Podpora +420777502022

Týdenní zimní pobyt vhodný pro celou rodinu s polopenzí v zasněžené přírodě Orlických hor. Navíc 20% sleva na skipasy. Výborná lyžařská střediska, běžecké tratě, upravené sjezdovky, to vše je zárukou kvalitní zimní dovolené. / Krkonoše

49%
Skončeno: 01.03.2016 17:01
1 800 Kč cena po slevě
3 500 Kč před slevou 49% sleva 1 700 Kč ušetříte
Koupilo: 79 zákazníků

Lyžovačka za bezkonkurenční cenu pro celou rodinu. Užijte si zimní pobyt na týden v Bartošovicích v klidném prostředí Orlických hor na hranici s Polskem. Bohaté snídaně formou švédských stolů, dvouchodové večeře. Relaxovat můžete v hotelové sauně na kterou máte v této nabídce 50% slevu. A navíc 20% sleva na skipas. Rezervujte včas svoji zimní dovolenou!!!

 Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • více variant nákupu dle vybavení pokojů
 • první dítě 4-9,99 let včetně služeb za cenu 1.600 Kč, druhé dítě 4-9,99 let ZDARMA!!!!
 • kredit 100Kč od HURANAHORY.CZ na tento nákup pro nově registrované
   

Sleva v bodech

 • ubytování pro jednu osobu na týden v 2-6 lůžkových pokojích se společným soc. zařízením na patře za 1800- Kč/ dospělá os./ týden
 • ubytování pro jednu osobu na týden v 2-6 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením za 2.520 Kč/ dospělá os./týden
 • SUPER BONUS!!! 20% SLEVA na skipasy v areálu Nella v Bartošovicích
 • 7x  snídaně pro formou švédských stolů
 • 7x  dvouchodové večeře
 • 50% sleva na finskou saunu
 • pingpongový stůl, kulečník  a stolní fotbálek
 • možnost zapůjčení lyží a snowboardů v půjčovně
 • vegetariánskou stravu nebo bezlepkovou dietu vaříme po předchozí domluvě za příplatek.
 • připojení na internet ZDARMA
 

 

TÝDEN ZIMNÍCH RADOVÁNEK V ORLICKÝCH HORÁCH!!
Přijeďte k nám na super lyžovačku. Týdenní RELAX pobyt s polopenzí, krásnou zasněženou přírodou, saunou v klidném koutě Orlických hor se slevou 50% a každé druhé dítě do 9,99 let ZDARMA!!! Snídaně probíhají formou švédských stolů, večeře jsou dvouchodové. 20% sleva na skipasy v areálu Nella v Bartošovicích, výborná lyžařská střediska, běžecké tratě, upravené sjezdovky jsou zárukou kvalitní zimní dovolené v Orlických horách. Ubytování je na pokojích se společným sociálním zázemím  za skvělou cenu 1800,- Kč/ os. (varianta 1). Za cenu 2520 Kč/os. (varianta 2) nabízíme také týdenní pobyt v pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokojích.

Pobyt v hotelu Zemská brána je stvoření nejen pro rodiny s dětmi ale také jednotlivce, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v zasněžené přírodě a skvěle si zalyžovat. Hotel se nachází v Orlických horách na hranici s Polskem.Tuto tvoří tok Divoké Orlice, podle níž vede krásná asfaltová cesta s minimálním provozem až k jednomu z největších lyžařských středisek v Polsku, Zieleniec./25km/. Podobná cesta vede i po české straně přes Neratov do Orlického Záhoří a dále do Deštného v Orl.h. Okolí Bartošovic je vhodné jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku a taky pro kolečkové lyže nebo brusle.Je zde mnoho naučných stezek, např. Zemská brána nebo stezka údolím Divoké Orlice. Směrem na Rokytnici je pevnost „Hanička“.

Vaříme domácí jídla v polo nebo plné penzi a jsme schopni se přizpůsobit každému přání. Kapacita hotelu je až 70 kůžek v 16ti pokojích ve dvou kategoriích.9 pokojů je s příslušenstvím 7 pokojů s příslušenstvím na patře. V hotelu je možno využívat saunu, kulečník, šipky nebo fotbálek. Dále je zde možno využívat uzavřený salonek pro oslavy, školení nebo stolní hry. Je tu kolárna i lyžárna.


Lyžařské vleky přímo v Bartošovicích jsou vzdálené cca 400 metrů od hotelu. Více info o cenách atp na www.nella.cz

Ski areál Bartošovice (Lyžařský areál Nella), je umístěn v Bartošovicích, v malebném prostředí Orlických hor. Po celý týden od 9h do 16h jsou Vám k dispozici 2 vleky (400m – poma a 100m – dětský provazový). Navíc ve středu, v pátek a v sobotu od 18:30h do 20:30h je pro Vás připraveno večerní lyžování. Dole u vleku je možné zakoupit občerstvení a posedět ve zastřešeném proskleném bufetu s výhledem na sjezdovku. Zde se také lze připojit na wifi, která je zdarma! Areál je vhodný jak pro lyžaře nebo snowboardisty začátečníky (kteří se mohou naučit základům, či zdokonalit své dovednosti ve zdejší lyžařské škole, jenž je součástí areálu), tak pro zkušenější lyžaře a zvláště pak pro rodiny s dětmi. Speciálně pro snowboardisty je připraven přilehlý snowpark, kde naleznete nemálo překážek, skoků a railů. Sjezdovka je pravidelně upravována rolbou a dosněžována pomocí nejnovějších technologií umělého zasněžování. Pár metrů od vleku je parkoviště pro cca 40 aut a Horská chalupa „U Nás“, kde je možné se najíst a ubytovat.

