Podpora +420777502022

MEGA SLEVA! 4 dny/ 3 noci s POLOPENZÍ mimo víkend + dítě do 6 let ZDARMA v ***hotelu MÁJ v centru Pece pod Sněžkou! Lanovkou až na vrchol Sněžky s 20 % slevou! Navíc WELLNESS v centru Pece pod Sněžkou + masáže s 20 % slevou v 4*hotelu Horizont. / Krkonoše

80%
Vyprodáno: 07.10.2014 20:45
790 Kč cena po slevě
3 940 Kč před slevou 80% sleva 3 150 Kč ušetříte
Koupilo: 747 zákazníků

Zdolejte s námi Sněžku a buďte mezi prvními. Na vrchol Sněžky novou lanovkou s 20% SLEVOU + 1 x dítě do 6-ti let ZDARMA. Jarní pohodová dovolená za super peníz v ráji lyžařů, cyklistů a turistů! Wellness pobyt pro dvojice i rodinu s UBYTOVÁNÍM,POLOPENZÍ a možným WELLNESS. Vše za skvělých 790,- Kč! Při nové registraci navíc získáte 100 Kč BONUS na první nákup od huranahory.cz.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • 1 x dítě do 6 let ZDARMA ke dvěma dospělým s POLOPENZÍ!!
 • BONUS při nové registraci 100 Kč kredit na nákup

Sleva v bodech

 • 3 dny / 2 noci (4 dny/ 3 noci) ubytování s POLOPENZÍ  pro 1 osobu v pokojích se sociálním zařízením
 • 2x (3x mimo víkend) snídaně formou bohatých švédských stolů
 • 2x (3x mimo víkend) večeře s výběrem ze dvou  jídel
 • využití wellnessu a bazénu v hotelu ***Horizont (120Kč/h)
 • možnost výhodného dokoupení denních dezertů, obědů
 • AKCE! Pivo Pardál 11° 0,5l za 20 Kč a všechny koktejly za 89 Kč
 • hotelový dětský koutek
 • 20% SLEVA na hotelové masáže
 • 10% SLEVA na kartu hosta (Monkey park, bobová dráha, lanový park)
 • 20% sleva na lanovku na Sněžku, děti do 5-ti let ZDARMA při předložení karty hosta
 • slevová karta hosta Pec pod Sněžkou ke každé rodině ZDARMA
 • WIFI připojení na internet v restauraci i na pokojích ZDARMA

NOVĚ!!! Pohodlně lanovkou až na vrchol Sněžky, pro všechny věkové kategorie.
Ideálním výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské středisko Pec pod Sněžkou (750 m.n.m.), které leží v údolí řeky Úpy a na okolních svazích. Nechte si na hotelu zabalit obědový balíček a můžete se vydat na výlet. Na vrchol naší nejvyšší české hory vás vyveze moderní čtyřmístná kabinková lanovka. Pokochejte se nádhernými výhledy a úžasnou přírodou. Pokud budete mít chuť, můžete dále pokračovat po značených turistických cestách zpět do Pece pod Sněžkou, do Horní Malé Úpy, k Luční boudě a dále do Špindlerova Mlýna. Na vrcholu Sněžky je také Poštovna, nejvýše položená pošta v Čechách, odkud lze poslat pohled či dopis s unikátním poštovním razítkem. Po zdolání naší nejvyšší hory vám bude odměnou pohodlý Wellnessu 4**** hotelu Horizont- vířívka, bazén, sauna. Za malý poplatek můžete své příjemně unavené tělo svěřit do rukou zkušených masérů hotelu Horizont, budete se cítit jako znovuzrozeni!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotel Máj*** - Pec pod Sněžkou
Pro milovníky hor doporučujeme výhodné ubytování v příjemném *** hotelu Máj v Peci pod Sněžkou za zcela vyjímečné akční ceny. Poloha hotelu nabízí řadu vyžití, kde si každý přijde na své. Překrásná horská krajina pod naší nejvyšší horou Sněžkou přímo láká k řadě výletů, k horské pěší turistice nebo cykloturistice. Nachází se zde řada cyklotras, přímo na hotelu lze také zapůjčit horská kola nebo terénní koloběžky.
Doporučením pro rodiny s dětmi je pohádková cesta pro děti na motivy pohádek Marie Kubátové s 10 zastaveními v krásné přírodě v malebném údolí Malé Úpy (pěkný program pro děti na 3-4 dny). Nedaleký hotel Horizont nabízí pro každého koupání v krytém bazénu a nespočet wellness služeb. Skvělé noční vyžití, horské obchůdky to vše a mnohem víc Vám nabízí Pec pod Sněžkou.

