Podpora +420777502022

Svatomartinský pobyt na 3 dny/ 2 noci s plnou penzí v Horském Hotelu Javor. Pobyt s ochutnávkou mladých vín, svatomartinským menu a s animačním programem pro děti v Krkonoších. Navíc 1 dítě do 6ti let celý pobyt ZDARMA ke dvěma dospělým. / Krkonoše

51%
Skončeno: 18.11.2018 07:01
1 590 Kč cena po slevě
3 190 Kč před slevou 51% sleva 1 600 Kč ušetříte
Koupilo: 94 zákazníků

Gastro víkend v Krkonoších vám pomůže načerpat nové síly nejen při využití wellness služeb, ale také při degustaci mladých vín se someliérem z vinařství Harmonia Vini. Těšít se můžete také na Svatomartinskou husičku a na prodej vín za zvýhodněné ceny, O zábavu Vašich dětí se postarají zkušené animátorky. Relaxovat můžete při masážích, v infra sauně, venkovní vířivce nebo procházkou po pohádkové stezce Marie Kubátové. S tímto jedinečným balíčkem pocítíte tu správnou atmosféru pohody s ochutnávkou dobrého vína, lahodných pokrmů, skvělé zábavy a nezapomenutelných zážitků.

TIP! Svatomartinské slavnosti s degustačním večerem se someliérem a koupí vín za zvýhodněné ceny. Naše kuchyň si pro Vás připravila skvělé podzimní menu. Pro dospělé i děti je tu Sněžka pouhých 7 km, výlet vláčkem (dle počasí), park miniatur, aquapark.

 

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • UBYTOVÁNÍ s PLNOU penzí pro 1 dítě do 6ti let ZDARMA ke dvěma dospělým
 • 20% sleva na wellness služby, vířivku, infrasaunu
 • 20% sleva na masáže pro celou rodinu
 • 20% sleva na vyhlídkový vláček Úpáček (dle počasí)

Sleva v bodech

 • 2 x ubytování  v 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou, umyvadlem, TV a balkónem, možnost rezervace rodinných apartmánů ve zlatém ***Babyfriendly hotelu
 • Slavnostní otevření Svatomartinských vín
 • 2 x snídaně formou bohatého rautu (SO,NE)
 • 1 x dvouchodová večeře (PÁ)
 • 2 x obědové dvouchodové menu s podzimní tématikou s možností dokoupení skvělých domácích dezertů a salátů nebo balíček na výlet (SO,NE)
 • 1 x tříchodová Svatomartinská večeře s husičkou s následnou řízenou degustací vín od Harmonia Vini se someliérem Martinem Čermákem (SO)
 • mini ZOO - ovečky, kozičky, rozmazlený kocourek Miky,morčátka
 • neomezený vstup do dvou hotelových dětských koutků s domečkem
 • 2 x trampolína a dětské hřiště s prolézačkami
 • dětská výtvarná dílna pro animační program
 • lanový parčík a množství prolézaček
 • dopolední BABYSITTING (za příplatek)
 • WIFI připojení na internet v restauraci i na pokojích ZDARMA
 • hotelový tištěný průvodce s výlety do okolí
 • neomezený  vstup na BABYPOINT (přebalovací pult, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice)

Bonusy, doplatky, příplatky

 • Akce! CAFÉ RESERVA - kávička s dezertem pro maminku za 55 Kč
 • Celodenní salátový bar za pouhých 35,-Kč/vstup
 • možnost zapůjčení dětských postýlek (50Kč/noc)
 • koktejl bar s míchanými nápoji po celý den od 69 Kč
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem (za příplatek 150Kč/ noc)
 • příplatek za obsazení pokoje jednou dospělou osobou 250 Kč/pobyt
 • horokupón nezahrnuje rekreační a lázeňský poplatek 14Kč/os./noc a povolenku KRNAP 20Kč a parkování.

Svatý Martin v Krkonoších!
Jedinečný Svatomartinský pobyt spojený s dobrým jídlem, Svatomartinským vínem. Vezměte si v práci dovolenou a přijeďte za námi do Krkonoš na skvělý podzimní pobyt a zažijte chvíle pohody a zábavy bez starostí v našem Horském Hotelu Javor***. Oslavte tak tradičně příjezd svatého Martina na koni s ochutnávkou pečené husičky a výborných moravských mladých vín. Speciální program pro milovníky dobrého jídla s degustací Svatomartinských vín z Habánských, Mikulovských a Pavlovských sklepů s odborným výkladem profesionálního sommeliéra.

Pochutnat si můžete na tradičních Svatomartinských specialitách a mladém vínu.

