Podpora +420777502022

Extra bonusy pro dva! Dovolená s wellness 3 dny s bohatou polopenzí v oblíbeném *** Hotelu Javor, venkovní vířivkou a bazénem, infrasaunou a masážemi. Zasloužený odpočinek s lahví sektu a celoroční relax v krásné přírodě v Krkonoších. / Krkonoše

51%
Skončeno: 17.12.2015 03:45
945 Kč cena po slevě
1 900 Kč před slevou 51% sleva 955 Kč ušetříte
Koupilo: 362 zákazníků

Užijte si s partnerem naplno zasloužený relaxační pobyt s wellness balíčkem: 1 hodina romantické venkovní vířivky s lahví šampaňského pro dva a 1 hodina relaxace v hotelové infrasauně a masážním boxu pro 2 osoby. Navíc vstup do hotelového fitness zdarma + 20% sleva na masáže. Využijte této lákavé nabídky a prožijte relax při procházkách v krásné a divoké krkonošské přírodě.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • při nové registraci 100,- Kč bonus kredit na nákup
 • TIP pro rodinu! - v tomto balíčku je dítě do 6 ti let se snídaní a s ubytováním ZDARMA
 • při pobytu dvou osob získáte navíc extra bonusy pro DVA

Sleva v bodech

 • 3 dny/ 2 noci v 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou, umyvadlem, TV a balkonem, s krásným výhledem do údolí, možnost rezervace rodinných apartmánů ve ZLATÉM BABYFRIENDLY HOTELU!
 • 2 x snídaně formou bohatého rautu s neomezenou konzumací nápojů
 • 2 x dvouchodová večeře s výběrem ze dvou variant hlavních chodů s možností dokoupení skvělých dezertů, polévek a salátů
 • Akce! káva+dezert - kávíčka s dezertem za 55 Kč
 • Celodenní salátový bar za pouhých 35,-Kč/vstup
 • Koktejl bar s míchanými nápoji po celý den od 69 Kč
 • 1 hodina relaxace ve venkovní vířivce při zakoupení dvou dospělých osob
 • 1 hodina relaxace v infrasauně a masážním boxu při zakoupení dvou dospělých osob
 • 1 lahev sektu ZDARMA při zakoupení dvou dospělých osob
 • 20% sleva na masáže v hotelu
 • 20% sleva na půjčovnu kola a koloběžek
 • 20% sleva na vyhlídkový vláček Úpáček
 • neomezený vstup do venkovního vyhřívaného bazénu 
 • neomezený vstup do hotelového fitness
 • 2 x bonusový večerní animační program pro děti
 • WIFI připojení na internet v restauraci i na pokojích ZDARMA
 • odpolední animační program pro děti po celý týden za příplatek
 • dětská výtvarná dílna pro animační program
 • kulečník, fotbálek, šipky
 • dva hotelové dětské koutky s domečkem
 • trampolíny a dětské hřiště s prolézačkami a lanovým parčíkem
 • výtvarná dílna pro animační program
 • možnost zapůjčení dětských postýlek (50Kč/noc)
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem (za příplatek 150Kč / noc)
 • hotelový tištěný průvodce s výlety do okolí

Pozor! V období letních prázdnin lze použít pouze batíček RODINO! Báječné prázdniny v Krakonošově až na TÝDEN s PLNOU PENZÍ, BAZÉNEM, WELLNESS a bohatým ANIMAČNÍM programem pro Vaše DĚTI v ***Horském Hotelu JAVOR v Krkonoších

 • DOPORUČUJEMEVyužít nejmodernější wellness v ČR v luxusním hotelu Pecr**** v Peci pod Sněžkou
 • TIP! 2 x AQUAPARK v dojezdu 30km

Dopřejte si s partnerem zasloužený relax a vyrazte na víkend do 3* Hotelu Javor v Krkonoších. Během 3 dnů si zde můžete užít wellness, pohodu, sladké nicnedělání, bohatý snídaňový raut a chutnou dvouchodovou polopenzi s výběrem z čerstvých salátů ze salátového baru za příplatek.
3 dny nabité dokonalou relaxací!!
Pro chvíle relaxace a oddechu se můžete oddávat účinkům infrasauny, parního boxu, relaxačních lehátek nebo využít velmi oblíbený whirlpool pro 4 osoby. Prohřejete své tělo, zlepšíte prokrvení své kůže, což je podmínkou pro její krásný vzhled. Chytání bronzu nebo posezení na hotelové terase, využití posilovny, masáží nebo solária v nedalekém penzionu může být sladkou tečkou Vašeho pobytu.

