Podpora +420777502022

Zimní pobyt na 5 dní s polopenzí + dítě do 12-ti let s polopenzí ZDARMA na oblíbeném horském středisku v Krkonoších v penzion RUSALKA s vlastním whirlpool, masážemi, solariem a saunou. Dětský skipark s vlekem hned u penzinu!!! / Krkonoše

53%
Vyprodáno: 23.01.2015 22:45
1 980 Kč cena po slevě
4 200 Kč před slevou 53% sleva 2 220 Kč ušetříte
Koupilo: 153 zákazníků

Rodinný wellness penzion Rusalka*** patří mezi nejznámější krkonošské penziony nejen v Malé Úpě. Prožijte na tomto pohádkovém místě svoji pohádkovou aktivně-relaxační dovolenou – čekají na Vás 4 noci ve stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD TV, WiFi, skvělý privátní wellness s možností dvou-ložnicových apartmánů. Sauna, solárium a skvělá domácí kuchyně je samozřejmostí. Navíc dítě do 12-ti let ZDARMA s polopenzí!

POZOR! Termíny 19.1 - 2.1.2015 jou již plně obsazeny, volné termíny pouze od 15.3.2015!

Skvělá zimní nabídka z Krkonoš, velmi oblíbená rodinami v nejnavštěvovanějším horském středisku! Stylový penzionu RUSALKA s privátní vířivkou, saunou, solariem  a hlavně s krásnou přírodou 7 km od naší nejvyšší hory SNĚŽKY a skvělým SKI AREÁLEM! Dalším bonusem je také jedno dítě do 12 let ZDARMA s polopenzí a domácí mazlíček bez poplatku! Výhodná nabídka rodiných skipasů, lyžařské školy, půjčovny s dětským skiparkem hned u penzionu!

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • 1x dítě do 12-ti let s polopenzí ZDARMA (ke dvěma dospělým)
 • Bonus! 50% sleva na SKIPAS Malá Úpa pro celou rodinu od 3.12. - 24.12.2014 + děti do 6 let SKIPAS ZDARMA
 • možnost domácího mazlíčka BEZ DOPLATKU!
 • 100 Kč počáteční kredit na první nákup při nové registraci

Sleva v bodech

 • 5 dní / 4 nocí pro 1 osobu v komfortních dvou až pěti-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, digitální TV a bezdrátovým internetem
 • 4 x snídaně formou bohatého rautu
 • 4 x dvou až tří chodové večeře s výběrem ze dvou druhů jídel
 • 20% sleva na lyžařskou školu a půjčovnu hned u penzionu
 • dětský skipark s provázkovým vlekem hned u penzionu
 • 50% sleva privátní finskou saunu
 • 50% sleva na opalování v solariu Ergoline 450
 • 50% sleva na privátní whirlpool
 • neomezený vstup do dětské herny
 • možnost zapůjčení dětské postýlky ZDARMA
 • výborná kuchyně s krkonošskými specialitami
 • možnost posezení ve stylové vinárně
 • prostorná jídelna, k dispozici lednička, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba
 • parkování u penzionu ZDARMA (zimních měsících hlídané parkoviště za 100 Kč/noc, 200m od penzionu)

 

VÍTEJTE U NÁS V PENZIONU RUSALKA

Na našem území ČR snad neexistuje ideálnější místo pro aktivní odpočinek než Krkonoše. Nádherná příroda, horský vzduch. Užijte si na tomto krásném místě báječnou rodinnou dovolenou za tuto super akční cenu. Penzion patří mezi nejznámější a nejkrásnější boudy v Malé Úpě. Samotné údolí Malé Úpy by se dalo charakterizovat jako jedno z mála posledních, které není dotčeno masivní výstavbou a udržuje si stále charakter původních krkonošských sídel. Prožijte na tomto pohádkovém místě svoji pohádkovou dovolenou – čekají na Vás tři noci ve velice příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením.


Náš penzion se pyšní skvělou kuchyní. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večeři tvoří dvou až tří chodové menu s výběrem ze dvou hlavních jídel. Během celého dne si můžete objednat některou z lahůdek jídelního lístku, včetně našich krkonošských specialit.

