Podpora +420777502022

Další SOUTĚŽ!!! Ubytování pro DVA s polopenzí na ***HOTELU MÁJ v Peci pod Sněžkou. ZDARMA!!! / Krkonoše

100%
Vyprodáno: 24.10.2012 10:10
0 Kč cena po slevě
3 560 Kč před slevou 100% sleva 3 560 Kč ušetříte
Koupilo: 33 zákazníků

Soutěžte o lákavou nabídku pro dvě osoby s polopenzí na ***HOTELU MÁJ v Peci pod Sněžkou. Stačí se pouze registrovat, koupit tuto nabídku za 0 Kč a být našim přítelem na facebooku. Jména výherců budou zveřejněna 24.10.2012 ( výherce s výherním kupónem bude také kontaktován osobně a zobrazen na facebook stránkách). Soutěž končí 24.10.2012 v 10:10:10h. Přejeme hodně štěstí v další naší soutěži. HURÁ NA HORY!!!!

Výtězka soutěže 24.10.2012:

Gratulujeme Denise Černé!!!
1x pobyt pro dvě osoby na 3dny v hotelu Máj***
VS objednávky huranahory.cz: 120130
Náhodné kontrolní ID: 04BFAF5D-3EFB-49F8-B9ED-7884F6006958

Popřejte vítězce na její FACEBOOK!
Další soutěže na www.huranahory.cz

 

 

V bodech

 • Třídenní pobytový balíček v hotelu ***Máj v centru Pece pod Sněžkou pro dvě osoby s polopenzí, sleva 100%! Slevy na bobovou dráhu, lanovky, wellness na hotelu Horizont.
  • 2x ubytování pro dva
  • 2x snídaně formou švédských stolů pro dva
  • 2x večeře s výběrem ze dvou jídel pro dva
  • karta hosta do Pece pod Sněžkou každé rodině zdarma
  • 300m od hotelu tenisové kurty, koupání a welness
  • 100m od hotelu bobová dráha a Monkey park - lanové centrum
  • Parkování zdarma - příjezd až k hotelu bez povolenky KRNAPu
  • sleva 20% na půjčovnu horských kol, terénních koloběžek a půjčovnu lyží
  • 20% SLEVA na hotelovou přepravu minibusem za výlety
  • WIFI připojení na internet na pokojích i v restauraci
  • Parkování přímo u hotelu zdarma
 • Termíny pobytu: 1.11.-31.11.2012

Podmínky

 • registrace a zakoupení této nabídky za 0 kč (vyberte volbu PLATBA KREDITEM)
 • registrace uživatele a facebook přátelství do 10:10:10 hodin dne 24.10.2012!
 • uchovejte váš generovaný kupón po aktivaci slevy do dne slosování
 • v den nástupu na hotel se musíte prokázat výherním kupónem
 • nutná rezervace na hotelu tel.: 608 05 06 09

Informace:

 • ***HOTEL MÁJ  je položen  v krásné krkonošské přírodě, vhodný pro rodinu, sjezdové lyžování, běžky, cykloturistiku, seniory i individuální pobytovou rekreaci
 • hotel přímo v centru Pece pod Sněžkou za bezkonkurenční cenu
 • parkování přímo u hotelu zdarma
 • 200m od hotelu MONKEY PARK s bobovou dráhou, lanovým centrem a obří trampolínou
 • doporučujeme týdenní seniorské  pobyty s programem pro Vaše rodiče

Prožijte s dětmi nebo sami pohádkovou dovolenou v centru horské obce Pece pod Sněžkou s mnoha bonusy. Výlety hotelovým autobusem s průvodcem do Polska ( park miniatur, Aquapark a bobová dráha Karpacz, ZOO Safari dvůr Králové ).

Doporučujeme ( 100m od hotelu ) – Relax park Pec pod Sněžkou s horskou bobovou dráhou s atypickou tratí vystavěnou na úbočí strmého svahu s množstvím zatáček, zákrut a 90-ti metrovým převýšením. V dolní stanici se nachází dětský koutek s obřími trampolínami. 

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem, vybavení hotelu a ochotnému personálu Vás budeme schopni uspokojit.

 

 

Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid na požádání. Příjemný personál rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy.

 

Pokoje s TV SAT, WC a sprcha. Kapacita 53 lůžek.

   

Restaurace s domácí kuchyní je otevřena každý den.

 

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto je Vám náš profesionální personál neustále k dispozici. Bohaté zkušenosti a ochotný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Využijte služeb našeho hotelu, jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru hotelnictví nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje, či příznivé ceny.

Přesvědčte se, že ať už dovolená, nebo jednodenní přespání pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí.

V naší restauraci Vám nabídneme domácí českou i evropskou kuchyni ( minutky a hotová jídla).