HORSKÝ HOTEL JAVOR disponuje 90 ubytovacími místy, jež se skládají z dvoulůžkových, trojlůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojů a dvou apartmánů. Každý pokoj má vlastní oddělené sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, WC), což je velká výhoda oproti většině okolních penzionů a chalup. Převážná většina pokojů, je vybavena balkónem, který Vám umožní výhled na jižní stranu údolí Malé Úpy, kde dřevěný Krakonoš bdí nad stádem pasoucích se oveček na louce pod smrkovým lesem. Ráno Vás pohladí slunce svit za oknem a zvuk bublajícího potůčku. Toto vše je možné vidět, díky umístění hotelu v chráněném pásmu KRNAP, v klidové zóně.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Obědy s výběrem ze dvou jídel je možné si přiobjednat, pokud již nemáte rezervován/zajištěn pobyt s plnou penzí ( jinak 79 Kč). Jednochodové večeře jsou podávány opět s výběrem ze dvou hlavních jídel s možností dokoupení vynikajících dezertů. Ve výběrech nabízíme především českou tradiční kuchyni a nezapomínáme i na děti. Nabízíme možnost vegetariánské stravy a rádi Vám pomůžeme i s různými dietami (např. bezlepkovou) a pro skupiny sestavíme jídelníček.

Jak na Sněžku z Malé Úpy?

 • Malá Úpa (Pomezní Boudy) – po žluté či červené Chata Jelenka – po červené Sněžka - Malá Úpa (Pomezní Boudy)
 • Malá Úpa (Pomezní Boudy) – po žluté či červené Chata Jelenka – Sněžka – Nad Růžohorským sedlem – po zelené Jelenka – Malá Úpa (Pomezní Boudy)
 • Autobusem do Pece pod Sněžkou – lanovkou na Sněžku – po červené na Chatu Jelenka a na Malou Úpu

Malá Úpa je jedinečným výchozím místem pro turistiku ve východních Krkonoších. Málokdo ví, že Sněžka se nachází na území Malé Úpy. Poloha Malé Úpy na hřebeni Krkonoš umožňuje nepřeberné množství zajímavých výletů a túr, mezi něž patří „povinná“ túra na nedalekou Sněžku nebo krásná hřebenovka na východ směr Žacléř. Komu nestačí panenská příroda české části Krkonoš, může se vydat na turisticky zatím neobjevené polské turistické stezky. Díky klidu si Malou Úpu zalíbily hlavně rodiny s dětmi.

DOPORUČUJEMEVyužít nejmodernější wellness v ČR v luxusním hotelu Pecr*** v Peci pod Sněžkou

TIPY NA VÝLETY

Francouzský chodník (10 km)
Horský chodník postavený za 2. světové války francouzskými zajatci. Chodník se nachází ma začátku Lvího dolu a je ideálním výchozím místem pro návštěvu Šímových chalup.

Janské Lázně (20 km)
Starobylé lázeňské městečko pod Černou horou. Po procházce kolonádou můžete vyjet lanovkou na Černou horu a podnikat další túry v okolí.
www.janskelazne.cz

Hrádek Aichelburg (8 km)
Horní Maršov - Temný Důl - Veselý výlet - Hrádek Aichelburg - Světlá hora - Horská Farma Sosna.

Karpacz (23 km)
Na polské straně Sněžky se nachází Karpacz, dvojče Pece pod Sněžkou.
www.karpacz.pl

Kostelík Wang v Karpaczi (25 km)
Malebný norský kostelík, který byl do Karpacze přestěhován v roce 1841.