 
www.hotelmajpec.cz www.hotelmajpec.cz www.hotelmajpec.cz
 • nabízíme 2 - 5 lůžkové pokoje s TV, SAT, WiFi, koupelnou s WC, dětský koutek, zahrádka s obsluhou 
 • stylový bar a restaurace s příjemnou obsluhou a dobrou kuchyní, výběr koktejlů a dezertů
 • WiFi internet  ZDARMA
 • půjčovna kol, lyží, snowboardů


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pec pod Sněžkou je horské městečko vklíněné do členitého terénu východních Krkonoš. K založení města došlo zásluhou ložisek kovů v blízkém okolí, která se začala těžit v 16. století. Postupně zde vyrostly pece na tavení měděných, arzenových a železných rud, které se dobývaly v Obřím a Modrém dole. Pec pod Sněžkou je jedním z našich nejvýznamnějších středisek zimních sportů a turistiky. Poskytuje ideální podmínky především pro sjezdové lyžování. Je zde celá řada veřejných i podnikových vleků. Ze severní části města vede sedačkoná lanovka na Růžovou horu a na Sněžku. Oblíbená je také pěší trasa Obřím dolem směrem na Sněžku.

Nejkrásnější pohled na svět je z hřebenů Krkonoš...

Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy, ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je naše město ideálním místem pro kombinaci zážitků a relaxace.

Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pod Sněžkou pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje jeden z největších lyžařských areálů v ČR s 11 sjezdovkami, v letní sezoně pak horská turistika. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu výhledy - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou.

Tipy na výlety. Doporučené túry.
Důl Kovárna
Z centra Pece pod Sněžkou sem půjdete dolní částí Obřího dolu jeden a půl hodiny. Na sestup do podzemí si vezměte teplejší oblečení, uvnitř je stálá teplota okolo 7°C a 100% vlhkost. Podmínkou je pevná obuv a věk nad 10 let. Podzemní trasu B zvládne jen fyzicky zdatný turista. Místy je nutné počítat s nízkým profilem štoly, příkrými schodišti a pohledem do hloubky. Zapůjčíte si plášť, přilbu a čelovou svítilnu. Doprovodí Vás zkušený průvodce a budete mít možnost si vyzkoušet práci středověkých horníků. Poznáte způsob a historii těžby tohoto významného krkonošského ložiska.
Emmina vyhlídka
Krátká vycházka ve Velké Úpě zakončená altánem na krásném, historickém místě. Cesta vede od zastávky Velká Úpa, Barrandov přes most přes řeku Úpu. Cesta je vhodná pro pěší, není pro kočárky. K vyhlídce se lze dostat i cestou vedoucí z centra Velké Úpy na Přední Výsluní, Emminu vyhlídku pak uvidíte vpravo dole od cesty na louce pod horskou roubenkou č.p. 53.
Javoří důl
Javoří důl ústí do Velké Úpy u Javořího mlýna a aby toho nebylo dost, protéká jím Javoří potok a stojí v něm Javoří boudy. A všiměte si, že celé údolí kolem potoka je porostlé Javorem... zajímavý fenomén.
Horní Albeřice
Horní Albeřice jsou poměrně zapomenutý kout na východním okraji Krkonoš, který si oblíbili chataři a chalupáři ze širokého okolí. Je možné tam dojet automobilem nebo na kole po odbočení z hlavní silnice Trutnov - Pec v Horním Maršově. Od Maršova jsou Horní Albeřice vzdáleny asi 4 km a jede se k nim přes Dolní Lýsečiny a Dolní Albeřice.
V Albeřicích jsou k vidění především nádherné Albeřické lomy, ve kterých se těžil vápenec a pálilo vápno. Lomy jsou povrchové a značně hluboké. I za horkých letních dnů se v jejich nitru pohybuje teplota vzduchu okolo 7°C, což poznáte na svém dechu.
Lesní hrádek Aichelburg
Lesní hrádek Aichelburg stojí uprostřed lesů na úbočí Světlé hory. Málo navštěvovanými romantickými partiemi k němu vedou tradiční chodníky využívané v minulosti ke svážení dřeva na saních rohačkách. Lesní hrádek vznikl v roce 1861 jako památník osvíceného majitele panství Bertholda Aichelburga. Uvnitř obnovené hradní síně najdete jeho dochovanou bustu, ale také vchod do vyhlídkové věže a další zajímavosti. V informačním centru Veselý výlet v Peci pod Sněžkou nebo v Temném dole si můžete vypůjčit klíče a lesní hrádek si sami odemknout.

