Podpora +420777502022

Víkend ve Špindlu! 3 dny/ 2 noci s polopenzí v rodinném penzionu Fortuna. NAVÍC DĚTI DO 10 LET UBYTOVÁNÍ ZDARMA!!! / Krkonoše

69%
Vyprodáno: 28.12.2014 23:45
665 Kč cena po slevě
2 107 Kč před slevou 69% sleva 1 442 Kč ušetříte
Koupilo: 198 zákazníků

Chcete prožít báječný a neopakovatelný pobyt? Středisko Špindlerův Mlýn je nejznámější středisko Krkonoš. Nabízí celoroční vyžití pro každého. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, diskoték, obchůdků, wellness center. Každý si zde jistě přijde na své - pěší a cyklo turistika, paragliding, jízda na koních, sportovní rybolov, minigolf, tenis, koncerty, lyžování a mnoho dalšího. Při nepřízni počasí můžete využít Aquacentrum Bedřichov vzdálený 15 min. Adrenalinové sporty (přemostění – let vzduchem, bungeerunning, rafting, paragliding, tenis, rybaření). Máte se jistě na co těšit.

Pozor! Platnost kupónů byla prodloužena pro termíny pobytu od 9.-23.1.2015 a 15.3.2015 - 30.6.2015.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • jedno dítě do 10 let (9,99 let) ubytování ZDARMA (příplatek za jídlo snídaně + večeře 450 Kč/ 3dny)
 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na nákup této slevy

Sleva v bodech

 • 3 dny / 2 noci pro jednu osobu s POLOPENZÍ ve dvoulůžkových i vícelůžkových pokojích
 • 2x snídaně formou bufetu
 • 2x večeře
 • 20% sleva na půjčení horských kol + zajištění
 • 20% sleva na minigolf
 • 20% sleva na aktivity v kryté hale (tenis, volejbal, basketbal, nohejbal)
 • WIFI připojení na internet  na pokojích ZDARMA
 • pobyt přímo v centru atraktivního Špindlerova mlýna v bezprostřední blízkosti restaurací, kaváren, wellness center
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem

DĚTI DO 10 LET UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Středisko Špindlerův Mlýn je nejznámější středisko Krkonoš. Nabízí celoroční vyžití pro každého. Za příznivých slunečných dnů můžete využít pro turistiku  přes 200 km horských cest, které protínají Krkonošský národní park. Lanovky na Medvědín a Pláně umožňují turistům rychlý přístup na hřebeny Krkonoš. Na výběr máte pěší turistiku, horská kola, paragliding, jízdu na koních, minigolf, tenis, koncerty, plavání nebo v zimních měsících lyžování. Bobová dráha a skvělé Aquacentrum Bedřichov jsou vzdálené pouze 15 min. Adrenalinové sporty (přemostění – let vzduchem, bungeerunning, rafting, paragliding, tenis, rybaření). Pro večerní vyžití je tu spousta výborných restaurací a pro aktivní odpočinek např. squash a bowling. V zimě zase prvním sněhem "ŠPINDL" láká lyžaře více než 5 lanových drah, 12 lyžařských vleků a k tomu více než 30 km sjezdových tratí, ze kterých je 95 % zasněžováno technickým sněhem.

PROČ SE VYDAT PRÁVĚ SEM?

 • Vyhlášená lokace ve Špindlerově mlýně
 • Přímo u nejznámějšího českého lyžařského areálu Sv. Petr
 • 50 m od zastávky skibusu
 • Snadná dostupnost autem i v zimní sezóně
 • V bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, diskoték, obchůdků a wellness center
 • Ideální místo pro aktivní sportovce i pro dobití baterek a relax v krásných horách
 • Možnost užít si pobyt jak v zimě, tak na jaře a začátkem léta

   

PENSION FORTUNA

19 pokojů * WC * Koupelna se sprchou * Parkoviště * Restaurace * Bar * Snídaně * Zvířata povolena * Směnárna * Internet * Lyžárna * Mluvíme anglicky, německy, rusky * Polopenze * Půjčovna kol * Půjčovna lyží * Skibus * Sprcha na patře * TV * Umyvadlo * Úschovna kol * WC na patře * Wi-Fi * Přátelské dětem

Pohodlně, levně a kvalitně!