  Zkušené animátorky se rády postarají o Vaše děti. Dětičky můžete přihlásit do dopolední kouzelné školky nebo na odpolední animační program. Velké prostory se zábavou, které lze využít především při nepřízni počasí (výtvarná dílna, dětský koutek, stolní fotbálek, ping-pong, kulečník, megatrampolína, atd.).

Horský Hotel Javor disponuje 90 ubytovacími místy, jež se skládají z dvoulůžkových, trojlůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojů a dvou apartmánů. Každý pokoj má vlastní oddělené sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, WC), Pokoje jsou vybaveny balkonem, který Vám umožní pohádkový výhled na jižní stranu údolí Malé Úpy, díky umístění hotelu v chráněném pásmu KRNAP, v klidové zóně.

Pro chvíle relaxace a oddechu se můžete oddávat účinkům infrasauny, parního boxu, relaxačních lehátek nebo využít velmi oblíbený whirlpool pro 4 osoby. Prohřejete své tělo, zlepšíte prokrvení své kůže, což je podmínkou pro její krásný vzhled. Chytání bronzu nebo posezení na hotelové terase, využití posilovny, masáží, může být sladkou tečkou Vašeho pobytu. Na všechny wellness služby v tomto balíčku získáte 20% slev.

                   20% sleva na vyhlídkovou vyjížďku hotelovým vláčkem Úpáčkem!! (dle počasí)

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, standardně se vydávají v době od 7.30 do 9.30 hodin. Hotel Javor nabízí především českou tradiční kuchyni, možnost vegetariánské stravy, ale rádi Vám pomůžeme i s různými dietami (např. bezlepkovou) a pro skupiny sestavíme jídelníček. Čeká na Vás příjemná obsluha, vlídné ceny, velké porce chutných pokrmů, na baru široký výběr alkoholických, nealkoholických nápojů i něco malého k zakousnutí.

HORSKÝ HOTEL JAVOR získal zlatý BABYFRIENDLY certifikát!

 Tipy na výlety, informace o animačních programech atd. naleznete na našich stránkách www.hotel-javor.com

 MOTTO: „Naší prioritou je Vaše spokojenost.“ Letošní rok nebude výjimkou!!!

TIPY NA VÝLETY

Jak na Sněžku z Malé Úpy?

 • Malá Úpa (Pomezní Boudy našim vláčkem) – po žluté či červené Chata Jelenka – po červené Sněžka - Malá Úpa (Pomezní Boudy)
 • Autobusem do Pece pod Sněžkou – lanovkou na Sněžku – po červené na Chatu Jelenka a na Malou Úpu

Malá Úpa

Malá Úpa je jedinečným výchozím místem pro turistiku ve východních Krkonoších. Málokdo ví, že Sněžka se nachází na území Malé Úpy. Poloha Malé Úpy na hřebeni Krkonoš umožňuje nepřeberné množství zajímavých výletů a túr, mezi něž patří „povinná“ túra na nedalekou Sněžku nebo krásná hřebenovka na východ směr Žacléř. Komu nestačí panenská příroda české části Krkonoš, může se vydat na turisticky zatím neobjevené polské turistické stezky. Díky klidu si Malou Úpu zalíbily hlavně rodiny s dětmi.

A co jste možná také nevěděli? Na území Malé Úpy se nachází 9 tisícovek, tj. vrcholů s vyšší nadmořskou výškou než 1000 m n.m.

Rodiny s dětmi

Malá Úpa a rodiny s dětmi, to jde dohromady. Klid, žádná auta, nedotčená příroda, dětská hřiště a hlavně Pohádková stezka aneb Putování Malou Úpou za krkonošskými pohádkami Marie Kubátové

Od září Vás můžeme přivítat na vycházkové trase Malou Úpou s 10 zastaveními se stálou expozicí Krkonošských pohádek od slavné spisovatelky Marie Kubátové. Dřevěné panely s pohádkou doplňuje dětská prolézačka, kde můžete strávit čas hrátek i odpočinku. Každé zastavení skrývá plastický ornament, který obkreslíte tužkou do knížečky. Knížečky s mapkou i popisem tras získáte za malý poplatek v infocentru na Pomezních Boudách. Cílem Vašeho putování je získání ornamentů všech pohádek, za které obdržíte odměnu – maloúpský groš, rovněž v infocentru na Pomezních boudách.

Chata Krakonoš s Čertovým Mlýnem

 • U penzionu Krakonoš všichni malí i velcí návštěvníci obdivují nádherný čertův mlýnek i sochu Krakonoše v nadživotní velikosti. V letních měsících se zde můžete i občerstvit. Nachází se nedaleko Spáleného Mlýna v Dolní Malé Úpě - turistická značka žlutá.
      
