Podpora +420777502022

AKCE! NOC ZDARMA!! 4-8 denní balíček s PLNOU PENZÍ a WELLNESS v centru Pece pod Sněžkou v HOTELU MÁJ*** / Krkonoše

64%
Vyprodáno: 07.10.2014 20:45
1 320 Kč cena po slevě
3 590 Kč před slevou 64% sleva 2 270 Kč ušetříte
Koupilo: 227 zákazníků

AKCE LÉTO 6+1 NOC ZDARMA pro celou rodinu! Jedno dítě ke dvěma dospělým od 3-9.99 let ZDARMA a další děti od 3 do 11.99 let se STRAVOU za polovic. Nabídka jako od Krakonoše z centra Pece pod Sněžkou. NEUTRÁCEJTE ZA OBĚDY V RESTAURACÍCH OD NÁS MÁTE PLNOU PENZI!!

AKCE +1 DEN ZDARMA! - pro týdenní pobyt je nutné spojit 2 x tento horokupón na osobu. Jako bonus získáte sedmou noc ZDARMA (3 noci + 3 noci + 1 noc ZDARMA). Navíc jako další bonus jedno dítě od 3 -9.99 let se stravou ZDARMA ke dvěma dospělým.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • SEDMÁ noc ZDARMA při spojení dvou těchto horokupónů
 • jedno dítě od 3 -9.99 let se stravou ZDARMA ke dvěma dospělým
 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na nákup

Sleva v bodech

 • 4 dny / 3 noci ubytování s plnou penzí  pro jednu osobu
 • 3x snídaně formou švédských stolů
 • 3x dvouchodový oběd s výběrem ze dvou jídel nebo obědový balíček
 • 3x večeře s výběrem ze dvou  jídel
 • 1x 1h na využití wellness a bazénu v hotelu Horizont**** od 7.30 -14.00 (u pobytů na týden 2x)
 • 20% SLEVA na hotelové masáže
 • 10% SLEVA na kartu hosta (Monkey park, bobová dráha, lanový park)
 • 20% sleva na lanovku na Sněžku, děti do 5-ti let ZDARMA při předložení karty hosta
 • slevová karta hosta Pec pod Sněžkou ke každé rodině ZDARMA
 • WIFI připojení na internet v restauraci i na pokojích ZDARMA
 

Využijte našich speciálních slev a užijte si relaxačně aktivní odpočinek v Krkonoších. Pro milovníky hor doporučujeme výhodné ubytování v příjemném *** hotelu Máj v Peci pod Sněžkou za zcela vyjímečné ceny. V předprodejových termínech Vám vždy můžeme vyjít vstříc příjemnou cenou. Nabízíme příjemné, pohodlné a kvalitní ubytování přímo v centru Pece pod Sněžkou. Po celou dobu pobytu se o Vás postará ochotný personál hotelu Máj, snídaně formou švédských stolů, odpolední i večerní kuchyně s výběrem ze dvou variant hlavních jídel. Poloha hotelu v Peci pod Sněžkou nabízí řadu vyžití, kde si každý přijde na své. Relaxpark v Peci pod Sněžkou nabízí relaxačně aktivní odpočinek v podobě bobové dráhy, skluzavky, trampolíny, dětského hřiště, lanového centra a jízdy na kladce. Typem na pěkný výlet je Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, pevnost Stachelberg nebo nová rozhledna na Hnědém vrchu, jež Vám poskytne krásný výhled na celé okolí. Překrásná horská krajina pod naší nejvyšší horou Sněžkou přímo láká k řadě výletů, k horské pěší turistice nebo cykloturistice. Nachází se zde řada cyklotras, přímo na hotelu lze také zapůjčit horská kola nebo terénní koloběžky. Dalším doporučením pro rodiny s dětmi je pohádková cesta pro děti na motivy pohádek Marie Kubátové s 10 zastaveními v krásné přírodě v malebném údolí Malé Úpy (pěkný program pro děti na 3-4 dny). Nedaleký hotel Horizont nabízí pro každého koupání v krytém bazénu a nespočet wellness služeb. Skvělé noční vyžití, horské obchůdky to vše a mnohem víc Vám nabízí Pec pod Sněžkou.

