Podpora +420777502022

Víkend ve Špindlu! 3 dny/ 2 noci s polopenzí v rodinném penzionu Fortuna. Navíc děti do 10ti let ubytování zdarma!!! Pro nově registrované 100 Kč od huranahory.cz. / Krkonoše

69%
Skončeno: 07.03.2017 15:01
665 Kč cena po slevě
2 107 Kč před slevou 69% sleva 1 442 Kč ušetříte
Koupilo: 64 zákazníků

Chcete prožít báječný a neopakovatelný pobyt? Středisko Špindlerův Mlýn je nejznámější středisko Krkonoš. Nabízí celoroční vyžití pro každého. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, diskoték, obchůdků, wellness center. Každý si zde jistě přijde na své - pěší a cyklo turistika, paragliding, jízda na koních, sportovní rybolov, minigolf, tenis, koncerty, Při nepřízni počasí můžete využít Aquacentrum Bedřichov vzdálený 15 min. Adrenalinové sporty (přemostění – let vzduchem, bungeerunning, rafting, paragliding, tenis, rybaření). Máte se jistě na co těšit. Pro nově registrované navíc 100 Kč bonus a děti do 10 let ubytování ZDARMA.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • jedno dítě do 10 let (9,99 let) ubytování ZDARMA (příplatek za jídlo snídaně + večeře 450 Kč/ 3dny)
 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na nákup této slevy

Sleva v bodech

 • 3 dny / 2 noci pro jednu osobu s POLOPENZÍ ve dvoulůžkových i vícelůžkových pokojích
 • 2x snídaně formou bufetu
 • 2x chutné večeře
 • 20% sleva na půjčení horských kol + zajištění
 • 20% sleva na minigolf
 • 20% sleva na aktivity v kryté hale (tenis, volejbal, basketbal, nohejbal)
 • WIFI připojení na internet  na pokojích ZDARMA
 • pobyt přímo v centru atraktivního Špindlerova mlýna v bezprostřední blízkosti restaurací, kaváren, wellness center
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem

Tip pro rodiny s dětmi!

Středisko Špindlerův Mlýn je nejznámější středisko Krkonoš. Nabízí celoroční vyžití pro každého. Za příznivých slunečných dnů můžete využít pro turistiku  přes 200 km horských cest, které protínají Krkonošský národní park. Lanovky na Medvědín a Pláně umožňují turistům rychlý přístup na hřebeny Krkonoš. Na výběr máte pěší turistiku, horská kola, paragliding, jízdu na koních, minigolf, tenis, koncerty, plavání nebo v zimních měsících lyžování. Bobová dráha a skvělé Aquacentrum Bedřichov jsou vzdálené pouze 15 min. Adrenalinové sporty (přemostění – let vzduchem, bungeerunning, rafting, paragliding, tenis, rybaření). Pro večerní vyžití je tu spousta výborných restaurací a pro aktivní odpočinek např. squash a bowling.

PROČ SE VYDAT PRÁVĚ SEM?

 • Vyhlášená lokace ve Špindlerově mlýně
 • Přímo u nejznámějšího českého lyžařského areálu Sv. Petr
 • 50 m od zastávky skibusu
 • Snadná dostupnost autem i v zimní sezóně
 • V bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, diskoték, obchůdků a wellness center
 • Ideální místo pro aktivní sportovce i pro dobití baterek a relax v krásných horách
 • Možnost užít si pobyt jak v zimě, tak na jaře a začátkem léta

 Pension Fortuna nabízí nejlevnější a kvalitní ubytování v centru Špindlerova Mlýna v jednom z 19 dvoulůžkových i vícelůžkových pokojů.

 Pension Fortuna se nachází v centru Špindlu hned vedle sjezdovky Krakonoš (980 m dlouhá), Svatý Petr 300 m, se snadnou dostupností na upravené běžecké stopy a cyklostezky. Na své si přijdou vyznavači horské cyklistiky, pro které vznikl v areálu Svatý Petr v nedávné době Špindl bike park. Užít si můžete i spoustu dalších aktivit od bobové dráhy, lanového parku, přemostění, obří houpačky, tenisových kurtů, horolezecké stěny, terénních koloběžek až po aquapark, bazény a wellness centrum. Večer můžete vaši relaxaci i sportování zakončit v nespočtu příjemných restaurací a hospůdek. Špindlerův Mlýn nabízí široké možnosti sportovních, ale i společenských aktivit přitom si však stále zachovává charakter původního horského města.