Relaxovat v penzionu můžete ve vířivce, soláriu nebo finské sauně.  Sauna má blahodárné účinky na psychiku, regeneraci celého organismu včetně svalstva, napomáhá lepšímu prokrvení. Pokud byste se chtěli rozmazlovat ještě více.


           Krkonoše jsou přímo nabité nespočtem možností k výletům, ať už turistického nebo cyklistického rázu. Památný kostel Sv. Petra a Pavla, hrádek Aichelburg, Pěnkavčí vrch, ale samozřejmě i nejvyšší místo České republiky – Sněžka. Hřebenová túra o délce 8 km vede z Pomezních Bud po červené a žluté a je téměř povinností! Dalšími místy, kam doporučujeme se vydat, je například: Adršpach, Relaxpark Pec pod Sněžkou, ZOO Dvůr Králové, Aquapark Karpacz v Polsku. Penzion Rusalka je i skvělou volbou pro dovolenou s dětmi. Pokud do Krkonoš pojedete s nimi, určitě vyrazte na Pohádkovou stezku. Jde o vycházkovou trasu Malou Úpou s 10 zastaveními se stálou expozicí Krkonošských pohádek od slavné spisovatelky Marie Kubátové. Dřevěné panely s pohádkou doplňuje i dětská prolézačka. Každé zastavení skrývá plastický ornament, který obkreslíte tužkou do knížečky. Ty získáte za malý poplatek v infocentru na Pomezních Boudách. Za všechny ornamenty pak získáte odměnu, rovněž v infocentru. Tipy na další výlety najdete přímo na stránkách penzionu.

Ubytování v komfortně vybavených 2 - 5 lůžkových pokojích

        Vážení a milí hosté, dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v Penzionu Rusalka.
Horská roubená chalupa s historií sahající až do roku 1830. Hned při příchodu na Vás dýchne atmosféra dávných časů Krkonoš. Rusalka se nachází na cestě (cca 100 metrů) mezi Spáleným Mlýnem (zimní parkoviště a zastávka skibusu do lyžařských areálů v Horní Malé Úpě a Peci pod Sněžkou) a historickým centrem obce - U Kostela. Nabízíme Vám 17 stylově zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením s možností zapůjčení dětských postýlek.
Pokoje se nachází ve dvou patrech, v prvním patře jsou samostatné pokoje, ve druhém patře dvoupokoje. Jsou velice vhodné pro pobyt spřátelených maminek s dětmi nebo větších rodin, které preferují oddělené a zároveň blízké ubytování rodičů a dětí. V přízemí se nachází restaurace a prostorná roubená jídelna, ve které je k dispozici lednička, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Hostům je za poplatek k dispozici sauna, lze si rezervovat i masáže a kosmetiku. Samozřejmostí je i dětská herna, lyžárna a místnost pro kočárky.
Našim hostům nabízíme ubytování s polopenzí - snídaně formou švédského stolu a večeře servírované o dvou chodech s výběrem ze dvou jídel. Jídlo je vhodné i pro děti od tří let, v restauraci je samozřejmě možné i poobědvat.

 

Sauna, solárium

V zimních měsících po celodenním lyžování a nebo v létě po výletech po krásné krkonošské přírodě si potřebuje nejeden výletník občas dopřát příjemný odpočinek, relaxaci a načerpat nové síly na další den. Proto jsme pro Vás připravili několik zajímavých nabídek pro zpříjemnění pobytu v našem penzionu Rusalka.

 

Masážní a relaxační vana Whirlpool

Součástí penzionu Rusalka je nyní nově zrekonstruovaná místnost s klidným a příjemným zázemím vybavená velkou masážní a relaxační vanou WhirlpoolMasážní a relaxační vana je otevřeno od 9°° do 22°°

Venkovní vyhřívaný bazén

Pro naše hosty máme malé překvapení. Letní venkovní vyhřívaný bazén s podsvícením. Bazén je hostům dostupný po celý den, dovolujeme si Vám doporučit večerní koupání, kdy při příjemném podsvícení a v teplé vodě zažijete opravdovou romantiku. Bazén je však k dispozici pouze přes letní sezónu.