Nabízíme vám nejlevnější a kvalitní ubytování v centru Špindlerova Mlýna v jednom z 19 dvoulůžkových i vícelůžkových pokojů. Čisté sociální zařízení k dispozici v blízkosti pokojů. Pro hosty je přímo v pensionu k dispozici bohatě vybavená půjčovna lyží, snowboardů a lyžařská a snowboardová škola s velkými slevami pro ubytované. Snídaně jsou podávány ve společenské místnosti s barem, televizí a satelitem.

Sport i zábava pro každého

Pension Fortuna se nachází v centru Špindlu hned vedle sjezdovky Krakonoš (980 m dlouhá), Svatý Petr 300 m, se snadnou dostupností na upravené běžecké stopy a cyklostezky. Na své si přijdou vyznavači horské cyklistiky, pro které vznikl v areálu Svatý Petr v nedávné době Špindl bike park. Užít si můžete i spoustu dalších aktivit od bobové dráhy, lanového parku, přemostění, obří houpačky, tenisových kurtů, horolezecké stěny, terénních koloběžek až po aquapark, bazény a wellness centrum. Večer můžete vaši relaxaci i sportování zakončit v nespočtu příjemných restaurací a hospůdek. Špindlerův Mlýn nabízí široké možnosti sportovních, ale i společenských aktivit přitom si však stále zachovává charakter původního horského města.

LÉTO - Letní sezóna nabízí přes 200 km horských cest, které protínají Krkonošský národní park. Lanovky na Medvědín a Pláně umožňují turistům rychlý přístup na hřebeny Krkonoš. Dá se zde podnikat turistika pěší nebo na horských kolech, paragliding, jízda na koních, minigolf, tenis, koncerty, plavání a jízda na loďkách, letní bobová dráha 1 km, Aquacentrum Bedřichov 1 km. Adrenalinové sporty (přemostění – let vzduchem, Bungeerunning, Rafting, Paragliding, Tenis, Rybaření). Squash, Bowling. Vyhlídkové lety Vrchlabí 16 km.

ZIMA - V zimní sezóně je znám svými skvěle udržovanými sjezdovkami a běžeckými tratěmi a nesčetnými zimními aktivitami. Lanovky a vleky ve Špindlerově Mlýně obsluhují přes 30 km sjezdovek všech obtížností. Pro vyznavače běžek je zde přes 200 km běžeckých tratí, z toho kolem 70 km udržovaných. Stejně jako vyznavači lyží a snowboardu se vyřádí i milovníci zimní turistiky a jízdy na saních.

Autobusové spojení: 300 m od pensionu
Vlakové spojení: Vrchlabí - odtud dále autobusem na nádraží Špindlerův Mlýn

Doporučené výlety

Pramen Labe - Labská louka a nejvyšší vodopád v ČR


Špindlerův Mlýn má každý zapamatován jako horské a lyžařské středisko. Jeho raritou je však i to, že 8 km od centra Špindlerova Mlýna pramení evropský veletok Labe.  Špindlerův Mlýn je tak prvním městem, kterým nejmohutnější řeka Čech protéká. Ze Špindlerova Mlýna se tak vydává na pouť dlouhou 1 122 km, z toho 364,4 km na území České republiky. Život veletoku Labe se rodí rašeliništích Labské louky v nadmořské výšce 1386,3 m. Na kamenné zídce v blízkosti pramene je umístěno 26 barevných znaků měst, jimiž Labe protéká. Pokud na hřebenech ještě neleží sněhová pokrývka, Pramen Labe je velice oblíbenou turistickou destinací. Nejen pro pramen veletoku řeky Labe, a jedinečný rozhled a panoramata celých Krkonoš ale také spatříte nejvyšší vodopád v české republice - Pančavský - vysoký 148m. Pokud budete číst dále, tak se dozvíte, kde se Labe vlévá do moře - Hamburg to ale není :o)  Posledním městem je německý Cuxhaven. Rovněž zde uvidíte pozůstatky doby ledové i zbytky původního krkonošského pralesa. Krajina podél této trasy je plna svědectví o bouřlivém vývo­ji vysokohorské přírody, ale též o houževnatých snahách lidí využít drsnou horskou přírodu ke svému prospěchu.