NOVĚ!!! Pohodlně lanovkou až na vrchol Sněžky, pro všechny věkové kategorie.
Ideálním výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské středisko Pec pod Sněžkou (750 m.n.m.), které leží v údolí řeky Úpy a na okolních svazích. Nechte si na hotelu zabalit obědový balíček a můžete se vydat na výlet. Na vrchol naší nejvyšší české hory vás vyveze moderní čtyřmístná kabinková lanovka. Pokochejte se nádhernými výhledy a úžasnou přírodou. Pokud budete mít chuť, můžete dále pokračovat po značených turistických cestách zpět do Pece pod Sněžkou, do Horní Malé Úpy, k Luční boudě a dále do Špindlerova Mlýna. Na vrcholu Sněžky je také Poštovna, nejvýše položená pošta v Čechách, odkud lze poslat pohled či dopis s unikátním poštovním razítkem. Po zdolání naší nejvyšší hory vám bude odměnou pohodlý Wellnessu 4**** hotelu Horizont- vířívka, bazén, sauna. Za malý poplatek můžete své příjemně unavené tělo svěřit do rukou zkušených masérů hotelu Horizont, budete se cítit jako znovuzrozeni!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotel Máj*** - Pec pod Sněžkou
Pro milovníky hor doporučujeme výhodné ubytování v příjemném *** hotelu Máj v Peci pod Sněžkou za zcela vyjímečné akční ceny. Poloha hotelu nabízí řadu vyžití, kde si každý přijde na své. Překrásná horská krajina pod naší nejvyšší horou Sněžkou přímo láká k řadě výletů, k horské pěší turistice nebo cykloturistice. Nachází se zde řada cyklotras, přímo na hotelu lze také zapůjčit horská kola nebo terénní koloběžky.
Doporučením pro rodiny s dětmi je pohádková cesta pro děti na motivy pohádek Marie Kubátové s 10 zastaveními v krásné přírodě v malebném údolí Malé Úpy (pěkný program pro děti na 3-4 dny). Nedaleký hotel Horizont nabízí pro každého koupání v krytém bazénu a nespočet wellness služeb. Skvělé noční vyžití, horské obchůdky to vše a mnohem víc Vám nabízí Pec pod Sněžkou.

 
www.hotelmajpec.cz www.hotelmajpec.cz www.hotelmajpec.cz
 • nabízíme 2 - 5 lůžkové pokoje s TV, SAT, WiFi, koupelnou s WC, dětský koutek, zahrádka s obsluhou 
 • stylový bar a restaurace s příjemnou obsluhou a dobrou kuchyní, výběr koktejlů a dezertů
 • WiFi internet  ZDARMA
 • půjčovna kol, lyží, snowboardů


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pec pod Sněžkou je horské městečko vklíněné do členitého terénu východních Krkonoš. K založení města došlo zásluhou ložisek kovů v blízkém okolí, která se začala těžit v 16. století. Postupně zde vyrostly pece na tavení měděných, arzenových a železných rud, které se dobývaly v Obřím a Modrém dole. Pec pod Sněžkou je jedním z našich nejvýznamnějších středisek zimních sportů a turistiky. Poskytuje ideální podmínky především pro sjezdové lyžování. Je zde celá řada veřejných i podnikových vleků. Ze severní části města vede sedačkoná lanovka na Růžovou horu a na Sněžku. Oblíbená je také pěší trasa Obřím dolem směrem na Sněžku.

Nejkrásnější pohled na svět je z hřebenů Krkonoš...

Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy, ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je naše město ideálním místem pro kombinaci zážitků a relaxace.

Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pod Sněžkou pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje jeden z největších lyžařských areálů v ČR s 11 sjezdovkami, v letní sezoně pak horská turistika. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu výhledy - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou.

Tipy na výlety. Doporučené túry.
Důl Kovárna
Z centra Pece pod Sněžkou sem půjdete dolní částí Obřího dolu jeden a půl hodiny. Na sestup do podzemí si vezměte teplejší oblečení, uvnitř je stálá teplota okolo 7°C a 100% vlhkost. Podmínkou je pevná obuv a věk nad 10 let. Podzemní trasu B zvládne jen fyzicky zdatný turista. Místy je nutné počítat s nízkým profilem štoly, příkrými schodišti a pohledem do hloubky. Zapůjčíte si plášť, přilbu a čelovou svítilnu. Doprovodí Vás zkušený průvodce a budete mít možnost si vyzkoušet práci středověkých horníků. Poznáte způsob a historii těžby tohoto významného krkonošského ložiska.
Emmina vyhlídka
Krátká vycházka ve Velké Úpě zakončená altánem na krásném, historickém místě. Cesta vede od zastávky Velká Úpa, Barrandov přes most přes řeku Úpu. Cesta je vhodná pro pěší, není pro kočárky. K vyhlídce se lze dostat i cestou vedoucí z centra Velké Úpy na Přední Výsluní, Emminu vyhlídku pak uvidíte vpravo dole od cesty na louce pod horskou roubenkou č.p. 53.
Javoří důl
Javoří důl ústí do Velké Úpy u Javořího mlýna a aby toho nebylo dost, protéká jím Javoří potok a stojí v něm Javoří boudy. A všiměte si, že celé údolí kolem potoka je porostlé Javorem... zajímavý fenomén.
Horní Albeřice
Horní Albeřice jsou poměrně zapomenutý kout na východním okraji Krkonoš, který si oblíbili chataři a chalupáři ze širokého okolí. Je možné tam dojet automobilem nebo na kole po odbočení z hlavní silnice Trutnov - Pec v Horním Maršově. Od Maršova jsou Horní Albeřice vzdáleny asi 4 km a jede se k nim přes Dolní Lýsečiny a Dolní Albeřice.
V Albeřicích jsou k vidění především nádherné Albeřické lomy, ve kterých se těžil vápenec a pálilo vápno. Lomy jsou povrchové a značně hluboké. I za horkých letních dnů se v jejich nitru pohybuje teplota vzduchu okolo 7°C, což poznáte na svém dechu.
Lesní hrádek Aichelburg
Lesní hrádek Aichelburg stojí uprostřed lesů na úbočí Světlé hory. Málo navštěvovanými romantickými partiemi k němu vedou tradiční chodníky využívané v minulosti ke svážení dřeva na saních rohačkách. Lesní hrádek vznikl v roce 1861 jako památník osvíceného majitele panství Bertholda Aichelburga. Uvnitř obnovené hradní síně najdete jeho dochovanou bustu, ale také vchod do vyhlídkové věže a další zajímavosti. V informačním centru Veselý výlet v Peci pod Sněžkou nebo v Temném dole si můžete vypůjčit klíče a lesní hrádek si sami odemknout.

Hotel se nachází v centru Pece pod Sněžkou na adrese:
Pec pod Sněžkou č. 140, GPS: 50°41'44.178"N, 15°44'22.179"E, www.hotelmajpec.cz