Svatá Kateřina (40 km)
Rekreační areál nedaleko Trutnova nabízí koupání, hřiště na míčové hry, prolejzačky, lodičky. Zajezdíte si na hodných koních a velbloudech.

Šímovy chalupy (10 km)
Několik zachovalým původních krkonošských chalup v jedinečném místě nad Lvím dolem. Státem chráněná kulturní památka
 

Pěnkavčí cesta (5 km)
Dolní Malá Úpa, Spálený Mlýn - Bouda Jana - Pěnkavčí vrch - Lanovka Portášky

Lysečinská hora (5 km)
Horní Malá Úpa, Pomezní boudy - Lysečinská hora - Dolní Malá Úpa, U kostela


Chata Borůvka
www.chata-boruvka.cz
Cca 4 km od Spáleného Mlýna z části po asfaltové, z části po hliněné cestě, s kočárkem sjízdné. Směr chata Jana, potom doleva a Borůvku již neminete. Na Borůvce si můžete dát báječné borůvkové lívance a všelijaké jiné dobroty. Majitelé chovají stádo oveček, které po domluvě můžete trochu přikrmit suchým pečivem.
Na Borůvce se v letních měsících pořádá nejedno divadelní představení.
 

Reference našich klientů:

 „Bylo to výborné: jídlo, obsluha, kofola, bazén, atd…Pochvala všem.“ Míša s rodinou

 „Děkujeme všem, kteří se o nás vzorně starali. Byli jsme mile překvapeni vysokou úrovní ubytování, stravování a zajištění vyžití našich vnoučat. Přejeme Vám, ať Vám všem vydrží Váš elán a nadšení, při službě klientům.“ Špidlovi z Ostravy, Kalátovi z Kladna, Galetkovi z Mladé Boleslavi

 „Děkujeme za krásnou a příjemnou dovolenou. Super kuchyň a personál“ J. Černický, Vaneska a Vojtíšek

 „Bylo tu moc prima, sluníčko nám svítilo, krásně jsme si odpočinuli. Děkujeme všem lidem, kteří se tu o nás starali-byli jste velice ochotní, příjemní a vždy s dobrou náladou a úsměvem!
P.S. Pane majiteli, važte si takových zaměstnanců!!!“ V+S+T Petrželovi z Olomouce

 „Moc se nám tu líbilo, děkujeme výbornému personálu, který se o nás hezky staral. Prožili jsme tu hezké líbánky.“ Pavel a Terča Valentovi

 „Děkujeme všem za ochotu. Prožili jsme tu krásný týden.“ Jurnečkovi Brno

 „Děkujeme za krásnou dovolenou. Nám i našim 4 dětem se tu moc líbilo a rádi bychom se tady ještě někdy v zimě vrátili. Také děkujeme za perfektní zajištění vyžití našich dětí. Budeme se těšit zase někdy.“ Magda, Jirka a naše 4 dětičky z Hranic na Moravě

„Děkujeme za milé přivítání a vůbec za celý pobyt. Jídlo bylo skvělé a personál velmi ochotný a milý.“ Kabelová+Bertík+Ajša

 „Byli jsme leckde, i když zdaleka ne všude?. Nicméně empatický a humorem oplývající personál HHJ nás doslova zaskočil. Úplně nás to zpovykalo a než jsme se z toho dostali, museli jsme jet domů. V III. Zóně KRNAPu já už v dešti nešlapu, v tomhle počasí pěšky až k Hotelu Javor by mohl jít jenom úplný magor. (Malá Úpa mi začíná připadat jako velká Úpa) Avšak Javorníci už na mě čekají, s jásotem a občerstvením mě vítají.Všem zaměstnancům HHJ děkujeme a přejeme jim hodně štěstí v osobním i profesionálním životě. P.S. Příště (Zdá se, že zde nejsme naposledy…pachatel se rád vrací na místu činu) s sebou vezmeme i naše svérázné kamarády.“ Martin a Alice Kremzerovi z Prostějova

