, nazývané obří hrnce nebo také čertova oka.

Muzeum skla & ski muzeum

Zajímavá expozice originální výroby skla v nejstarší soukromé sklárně v Čechách. Souběžně s touto expozicí je zde k vidění také přehlídla dobových lyží a lyžařského vybavení a jeho vývoj. Expozice mapuje vývoj harrachovského lyžování i místního lyžařského klubu. Návštěvníci si mohou prohlédnout lyže staré více než sto let, ale i skokanskou výzbroj od padesátých let.

Ozubnicová trať - zubačka

Tato unikátní trať je zajímavá nejen stavebním provedením, ale také svojí bohatou historií. Stala se pravidelným cílem cest pro obdivovatele železnice a technických památek z celé Evropy a v roce 1992 byl úsek Tanvald - Kořenov prohlášen Ministerstvem kultury ČR za kulturní památku.

Pivní lázně Harrachov

Významnou a atraktivní zajímavostí Harrachova jsou jednoznačně pivní lázně, které jsou součástí Harrachovského pivovaru a sklárny Novosad. Lázně nabídnou jedinečnou terapii v klidném prostředí, kterou můžete doplnit o relaxační masáž nebo malé pivo z místního pivovaru odkud pocházejí i veškeré pivní produkty.

Pivovar Harrachov

Typicky pivovarská restaurace se stylovou atmosférou je atraktivní především pro vlastní výrobu piva (vaření přímo před zraky hostů). Navíc restaurace volně navazuje na sklářskou huť a tím umožňuje svým návštěvníkům mimořádně zajímavé spojení s výrobou místního skla. Harrachovské kvasnicové pivo vyniká svou jedinečnou chutí a vysokou kvalitou. K jeho výrobě se používají tradiční přírodní suroviny, především slad a chmel.

Sklárna Harrachov

Sklárna je druhá nejstarší v Čechách. Byla založena před rokem 1712 na jilemnickém panství hrabat Harrachů. Zachovaný tradiční způsob sklářské výroby může shlédnout každý návštěvník v rámci exkurze společně s následnou prohlídkou muzea a pivovaru. Sortiment výroby tvoří luxusní nápojové sklo, užitkové sklo a křišťálové lustry.

Skokanské můstky Harrachov

Proslulý areál pěti skokanských můstků se nachází na severním svahu Čertovy hory v Harrachově. Je zde několik lyžařských můstků. Nejstarší skokanský můstek v Harrachově pochází z roku 1920. Zde se nachází můstek K120 a mamutí můstek pro lety na lyžích K180.Tento mamutí můstek patří mezi 6 největších můstků na světě. Konají se na něm závody světového poháru v letech na lyžích. V letech 1983 a 1992 se zde konalo také mistrovství světa.


 

HURANAHORY.CZ

 • rezervace pobytu na emailu: recepce@spahotelhorec.cz nebo na tel. 481 548 111 (8:00 - 20:00h)
 • pobyt v termínu od 2.1.2014  do 28.12.2014
 • děti od 6 -10 let za 890 Kč / pobyt  na 2 noci s polopenzí - dětský Horokupón
 • wellness otevřen od 10 -22 hod., privátní wellness od 22 - 24 hod. (za příplatek)
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 17 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • nevyužité Horokupóny propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
SPA HOTEL BILÝ HOŘEC***
Harrachov 178
Harrachov, Krkonoše, 512 46
Česká Republika
http://www.spahotelhorec.cz
recepce@spahotelhorec.cz
Tel: +420 481 548 111
Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci(8.00 - 20.00)
Mapa
Lng: 15.42804700, Lat: 50.77402450 (zvětšit mapu)
aše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

SPA HOTEL BILÝ HOŘEC***
Harrachov 178, Harrachov
Krkonoše, 512 46
Česká republika
http://www.spahotelhorec.cz
recepce@spahotelhorec.cz
Tel: +420 481 548 111

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Jak mám dále postupovat? Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny? Potřebuji nahlásit číslo kupónu na rezervaci na hotel.

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 02.01.2014 do 28.12.2014

Podmínky slevy

 • rezervace pobytu na emailu: recepce@spahotelhorec.cz nebo na tel. 481 548 111 (8:00 - 20:00h)
 • pobyt v termínu od 2.1.2014  do 28.12.2014
 • děti od 6 -10 let za 890 Kč / pobyt  na 2 noci s polopenzí - dětský Horokupón
 • wellness otevřen od 10 -22 hod., privátní wellness od 22 - 24 hod. (za příplatek)
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 17 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • nevyužité Horokupóny propadají

Kde uplatnit

SPA HOTEL BILÝ HOŘEC***
Harrachov 178
Harrachov, Krkonoše, 512 46
Česká Republika
http://www.spahotelhorec.cz
recepce@spahotelhorec.cz
Tel: +420 481 548 111
Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci(8.00 - 20.00)