Špindlerův Mlýn je město plné zážitků, objevte jeho krásy i v letní sezóně. Špindlerův Mlýn má opravdu co nabídnout. Kromě mnoha zajímavých turistických cílů a oblíbených cyklotras zde naleznete i celou řadu atraktivních sportovních a rekreačních aktivit. Zkuste si terénní koloběžky, bobovou dráhu, přemostění přehrady, zarybařte si na zdejší přehradě, šplhejte v korunách stromů zdejšího Monkey Parku anebo relaxujte v některém ze zdejších vyhlášených wellness center.

Nová dětská hřiště u lanovek

Špindlerův Mlýn - Kdo chce spatřit nejvyšší český vodopád, pozůstatky doby ledové i zbytky původního krkonošského pralesa, ten by se měl vydat Labským dolem k pramenům Labe. Okolí prvních kilometrů evropského veletoku tvoří jednu z nejkrásnějších přírodních scenerií v Krkonoších.

Údolí Bílého Labe
Ze Špindlerova Mlýna se jedná o příjemnou a nenáročnou trasu, která je vhodná i pro rodiny s dětmi a vozíčkáře, kteří zde ocení hladký asfaltový povrch. Okolí je navíc plné přírodních krás a cestou vás čeká řada pěkných výhledů. Malebné horské údolí ledovcového původu se nachází mezi Kozími hřbety a pohraničním hřbetem Krkonoš, údolím probíhá rozhraní mezi žulovými a rulovými horninami. Příjemná 4 km dlouhá trasa vede ze Špindlerova Mlýna k Boudě u Bílého Labe.

Labský Důl
Divoká a skalnatá rokle patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším místům v Krkonoších. Tohle místo kdysi vyhloubil rozsáhlý ledovec a vtiskl mu charakteristický tvar podkovy.
Důl je ledovcového původu, po ledovci zde zůstaly až 20 m vysoké morénové valy, závěrečnou část Labského dolu tvoří Labské jámy, které jsou uzavřené téměř kolmými skalními srázy, vysokými až 200 metrů. Labský důl začíná u Dívčích lávek, do horských plání se zařezává v délce osmi kilometrů.
Doporučujeme její návštěvu a pěší túru z centra Špindlerova Mlýna a zpět v celkovém trvání dvou hodin (tam i zpět). Tuto trasu lze absolvovat i s kočárkem nebo s malými dětmi. Z centra Špindlerova Mlýna k přehradě vede krásná lesní cesta po zeleném turistickém značení v délce cca 2km. Z centra se vydáte cca 100m směr Svatý Petr.

Pančavský vodopád v Krkonoších - nejvyšší vodopád ČR!!
Nejvyšší vodopád v České republice, s výškou 148 m, se v několika stupních řítí skalnatým srázem z hrany Pančavské louky na dno Labského dolu. Nachází se v Krkonoškém národním parku, přibližně 1 km jižně od Labské boudy.
Pančavský vodopád je jedním z nejpůsobivějších krkonošských vodopádů. Jde o typický kaskádovitý vodopád. Má čtyři hlavní stupně, které mají výšku 36 m, 39 m, 23 m a 20 m. Šířka vodopádu se mění podle množství protékající vody. Pohybuje se mezi 4 až 8 m. Najdete jej 1 km jižně od Labské boudy, na Pančavském potoce. U vodopádu je tzv. Ambrožova vyhlídka, ze které je hezký výhled na Labský důl, Kozí hřbety, Kotel a Lysou horu. Jedná se o typický vodopád vytvořený na boční stěně ledovcového údolí.

Naučná stezka Prameny Labe
Naučná stezka Prameny Labe měří 18 km a na svých zastaveních seznamuje s přírodními zajímavostmi této části Krkonoš. Při procházce uvidíte spoustu přírodních zajímavostí, mezi něž patří například Pančavský vodopád, který je nejvyšší v České republice.

Špindlerovská Hospoda ve Špindlerově Mlýně
Špindlerovská hospoda byla založena v roce 1905. Jedná se o původní budovu Špindlerova Mlýna, která dala jméno tomuto městu. Nachází se přímo v centru města Špindlerův Mlýn, v Krkonošském národním parku.
V restauraci si můžete dopřát vynikající klasickou domácí českou a moravskou kuchyni, jako je například Krkonošské kyselo, brynzové halušky, staročeská pečená kachna se dvěma druhy zelí a třemi druhy domácích knedlíků, pečené koleno, vepřová žebra, svíčková, gulášek, Krkonošská cmunda, pivo Lobkowicz Premium, Rychtář kvasnicový, tmavý ležák Granát, nebo točenou Kofolu.

Železobetonový obloukový most přes Labe – technická památka Špindlerova Mlýna
Dominantou Špindlerova Mlýna je bílý železobetonový obloukový most v centru města, který byl postaven v roce 1911. Tato technická památka dnes slouží pouze pro pěší.
Předchůdcem tohoto mostu byl dřevěný most z roku 1829, který byl zničen povodní v roce 1897. Dnešní most tvoří železobetonový lomený segmentový oblouk. Most je doplněn dřevěným zábradlím.