 

Pec pod Sněžkou

Nejkrásnější pohled na svět je z hřebenů Krkonoš...

Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy, ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je naše město ideálním místem pro kombinaci zážitků a relaxace.

Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje jeden z největších lyžařských areálů v ČR s 11 sjezdovkami, v letní sezoně pak horská turistika. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu výhledy - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou.

Ve městě skládajícím se ze dvou části (Pece pod Sněžkou a Velké Úpy) žije trvale přes 600 obyvatel. Většina z nich pracuje ve službách spojených s turistickým ruchem.

 

Relax park s Bobovou dráhou - Pec pod Sněžkou

Relax park Pec pod Sněžkou je vhodný jak pro děti, tak i dospělé. Sportovně relaxační centrum se nachází v centru Pece pod Sněžkou. Atrakce jsou vhodné jak pro páry, rodiny s dětmi, tak i aktivní sportovce. K největším trumfům pak patří horská bobová dráha s atypickou tratí vystavěnou na úbočí strmého svahu s množstvím zatáček, zákrut a 90-ti metrovým převýšením.

Z dalších atraktivit můžete zkusit:

 • skluzavky
 • trampolíny
 • lanové centrum Monkeypark
 • jízda na kladce

Součástí areálu je také dětské hřiště s  příjemným barem a posezením. Relaxpark Pec pod Sněžkou je otevřen po celý rok a naleznete jej v centru obce.

 

 

Pec pod Sněžkou - Sněžka

 • k nejlehčím výstupům patří pěší cesta na Sněžku z Pomezních bud.   Na Pomezní boudy se dostanete autobusem z Pece pod Sněžkou. Poté po červené značené turistické trase cca 4km (česko - polského přátelství) se dostanete pěšky k chatě Jelenka a odtud již budete stoupat přes Obří hřeben až  na Sněžku 4km. Celková délka trasy cca 8 km.
 • k dalším relativně schůdným možnostem patří výstup z Pece pod Sněžkou po zelené turistické trase na  Růžovou horu cca 3 km a chatu na Růžohorkách, která je vyhlášená svou dobrou kuchyní. Z Růžohorek budete následně pokračovat po žluté turistické značce až na vrchol Sněžky cca 3,5 km. Celková délka trasy cca 6,5 km.
 • patrně nejobtížnější a také nejhezčí výstup je po modře značené turistické trase z Pece pod Sněžkou přes Obří důl 7 km na sedlo a následně finální výstup po červené 1,5 km na vrchol Sněžky. Výhledy jsou vskutku nezapomenutelné jak na celý obří důl, Studniční horu, tak nakonec i na Sněžku.  V letním období si můžete v Obřím dole také prohlédnout důl Kovárna, který byl zpřístupněn v roce 2004 a je vzpomínkou na zašlou slávu zdejšího hornictví.

 

Lanový park ve stromech  - Janské Lázně

se skládá ze cca 40-ti překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se zde můžete ze stromu na strom dopravit i na saních nebo na kole. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě skoku z 12-ti metrů a několik přejezdů na kladce.

Pohádková cesta Marie Kubátové s výhledem na Sněžku v kouzelném údolí Malé Úpy Vás zavede do nádherných míst s výhledem do sousedních údolí a na horské hřbety, nad kterými vévodí naše nejvyšší hora SNĚŽKA  Vychutnejte si u nás v kruhu rodiny atmosféru Krkonošských pohádek, kde děti jistě ocení čas, který věnujete pouze jim. Vhodné i pro kočárky.

 

 

Další slevy v Peci 10 – 20% na kartu hosta. V hotelu wifi zdarma. Přímo u skiareálu a Monkey parku s bobovou dráhou. U objektu tenisové kurty, parkování zdarma, wellness v hotelu Horizont ( 200m). Možnost dokoupení hromadných výletů busem do ZOO Safari ve Dvoře Králové, rybárna v polských Kowarech + Jelenia Gora, zámek Kuks ( odjezdy Pec pod Sněžkou – hotel Máj, Malá Úpa ). Golf resort v Mladých Bukách. Výborné podmínky pro horská kola, terénní koloběžky i horské túry a procházky. Doporučujeme návštěvu malé biofarmy na Růžohorkách.

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
MyFriend s.r.o.
Parmská 359
Praha - Horní Měcholupy, 109 00
Česká Republika
http://www.huranahory.cz
podpora@huranahory.cz
Tel: 777 50 20 22
Mapa
Lng: 14.56413200, Lat: 50.04288030 (zvětšit mapu)

Platnost Horokupónu

od 01.11.2012 do 31.01.2013

Kde uplatnit

MyFriend s.r.o.
Parmská 359
Praha - Horní Měcholupy, 109 00
Česká Republika
http://www.huranahory.cz
podpora@huranahory.cz
Tel: 777 50 20 22