 „Vysvědčení hotelu Javor
Vyřízení objednávky pobytu 1*
Přijetí, recepce 1*
Ubytování 1*
Kuchyň, strava 1*
Obsluha 1*
Doplňkové služby pro děti 1*
Přístup personálu k hostům 1*
Okolní příslušenství hotelu 1*
Celkový prospěch 1* s vyznamenáním“ Dvořákovi

Děkujeme všem z hotelu Javor za příjemný a pohodový týden dovolené, výbornou kuchyni, příjemnou obsluhu, úsměvy na tvářích, útulný pokojík,…“ Petříčkovi (vězeňská služba)

„Děkujeme příjemnému a milému personálu za ochotu a úsměvy. Děkujeme!“ Ela a Lucka

„Bylo to tu fajn. Dobrá kuchyně, výborná obsluha, příjemné prostředí. Díky“ Pokoj č. 402

„Žádná slova nedokážou vyjádřit míru naší spokojenosti. Ď.“ Pokoj č. 404+306

 

 • libovolný pobyt od 23.4.2015 - 27.12.2015 a od 13.3.2016 - 30.6.2016
 • pobyt mimo Velikonoce od 25.3.2016 - 28.3.2016
 • nutná předchozí rezervace na hotelu recepce@hotel-javor.com, nebo tel.: +420 608 680 770
 • příplatek za štědrovečerní menu 350,- Kč, děti do 6ti let ZDARMA, nad 6 let za 200,- Kč
 • možnost výhodného dokoupení dětské polopenze 160,- Kč / pobyt - platba na místě
 • odpolední animační program za příplatek
 • cena po slevě pro 1 dítě od 6 do 10 let 640,-Kč
 • příplatek za obsazení pokoje jednou dospělou osobou 250 Kč/pobyt
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • horokupón nezahrnuje rekreační a lázeňský poplatek 14Kč/os./noc a povolenku KRNAP 20Kč.
 • více informací na www.hotel-javor.com

 

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Horský Hotel Javor***
Dolní Malá Úpa 128
Malá Úpa, Krkonoše, 54227
Česká Republika
http://www.hotel-javor.com
recepce@hotel-javor.com
Tel: +420 608 680 770

Telefonické poptávky volných termínů hotelu od 8.00 do 20.00 na tel.:
+420 608 680 770.

Hotel vlastní zlatý certifikát BABYFRINDLY!

Mapa
Lng: 15.80664200, Lat: 50.70836000 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

Horský Hotel Javor***
Dolní Malá Úpa 128, Malá Úpa
Krkonoše, 54227
Česká republika
http://www.hotel-javor.com
recepce@hotel-javor.com
Tel: +420 608 680 770

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 23.04.2015 do 30.06.2016

Podmínky slevy

 • libovolný pobyt od 23.4.2015 - 27.12.2015 a od 13.3.2016 - 30.6.2016
 • pobyt mimo Velikonoce od 25.3.2016 - 28.3.2016
 • nutná předchozí rezervace na hotelu recepce@hotel-javor.com, nebo tel.: +420 608 680 770
 • příplatek za štědrovečerní menu 350,- Kč, děti do 6ti let ZDARMA, nad 6 let za 200,- Kč
 • možnost výhodného dokoupení dětské polopenze 160,- Kč / pobyt - platba na místě
 • odpolední animační program za příplatek
 • cena po slevě pro 1 dítě od 6 do 10 let 640,-Kč
 • příplatek za obsazení pokoje jednou dospělou osobou 250 Kč/pobyt
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • horokupón nezahrnuje rekreační a lázeňský poplatek 14Kč/os./noc a povolenku KRNAP 20Kč.
 • více informací na www.hotel-javor.com

 

Kde uplatnit

Horský Hotel Javor***
Dolní Malá Úpa 128
Malá Úpa, Krkonoše, 54227
Česká Republika
http://www.hotel-javor.com
recepce@hotel-javor.com
Tel: +420 608 680 770

Telefonické poptávky volných termínů hotelu od 8.00 do 20.00 na tel.:
+420 608 680 770.

Hotel vlastní zlatý certifikát BABYFRINDLY!