Načerpat nové síly po celodenním lyžování a zrelaxovat své tělo můžete v hotelové sauně.

Další lyžařská střediska jsou vzdálené v Českých Petrovicích 8 Km. www.ceskepetrovice.cz
Lyžařský areál České Petrovice disponuje třemi lyžařskými vleky s celkovou přepravní kapacitou 2000 osob za hodinu. Celková délka sjezdových tratí je přes 2 km. V areálu jsou také dva provazové vleky pro nejmenší.
Sjezdové tratě jsou každý den strojově upravovány. Tři sjezdovky jsou opatřeny systémem pro technické zasněžování. Dvě sjezdovky mají pak světla pro večerní lyžování. Sjezdovky zaručují ideální lyžařské podmínky pro začátečníky, rodiny s dětmi, snowboardisty a rekreační lyžaře. Udržujeme 4 km běžeckých tratí a snowboardisté oceňují snowpark, který je umístěn na jedné ze sjezdovek.
Lyžařská a snowboardová škola, dětské hřiště, pronájem areálu, SKI Taxi, servis, půjčovna a občerstvení.

Velké středisko Říčky v Orlických horách vzdálené 11 Km. www.skiricky.cz
Areál se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740 - 992 metrů nad mořem. Díky své nadmořské výšce, moderní čtyřsedačkové lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a rozmanitosti a modernímu systému výroby technického sněhu se jedná o jedno z nejlepších středisek sjezdového lyžování v Orlických horách a zároveň jedno z předních středisek v České republice. Vrch Zakletý, respektive křížení turistických cest Pěticestí, které je opodál, je zároveň ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor. V blízkosti střediska (cca 150 m) lze zdarma zaparkovat na parkovišti, které má kapacitu 350 osobních automobilů.

Deštné v Orli. horách vzdálené 30 Km. www.skicentrumdestne.cz
Stejně vzdálené je i nádherné středisko v Polském Zelenci, kde mají 6 sedačkových lanovek. www.zieleinec.cz
V okolí vedou běžecké tratě, po kterých se dá dostat až do Deštného v Orlických horách nebo do Říček.
 

 

TIPY NA VÝLET:

Přírodní útvar Zemská brána- naučný chodník

Pevnost Haničku a mnoho volně přístupných pohraničních opevnění z II. svět. války

Přehradu Pastviny, adrenalinové centrum Pastviny  www.acpastviny.cz

Adrenalinový park a lanové centrum Deštné v Orl. horách www.lanovyparkdestne.cz

Neratovský kostel, Obec Kunvald – památník J.A. Komenského, Velká Deštná a mnoho dalších výletů pro Vaši celou rodinu...

Přejeme Vám příjemný zážitek z Vaší dovolené a těšíme se na Vás HOTEL ZEMSKÁ BRÁNA...

 

 • termín pobytu od 1. 12. 2015 - 31. 3. 2016
 • nutná předchozí rezervace na tel. čísle +420 731 720 858 a nebo na email zemskabrana@seznam.cz
 • nástup na pobyt po 15:00 hod. – ukončení do 10:00 hod.
 • v termínu od  20.12. 2014 - 4. 1. 2014 příplatek 1000,-Kč/ osoba/ 7 nocí
 • první dítě 4-9,99 let včetně služeb za cenu 1600 Kč, druhé dítě 4-9,99 let ZDARMA!!!!
 • děti nad 10 let včetně jsou již počítany jako dospělé osoby
 • děti 0-3,99  let vždy ZDARMA bez nároků na služby pouze se snídaní
 • příplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/den
 • poplatek obci 16 Kč / den / dospělí, děti 4 Kč / noc ( platí se při příjezdu )
 • poukazy lze sčítat na prodloužení pobytu
 • uplatnění pobytu pouze s platným vytištěným voucherem v papírové podobě
 • kde nás najdete?

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Hotel Zemská Brána
Bartošovice v Orlických horách 5
Bartošovice v Orlických horách , Orlické Hory, 51761
Česká Republika
http://www.hotelzemskabrana.cz
rezervace@hotelzemskabrana.cz
Tel: +420 731 720 858
Mapa
Lng: 16.55533370, Lat: 50.16269950 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 01.12.2014 do 31.03.2016

Podmínky slevy

 • termín pobytu od 1. 12. 2015 - 31. 3. 2016
 • nutná předchozí rezervace na tel. čísle +420 731 720 858 a nebo na email zemskabrana@seznam.cz
 • nástup na pobyt po 15:00 hod. – ukončení do 10:00 hod.
 • v termínu od  20.12. 2014 - 4. 1. 2014 příplatek 1000,-Kč/ osoba/ 7 nocí
 • první dítě 4-9,99 let včetně služeb za cenu 1600 Kč, druhé dítě 4-9,99 let ZDARMA!!!!
 • děti nad 10 let včetně jsou již počítany jako dospělé osoby
 • děti 0-3,99  let vždy ZDARMA bez nároků na služby pouze se snídaní
 • příplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/den
 • poplatek obci 16 Kč / den / dospělí, děti 4 Kč / noc ( platí se při příjezdu )
 • poukazy lze sčítat na prodloužení pobytu
 • uplatnění pobytu pouze s platným vytištěným voucherem v papírové podobě
 • kde nás najdete?

Kde uplatnit

Hotel Zemská Brána
Bartošovice v Orlických horách 5
Bartošovice v Orlických horách , Orlické Hory, 51761
Česká Republika
http://www.hotelzemskabrana.cz
rezervace@hotelzemskabrana.cz
Tel: +420 731 720 858