Sauna a vyhřívaný bazén pro děti

Hostům je k dispozici i další způsob relaxace a to v podobě sauny pro 4 osoby. Sauna je k dispozici po celý den sedm dní v týdnu. Nezapomněli jsme ani na vaše děti, pro které je připravený venkovní vyhřívaný bazén. Bazén je však k dispozici pouze přes letní sezónu.

Sauna je otevřena od 9°° do 22°°

Solárium ERGOLINE 450

Aby byla naše nabídka relaxačních služeb téměř kompletní, vybavili jsme penzion moderním soláriem ERGOLINE 450. Opalování tímto soláriem je zcela zdravotně nezávadné a maximálně šetrné k vaší pokožce (splňuje nejpřísnější normy EU).

Solárium je otevřeno od 9°° do 22°°

Ceník wellness služeb:

whirlpool ................... 150Kč/osoba/h -50% sleva
finská sauna ..............300/h max 4 os. -50% sleva
solárium ....................12Kč/1min -50% sleva

Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce

Pohádková stezka Malou Úpou za krkonošskými pohádkami Marie Kubátové

Dospělé i děti můžeme přivítat na vycházkové pohádkové trase Malou Úpou s 10 zastaveními se stálou expozicí Krkonošských pohádek od slavné spisovatelky Marie Kubátové. Dřevěné panely s pohádkou doplňuje dětská prolézačka, kde můžete strávit čas hrátek i odpočinku. Každé zastavení skrývá plastický ornament, který obkreslíte tužkou do knížečky. Knížečky s mapkou i popisem tras získáte za malý poplatek v infocentru na Pomezních Boudách.

Cílem Vašeho putování je získání ornamentů všech pohádek, za které obdržíte odměnu - maloúpský groš, rovněž v infocentru na Pomezních boudách.

Chata Krakonoš s Čertovým Mlýnem

U penzionu Krakonoš všichni malí i velcí návštěvníci obdivují nádherný čertův mlýnek i sochu Krakonoše v nadživotní velikosti. V letních měsících se zde můžete i občerstvit. Nachází se nedaleko Spáleného Mlýna v Dolní Malé Úpě - turistická značka žlutá.

Dětské hřiště

U penzionu se také nachází dětské hřiště, které patří k místní restauraci a skýtá dětem mnoho zábavy a rodičům dopřeje čas k odpočinku v zahradní restauraci.

Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce

Chata Borůvka

Cca 4 km od Spáleného Mlýna z části po asfaltové, z části po hliněné cestě, s kočárkem sjízdné. Směr chata Jana, potom doleva a Borůvku již neminete. Na Borůvce si můžete dát báječné borůvkové lívance a všelijaké jiné dobroty. Teče zde proudem pivo Staropramen. Majitelé chovají stádo oveček, které po domluvě můžete trochu přikrmit suchým pečivem. Na Borůvce se v letních měsících pořádá nejedno divadelní představení.

Děti můžou v rámci hry Krakonošovo království sbírat razítka do cestovního glejtu, v létě sbírat nepřeberné množství borůvek a hub, stavět hráze na potoce v Eliščině i Lvím údolí a budovat domečky v lese pro zdejší lesní skřítky.

Další místa, která by vás mohla zajímat

Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce Penzion Rusalka - Výlety pro rodiny s dětmi a dětské atrakce

Ubytování v penzionu Rusalka Vám v Krkonoších nabízí příjemné prožití Vaší dovolené. Penzion se nachází v Malé Úpě nad Spáleným Mlýnem. Příjemná atmosféra penzionu Vás osloví svým klasickým krkonošským charakterem.