Hotel se nachází v centru Pece pod Sněžkou na adrese:
Pec pod Sněžkou č. 140, GPS: 50°41'44.178"N, 15°44'22.179"E, www.hotelmajpec.cz

HURANAHORY.CZ

 • cena pro jednu osobu na 3 dny/ 2 noci (4 dny / 3 noci mimo víkend) za 790,- Kč s POLOPENZÍ
 • nutná předchozí rezervace na hotelu emailem recepce@hotelmajpec.cz nebo tel.: 608 05 06 09
 • libovolný pobyt prodloužen od 1.9.-23.12.2014
 • dítě od 0 do 2.99 let ZDARMA bez nároku na služby, pouze se snídaní
 • 1 x dítě 3 -5,99 let ZDARMA ke dvěma dospělým, další za 395,- Kč
 • více variant nákupu rodinných balíčků se zobrazí po stisku tlačítka KOUPIT
 • děti nad 12 let jsou již počítáni jako dospělé osoby
 • více informací na www.hotelmajpec.cz
 • neuplatněné horokupóny propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
HOTEL MÁJ***
Pec pod Sněžkou 140
Pec pod Sněžkou, Krkonoše, 54221
Česká Republika
http://www.hotelmajpec.cz
recepce@hotelmajpec.cz
Tel: +420 608 050 609

Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci
(9.00 - 20.30)

Mapa
Lng: 15.73933700, Lat: 50.69553000 (zvětšit mapu)

Výběr aktuálních on-line kamer v našem okolí Pece pod Sněžkou

KAMERA - Areál U Kostela, Horní Málá Úpa KAMERA - Středisko Pomezky, Horní Malá Úpa KAMERA - Středisko Pomezky, Horní Malá Úpa
SNĚŽKA on-line kamery : obr.1 - 1602 m n.m., obr.2 - Obří důl, obr.3 - Studniční hora, www.humlnet.cz

KAMERA - Areál U Kostela, Horní Málá Úpa KAMERA - Středisko Pomezky, Horní Malá Úpa KAMERA - Středisko Pomezky, Horní Malá Úpa
Pec pod Sněžkou on-line kamery : obr.1 - Bouda na Muldě, obr.2 - Relaxpark, obr.3 - Luční bouda 1410 m .n.m., www.humlnet.cz


KAMERA - Areál U Kostela, Horní Málá Úpa KAMERA - Středisko Pomezky, Horní Malá Úpa KAMERA - Středisko Pomezky, Horní Malá Úpa
Obr.1 - Velká Úpa, Portášky, obr.2 - Janské Lázně - kolonáda, obr.3 - Babí, tvrz Stachelberg, www.humlnet.cz

KAMERA - Středisko Pomezky, Horní Malá Úpa KAMERA - Areál U Kostela, Horní Málá Úpa
on-line kamery Malá Úpa a okolí - obr.1 Pomezní boudy a obr.2 areál u kostela  nadmořská výška 1108m


Kamery se obnovují každých 5 minut.

Platnost Horokupónu

od 01.09.2014 do 23.12.2014

Podmínky slevy

 • cena pro jednu osobu na 3 dny/ 2 noci (4 dny / 3 noci mimo víkend) za 790,- Kč s POLOPENZÍ
 • nutná předchozí rezervace na hotelu emailem recepce@hotelmajpec.cz nebo tel.: 608 05 06 09
 • libovolný pobyt prodloužen od 1.9.-23.12.2014
 • dítě od 0 do 2.99 let ZDARMA bez nároku na služby, pouze se snídaní
 • 1 x dítě 3 -5,99 let ZDARMA ke dvěma dospělým, další za 395,- Kč
 • více variant nákupu rodinných balíčků se zobrazí po stisku tlačítka KOUPIT
 • děti nad 12 let jsou již počítáni jako dospělé osoby
 • více informací na www.hotelmajpec.cz
 • neuplatněné horokupóny propadají

Kde uplatnit

HOTEL MÁJ***
Pec pod Sněžkou 140
Pec pod Sněžkou, Krkonoše, 54221
Česká Republika
http://www.hotelmajpec.cz
recepce@hotelmajpec.cz
Tel: +420 608 050 609

Poptávky volných termínů emailem nebo telefonicky na recepci
(9.00 - 20.30)