Sněžka - nejvyšší hora České republiky

Měli byste vidět Sněžku - je jedno z nejzajímavějších míst České republiky. Se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou České Republiky. Je to významná dominanta východní části Krkonoš.
Vrcholek slouží jako častý turistický cíl a pro jeho dosažení je možné využít celou řadu turistických cest. K dosažení vrcholu můžete zvolit mezi pěší túrou nebo pomocí lanové dráhy z Pece pod Sněžkou. Jelikož je Sněžka nejvyšší hora v širokém okolí, je z vrcholku rozsáhlý panoramatický pohled do širokého okolí. Přes vrchol Sněžky prochází česko-polská hranice. Na vrchol vede ze 4,5 km vzdálené Pece pod Sněžkou sedačková lanovka. Severní, polská strana spadá do údolí řeky Lomničky, jižní část do Obřího dolu, západní do Úpské rašeliny a východní přecházejí v Obří hřbet.

Labská přehrada - Špindlerův Mlýn

Nemůžete přehlédnout a minout tuto nádhernou starší elegantní dámu již při příjezdu do Špindlerova Mlýna - první přehradu na řece Labi – Přehradu Labská - dříve přehrada Krausovy Boudy.
Srdečně vám doporučujeme její návštěvu a pěší túru z centra Špindlerova Mlýna a zpět v celkovém trvání dvou hodin (tam i zpět). Tuto trasu lze absolvovat i s kočárkem nebo s malými dětmi. Z centra Špindlerova Mlýna k přehradě vede krásná lesní cesta po zeleném turistickém značení v délce cca 2km. Z centra se vydáte cca 100m směr Svatý Petr. Za Informačním střediskem zahnete přes most doprava. Vydáte se po zelené směr Hotel Alpina a dále Labská. Po cca 1 km jste u hotelu Alpina, kde si na klidné terase s můžete dopřát krátké občerstvení. Po 700m procházkou lesem na vás čeká výhled u Pensionu Fontána. Je před vámi ještě 900m klidné procházkové cesty a jste na Labské přehradě. Zpět můžete jít stejnou cestou, nebo po hlavní silnici směr Špindlerův Mlýn - z přehrady doprava - zpět do Špindlerova Mlýna. Můžete rovněž použít autobus – zastávka je 300m od přehrady. U přehrady také můžete zaparkovat vaším automobilem.

U přehrady si můžete také po prohlídce hráze dopřát trošku adrenalinu při přemostění. Pro odvážnější je i zorbing, kde dojíždíte na přímo na vodní hladinu!

Na sportovní rybolov lze pouze zakoupit povolenku za 400 Kč od Rybářského sdružení Špindlerův Mlýn, NEMUSÍTE MÍT PLATNÝ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK ČR ( super atrakce pro celou rodinu).

 

Další aktivity v okolí

HURANAHORY.CZ

 • ubytování pro 1 osobu na 3 dny / 2 noci s polopenzí
 • jedno dítě do 9,99 let ubytování ZDARMA (příplatek za polopenzi 450 Kč/3 dny)
 • druhé  a další dítě 3- 9,99let s polopenzi 450 Kč /3 dny
 • dítě do 3 let (2,99) bez nároku na služby zdarma
 • dítě nad  10 let s polopenzi 665Kč /3 dny (jako dospělý)
 • poplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/noc
 • libovolný pobyt od 9.-23.1.2015 a od 15.3.2015 - 30.6.2015.
 • nutná předchozí rezervace na tel. 728 634 497 nebo 606 138 060
 • nevyužité horokupony propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Pension Fortuna
Svatopetrská 160
Špindlerův Mlýn, 54351

http://www.ubytovani-spindl.com/
pension.fortuna@seznam.cz
Tel: +420728634497
Mapa
Lng: 15.62003510, Lat: 50.72082190 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

info@ubytovani-spindl.com

+420 728 634 497, +420 606 138 060

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 27.04.2014 do 30.06.2015

Podmínky slevy

 • ubytování pro 1 osobu na 3 dny / 2 noci s polopenzí
 • jedno dítě do 9,99 let ubytování ZDARMA (příplatek za polopenzi 450 Kč/3 dny)
 • druhé  a další dítě 3- 9,99let s polopenzi 450 Kč /3 dny
 • dítě do 3 let (2,99) bez nároku na služby zdarma
 • dítě nad  10 let s polopenzi 665Kč /3 dny (jako dospělý)
 • poplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/noc
 • libovolný pobyt od 9.-23.1.2015 a od 15.3.2015 - 30.6.2015.
 • nutná předchozí rezervace na tel. 728 634 497 nebo 606 138 060
 • nevyužité horokupony propadají

Kde uplatnit

Pension Fortuna
Svatopetrská 160
Špindlerův Mlýn, 54351

http://www.ubytovani-spindl.com/
pension.fortuna@seznam.cz
Tel: +420728634497