Penzion je vhodný pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí v Krkonoších prožít příjemnou dovolenou. Svým zevnějškem a celkovou architekturou stavby Vás nenápadně vrátí o desítky let zpět a navodí atmosféru původní krkonošské boudy. Hostům nabízíme ubytování v útulných stylových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV, možnost posezení v restauraci a vinárně s krbem. Pro ubytované hosty máme k dispozici jídelnu v roubené části budovy, pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dětské postýlky. O celkové pohodlí a dokonalý servis se postará prověřený personál Rusalky. Celý objekt pensionu je nekuřácký.

Pro děti našich hostů, jak ubytovaných tak těch, kteří zamíří ochutnat speciality klasické i moderní kuchyně, je k dispozici velká dětská herna. V každém ročním období, společně s animačními programy na hotelu Javor, plánujeme pro děti akce sportovního a zábavného charakteru.

Velký důraz klademe na kvalitu a úroveň nabízených pokrmů naší kuchyně. Mimo jídel z denní nabídky je možnost výběru z jídelního lístku. Hosty naší restaurace určitě potěšíme kávou značky LAVAZZA a čajem DILMAH. Čepujeme pivo Budvar. Mottem naší restaurace je nabídnout hostům to nejlepší.

"Doufáme, že se Vám pobyt na Rusalce bude líbit a najdeme si cestu k Vašim srdcím tak, abyste se k nám rádi vraceli."

Jiří Winter - Penzion Rusalka

HURANAHORY.CZ

 

 • pobyt v termínu od 17.11. – 1.2.2015 a od 15.3. - 26.4.2015 (tato akce neplatí na velikonoční pobyty od 3.4. - 6.4.2015)
 • nutná předchozí rezervace na tel.: +420 499 329 150 nebo email:  jiriwinter@email.cz
 • více informací o penzionu na  www.rusalka-upa.cz
 • 1 x dítě do 12-ti let s lůžkem a polopenzi ZDARMA ke dvěma dospělým
 • další děti s polopenzí od 3-11,99 let za doplatek 370,- Kč / noc (hradí se na místě)
 • děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
 • možnost dokoupení obědů v naší restauraci
 • nevyužité Horokupóny propadají a nejsou směnitelné za peníze

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Penzion RUSALKA
Dolní Malá Úpa 45
Malá Úpa, Krkonoše, 54227
Česká Republika
http://www.rusalka-upa.cz
jiriwinter@email.cz
Tel: +420 608 830 460

poptávky volných termínů po telefonu pouze od 8.00 - 18.00 h na tel.: +420 608 830 460  nebo +420 499 329 150, mimo to časy poptávky prosím zasílejte emailem na jiriwinter@email.cz, případně použijte tlačítko naší ONLINE POPTÁVKY.

Mapa
Lng: 15.80849970, Lat: 50.70885250 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

Penzion Rusalka

Dolní Malá Úpa 45 - Klenot Krkonoš

tel. +420 499 329 150

jiriwinter@email.cz

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 17.11.2014 do 01.02.2015

Podmínky slevy

 • pobyt v termínu od 17.11. – 1.2.2015 a od 15.3. - 26.4.2015 (tato akce neplatí na velikonoční pobyty od 3.4. - 6.4.2015)
 • nutná předchozí rezervace na tel.: +420 499 329 150 nebo email:  jiriwinter@email.cz
 • více informací o penzionu na  www.rusalka-upa.cz
 • 1 x dítě do 12-ti let s lůžkem a polopenzi ZDARMA ke dvěma dospělým
 • další děti s polopenzí od 3-11,99 let za doplatek 370,- Kč / noc (hradí se na místě)
 • děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
 • možnost dokoupení obědů v naší restauraci
 • nevyužité Horokupóny propadají a nejsou směnitelné za peníze

Kde uplatnit

Penzion RUSALKA
Dolní Malá Úpa 45
Malá Úpa, Krkonoše, 54227
Česká Republika
http://www.rusalka-upa.cz
jiriwinter@email.cz
Tel: +420 608 830 460

poptávky volných termínů po telefonu pouze od 8.00 - 18.00 h na tel.: +420 608 830 460  nebo +420 499 329 150, mimo to časy poptávky prosím zasílejte emailem na jiriwinter@email.cz, případně použijte tlačítko naší ONLINE POPTÁVKY.