 • Putování Krakonošovým královstvím
  Děti můžou v rámci hry Krakonošovo království sbírat razítka do cestovního glejtu, v létě sbírat nepřeberné množství borůvek a hub, stavět hráze na potoce v Eliščině i Lvím údolí a budovat domečky v lese pro zdejší lesní skřítky.
   
 • Dětské hřiště u kostela
  U kostela se nachází dětské hřiště, které patří k místní restauraci a skýtá dětem mnoho zábavy a rodičům dopřeje čas k odpočinku v zahradní restauraci.
 • Zoologická zahrada ve Dvoře Králové
  www.zoodk.cz

   
 • Relaxpark a Bobová dráha v Peci pod Sněžkou
  www.relaxpark.cz
  Vyzkoušet můžete mimo jiné Lanové centrum - "Monkey park", které je cca 400 metrů dlouhé s 27 překážkami. Přestože jste v některých místech i 6 metrů nad zemí, je lezení naprosto bezpečné, zvládnou i děti.
    


Chata Borůvka
www.chata-boruvka.cz
Cca 4 km od Spáleného Mlýna z části po asfaltové, z části po hliněné cestě, s kočárkem sjízdné. Směr chata Jana, potom doleva a Borůvku již neminete. Na Borůvce si můžete dát báječné borůvkové lívance a všelijaké jiné dobroty. Majitelé chovají stádo oveček, které po domluvě můžete trochu přikrmit suchým pečivem.
Na Borůvce se v letních měsících pořádá nejedno divadelní představení.

Francouzský chodník (10 km)
Horský chodník postavený za 2. světové války francouzskými zajatci. Chodník se nachází ma začátku Lvího dolu a je ideálním výchozím místem pro návštěvu Šímových chalup.

Janské Lázně (20 km)
Starobylé lázeňské městečko pod Černou horou. Po procházce kolonádou můžete vyjet lanovkou na Černou horu a podnikat další túry v okolí.
www.janskelazne.cz

Hrádek Aichelburg (8 km)
Horní Maršov - Temný Důl - Veselý výlet - Hrádek Aichelburg - Světlá hora - Horská Farma Sosna.

Karpacz (23 km)
Na polské straně Sněžky se nachází Karpacz, dvojče Pece pod Sněžkou.
www.karpacz.pl

Kostelík Wang v Karpaczi (25 km)
Malebný norský kostelík, který byl do Karpacze přestěhován v roce 1841.

Svatá Kateřina (40 km)
Rekreační areál nedaleko Trutnova nabízí koupání, hřiště na míčové hry, prolejzačky, lodičky. Zajezdíte si na hodných koních a velbloudech.

Šímovy chalupy (10 km)
Několik zachovalým původních krkonošských chalup v jedinečném místě nad Lvím dolem. Státem chráněná kulturní památka
 

Pěnkavčí cesta (5 km)
Dolní Malá Úpa, Spálený Mlýn - Bouda Jana - Pěnkavčí vrch - Lanovka Portášky

Lysečinská hora (5 km)
Horní Malá Úpa, Pomezní boudy - Lysečinská hora - Dolní Malá Úpa, U kostela

Reference našich klientů:

 „Bylo to výborné: jídlo, obsluha, kofola, bazén, atd…Pochvala všem.“ Míša s rodinou

 „Děkujeme všem, kteří se o nás vzorně starali. Byli jsme mile překvapeni vysokou úrovní ubytování, stravování a zajištění vyžití našich vnoučat. Přejeme Vám, ať Vám všem vydrží Váš elán a nadšení, při službě klientům.“ Špidlovi z Ostravy, Kalátovi z Kladna, Galetkovi z Mladé Boleslavi

 „Děkujeme za krásnou a příjemnou dovolenou. Super kuchyň a personál“ J. Černický, Vaneska a Vojtíšek

 „Bylo tu moc prima, sluníčko nám svítilo, krásně jsme si odpočinuli. Děkujeme všem lidem, kteří se tu o nás starali-byli jste velice ochotní, příjemní a vždy s dobrou náladou a úsměvem!
P.S. Pane majiteli, važte si takových zaměstnanců!!!“ V+S+T Petrželovi z Olomouce

 „Moc se nám tu líbilo, děkujeme výbornému personálu, který se o nás hezky staral. Prožili jsme tu hezké líbánky.“ Pavel a Terča Valentovi

 „Děkujeme všem za ochotu. Prožili jsme tu krásný týden.“ Jurnečkovi Brno

 „Děkujeme za krásnou dovolenou. Nám i našim 4 dětem se tu moc líbilo a rádi bychom se tady ještě někdy v zimě vrátili. Také děkujeme za perfektní zajištění vyžití našich dětí. Budeme se těšit zase někdy.“ Magda, Jirka a naše 4 dětičky z Hranic na Moravě