HURANAHORY.CZ

Lanová dráha - Pec pod Sněžkou

Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.) Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro váš výlet z Pece pod Sněžkou. Lanovka Vás pohodlně dopraví přes mezistanici na Růžové hoře (1334 m n.m.) na Sněžku (1594 m n.m.). Během necelé půlhodinky překonáte převýšení více než 680 m. Ze Sněžky můžete dál pokračovat po značených turistických cestách směrem k Luční boudě, do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou nebo do Horní Malé Úpy. Lanovka byla postavena jako oběžná dvouúseková s dvoumístnými odpojitelnými sedačkami. Za hodinu přepraví 250 osob/hod. při dopravní rychlosti 2,5 m/s. Ze stanice Pec pod Sněžkou (890 m n.m.) je doba jízdy na Růžovou horu (1354 m n.m.) 11 minut, délka úseku 1560 m a dále na Sněžku 13,5 minut, délka úseku 1967 m. Více než 50 let provozu prokázalo, že lanová dráha je pro ochranu přírody v této lokalitě přínosem. Proto v současné době probíhají intenzivní práce na přípravě výstavby lanové dráhy nové.  http://www.snezkalanovka.cz/

Lanový park Janské Lázně - Lanový park ve stromech se skládá ze cca 40-ti překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních nebo na kole. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě skoku z 12-ti metrů a několik přejezdů na kladce.

Hotel se nachází v centru Pece pod Sněžkou na adrese:
Pec pod Sněžkou č. 140, GPS: 50°41'44.178"N, 15°44'22.179"E, www.hotelmajpec.cz

HURANAHORY.CZ

 • cena po slevě  pro  dospělou osobu 1.320,-Kč
 • cena po slevě pro dítě od 3 do 11,99 let 660 Kč
 • 6 nocí +1 noc ZDARMA při spojení dvou horokupónů na osobu
 • ke dvěma dospělým jedno dítě do 9.99 let ZDARMA se STRAVOU
 • děti 0-3 let bez nároku na služby ZDARMA pouze se snídaní (příplatek za jídlo 660 Kč / 4 dny)
 • děti nad 12 let jsou počítáni jako dospělý
 • libovolný pobyt od 25.5. - 23.12. 2014, nutná předchozí rezervace na hotelu emailem recepce@hotelmajpec.cz nebo tel.: 608 05 06 09
 • štědrovečerní večeře za příplatek 250Kč
 • veškeré další poplatky se řídí dle platného ceníku hotelu
 • více informací na www.hotelmajpec.cz
 • neuplatněné horokupóny propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
HOTEL MÁJ***
Pec pod Sněžkou 140
Pec pod Sněžkou, Krkonoše, 54221
Česká Republika
http://www.hotelmajpec.cz
recepce@hotelmajpec.cz
Tel: +420 608 050 609

Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci
(9.00 - 20.30)

Mapa
Lng: 15.73933700, Lat: 50.69553000 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

rezervace emailem na recepce@hotelmajpec.cz nebo tel. 608 05 06 09

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email se kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 26.05.2014 do 23.12.2014

Podmínky slevy

 • cena po slevě  pro  dospělou osobu 1.320,-Kč
 • cena po slevě pro dítě od 3 do 11,99 let 660 Kč
 • 6 nocí +1 noc ZDARMA při spojení dvou horokupónů na osobu
 • ke dvěma dospělým jedno dítě do 9.99 let ZDARMA se STRAVOU
 • děti 0-3 let bez nároku na služby ZDARMA pouze se snídaní (příplatek za jídlo 660 Kč / 4 dny)
 • děti nad 12 let jsou počítáni jako dospělý
 • libovolný pobyt od 25.5. - 23.12. 2014, nutná předchozí rezervace na hotelu emailem recepce@hotelmajpec.cz nebo tel.: 608 05 06 09
 • štědrovečerní večeře za příplatek 250Kč
 • veškeré další poplatky se řídí dle platného ceníku hotelu
 • více informací na www.hotelmajpec.cz
 • neuplatněné horokupóny propadají

Kde uplatnit

HOTEL MÁJ***
Pec pod Sněžkou 140
Pec pod Sněžkou, Krkonoše, 54221
Česká Republika
http://www.hotelmajpec.cz
recepce@hotelmajpec.cz
Tel: +420 608 050 609

Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci
(9.00 - 20.30)