Aquapark Špindlerův Mlýn - relaxace v centru Krkonoš
Areál Aquapark Špindlerův Mlýn vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní kola a další atrakce. Wellness Centrum nabízí svět saun a nově otevřenou solnou jeskyni.
V areálu AquaParku dále můžete využít saunu, páru nebo masáže. Teplota vody v rekreačním bazénu je 28°C, ve vířivkách 33°C. V bazénech jsou umístěny masážní trysky i perličková masážní lůžka. Všechny atrakce jsou v ceně vstupenky.

Adrenalin centrum Yellow Point Špindlerův Mlýn
Společnost Yellow Point nabízí řádnou dávku adrenalinu, ale i zábavy v Adventura parku - areálu s několika opravdu vychytanými atrakcemi. V horách v létě, kromě cyklistiky v terénu, můžete vyzkoušet denní i noční dobrodružné sporty.

Koloběžková dráha Špindlerův Mlýn
Nová adrenalinová aktivita v centru Špindlerova Mlýna. Jedná se o sjezd od Erlebachovy boudy na silničních koloběžkách. Koloběžky jsou určeny jak pro dospělé, tak i pro děti, výlet je tedy možné absolvovat s celou rodinou. Aktivitu zajišťují s plným servisem.

Pramen Labe - Labská louka a nejvyšší vodopád v ČR

 

Sněžka - nejvyšší hora České republiky

 

Sněžka - je jedno z nejzajímavějších míst České republiky. Se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou České Republiky. Je to významná dominanta východní části Krkonoš.Vrcholek slouží jako častý turistický cíl a pro jeho dosažení je možné využít celou řadu turistických cest. K dosažení vrcholu můžete zvolit mezi pěší túrou nebo pomocí lanové dráhy z Pece pod Sněžkou. Jelikož je Sněžka nejvyšší hora v širokém okolí, je z vrcholku rozsáhlý panoramatický pohled do širokého okolí. Přes vrchol Sněžky prochází česko-polská hranice. Na vrchol vede ze 4,5 km vzdálené Pece pod Sněžkou sedačková lanovka. Severní, polská strana spadá do údolí řeky Lomničky, jižní část do Obřího dolu, západní do Úpské rašeliny a východní přecházejí v Obří hřbet.

Na sportovní rybolov lze pouze zakoupit povolenku za 400 Kč od Rybářského sdružení Špindlerův Mlýn, NEMUSÍTE MÍT PLATNÝ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK ČR ( super atrakce pro celou rodinu).

 

Další aktivity v okolí

HURANAHORY.CZ

 • ubytování pro 1 osobu na 3 dny /2 noci s polopenzí
 • libovolný pobyt od 16.07.2016- 30.6.2017
 • nutná předchozí rezervace na tel. 728 634 497 nebo 606 138 060
 • jedno dítě do 9,99 let ubytování ZDARMA (příplatek za polopenzi 450 Kč/3 dny)
 • druhé  a další dítě 3- 9,99let s polopenzi 450 Kč /3 dny
 • dítě do 3 let (2,99) bez nároku na služby zdarma
 • dítě nad  10 let s polopenzi 665Kč /3 dny (jako dospělý)
 • poplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/noc
 • nevyužité horokupony propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Pension Fortuna
Svatopetrská 160
Špindlerův Mlýn, 54351

http://www.ubytovani-spindl.com/
pension.fortuna@seznam.cz
Tel: +420728634497
Mapa
Lng: 15.62003510, Lat: 50.72082190 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

info@ubytovani-spindl.com

+420 728 634 497, +420 606 138 060

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 23.01.2016 do 30.06.2017

Podmínky slevy

 • ubytování pro 1 osobu na 3 dny /2 noci s polopenzí
 • libovolný pobyt od 16.07.2016- 30.6.2017
 • nutná předchozí rezervace na tel. 728 634 497 nebo 606 138 060
 • jedno dítě do 9,99 let ubytování ZDARMA (příplatek za polopenzi 450 Kč/3 dny)
 • druhé  a další dítě 3- 9,99let s polopenzi 450 Kč /3 dny
 • dítě do 3 let (2,99) bez nároku na služby zdarma
 • dítě nad  10 let s polopenzi 665Kč /3 dny (jako dospělý)
 • poplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/noc
 • nevyužité horokupony propadají

Kde uplatnit

Pension Fortuna
Svatopetrská 160
Špindlerův Mlýn, 54351

http://www.ubytovani-spindl.com/
pension.fortuna@seznam.cz
Tel: +420728634497