„Děkujeme za milé přivítání a vůbec za celý pobyt. Jídlo bylo skvělé a personál velmi ochotný a milý.“ Kabelová+Bertík+Ajša

 „Byli jsme leckde, i když zdaleka ne všude?. Nicméně empatický a humorem oplývající personál HHJ nás doslova zaskočil. Úplně nás to zpovykalo a než jsme se z toho dostali, museli jsme jet domů. V III. Zóně KRNAPu já už v dešti nešlapu, v tomhle počasí pěšky až k Hotelu Javor by mohl jít jenom úplný magor. (Malá Úpa mi začíná připadat jako velká Úpa) Avšak Javorníci už na mě čekají, s jásotem a občerstvením mě vítají.Všem zaměstnancům HHJ děkujeme a přejeme jim hodně štěstí v osobním i profesionálním životě. P.S. Příště (Zdá se, že zde nejsme naposledy…pachatel se rád vrací na místu činu) s sebou vezmeme i naše svérázné kamarády.“ Martin a Alice Kremzerovi z Prostějova

 „Vysvědčení hotelu Javor
Vyřízení objednávky pobytu 1*
Přijetí, recepce 1*
Ubytování 1*
Kuchyň, strava 1*
Obsluha 1*
Doplňkové služby pro děti 1*
Přístup personálu k hostům 1*
Okolní příslušenství hotelu 1*
Celkový prospěch 1* s vyznamenáním“ Dvořákovi

Děkujeme všem z hotelu Javor za příjemný a pohodový týden dovolené, výbornou kuchyni, příjemnou obsluhu, úsměvy na tvářích, útulný pokojík,…“ Petříčkovi (vězeňská služba)

„Děkujeme příjemnému a milému personálu za ochotu a úsměvy. Děkujeme!“ Ela a Lucka

„Bylo to tu fajn. Dobrá kuchyně, výborná obsluha, příjemné prostředí. Díky“ Pokoj č. 402

„Žádná slova nedokážou vyjádřit míru naší spokojenosti. Ď.“ Pokoj č. 404+306

 

 • pobyt 3 dny/2 noci od 16.11.2018 - 18.11.2018 ve dvoulůžkových, trojlůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích
 • cena po slevě 50% pro 1 dospělou osobu 1590,- Kč
 • 1 x dítě do 6ti let ke dvěma dospělým - ubytování a strava ZDARMA
 • další dítě od 3 do 12 let 795,- Kč
 • dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA
 • nutná předchozí rezervace na hotelu recepce@hotel-javor.com, nebo tel.:  +420 608 680 770
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • více informací na www.hotel-javor.com

 

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Horský Hotel Javor***
Dolní Malá Úpa 128
Malá Úpa, Krkonoše, 54227
Česká Republika
http://www.hotel-javor.com
recepce@hotel-javor.com
Tel: +420 608 680 770

Nově! Rezervujte si tento hotel napřímo!

Telefonické poptávky volných termínů hotelu od 8.00 do 20.00 na tel.:
+420 608 680 770.

Hotel vlastní zlatý certifikát BABYFRINDLY!

Mapa
Lng: 15.80664200, Lat: 50.70836000 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

Horský Hotel Javor***
Dolní Malá Úpa 128, Malá Úpa
Krkonoše, 54227
Česká republika
http://www.hotel-javor.com
recepce@hotel-javor.com
Tel: +420 608 680 770

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 16.11.2018 do 18.11.2018

Podmínky slevy

 • pobyt 3 dny/2 noci od 16.11.2018 - 18.11.2018 ve dvoulůžkových, trojlůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích
 • cena po slevě 50% pro 1 dospělou osobu 1590,- Kč
 • 1 x dítě do 6ti let ke dvěma dospělým - ubytování a strava ZDARMA
 • další dítě od 3 do 12 let 795,- Kč
 • dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA
 • nutná předchozí rezervace na hotelu recepce@hotel-javor.com, nebo tel.:  +420 608 680 770
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • více informací na www.hotel-javor.com

 

Kde uplatnit

Horský Hotel Javor***
Dolní Malá Úpa 128
Malá Úpa, Krkonoše, 54227
Česká Republika
http://www.hotel-javor.com
recepce@hotel-javor.com
Tel: +420 608 680 770

Nově! Rezervujte si tento hotel napřímo!

Telefonické poptávky volných termínů hotelu od 8.00 do 20.00 na tel.:
+420 608 680 770.

Hotel vlastní zlatý certifikát BABYFRINDLY!

HORALOVÉ DOPORUČUJÍ TUTO SKVĚLOU AKCI RYBRCOUL 2018

 

TIP Horalů: Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu? Kontaktujte nás na podpora@huranahory.cz