Podpora +420777502022

Podzimní Krkonoše výhodně!! Relaxační pobyt na 3, 5 nebo 7 dní s bohatou polopenzí v penzionu Modřanka v centru Pece pod Sněžkou. Parkování u penzionu a láhev vína na pokoj zdarma. Navíc při týdenním pobytu 1 noc zdarma. / Krkonoše

56%
Skončeno: 03.11.2015 23:45
850 Kč cena po slevě
1 930 Kč před slevou 56% sleva 1 080 Kč ušetříte
Koupilo: 40 zákazníků

Užijte si malebné Krkonoše za hubičku! Velmi příjemná dovolená s bohatou polopenzí v krásné přírodě ve světoznámém horském centru Pec pod Sněžkou. Pojeďte s námi novou lanovkou přímo až na vrchol Sněžky. Pobyt až na týden v příjemném penzionu Modřanka se skvělou kuchyní a ochotným personálem. Navíc při nové registraci získáte 100 Kč BONUS na první nákup od huranahory.cz.

AKCE JARO- LÉTO!! Při nákupu varianty  7 dní/ 6 nocí  získáte 1 NOC ZDARMA

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • Navíc při nové registraci - 100 Kč BONUS na první nákup od huranahory.cz.
 • Náš TIP na výlet:  200 m od hotelu Bobová dráha s atrakcemi pro děti
                                  250 m stanice lanové dráhy na Sněžku
                                  možnost využití sport a wellness v Hotelu Horizont

Sleva v bodech

 • pobyt pro 1 osobu na 3 dny/ 2 noci, 5 dní/ 4 noci nebo 7 dnů/ 6 nocí  v Penzionu Modřanka v pokojích s TV, umyvadlem (wc, sprchy na patře)
 • až 2x, 4x, 6x snídaně formou švédských stolů
 • až 2x, 4x, 6x dvouchodová večeře
 • parkování ZDARMA!!!
 • láhev vína na pokoj ZDARMA
 • živá hudba po dohodě s harmonikou a doprovodem ZDARMA
 • Wi-Fi připojení na internet ZDARMA
 • jídelna a bar se salónkem vhodné pro společenské aktivity
 • 3 x společenské místnosti s posezením a TV
 • fotbálek a šipky (za doplatek)
 • společenské hry k zapůjčení zdarma
 • Pec pod Sněžkou je hojně navštěvovaným místem, nabízí perfektní podmínky pro turistiku, cyklistiku a lyžování, ale i zajímavá místa na sportovního vyžití během celého roku
 • parkování ZDARMA!!!
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem (za příplatek 25Kč / noc)
 • možnost celodenního skupinového výletu (10 osob). S programem a grilováním na chalupu kde se natáčel seriál MY Z KONCE SVÉTA - za příplatek
 

 

Útulný penzion s domácí atmosférou  se  nachází v blízkosti centra horského střediska Pece pod Sněžkou v nadmořské výšce 740 m.n.m. Penzion Modřanka láká své hosty skvělým výchozím bodem  pro turistiku i cykloturistiku, příjemným prostředím a jedinečnými výlety po krásách Krkonoš. V okolí penzionu jsou krátké naučné stezky (cca 5 km) - Zelený potok, Vlčí jáma. Sportovní centrum hotelu Horizont s bazénem, vířivkou, masážemi, posilovnou, squashem a dalším sportovním vyžitím je vzdálen od penzionu od penzionu 15 min chůze, stejně tak jako Bowling bar s  profi drahami pod hotelem Horizont. Vyhlášený Aquapark v  polské Karpaczy (35 km) také stojí za vyzkoušení.

Skvělou zábavu pro malé i velké návštěvníky Pece pod Sněžkou nabízí Relax Park. Zdejší 700 m dlouhá bobová dráha je výjimečná polohou na poměrně strmém svahu, v areálu je také lanové centrum, restaurace, dětské hřiště s nafukovacím hradem, lezecká stěna, bungee trampolína a další atrakce, vyzkoušet můžete rovněž nerezové skluzavky pro děti i dospělé. Pokud toužíte po další adrenalinové aktivitě, vydejte se na výlet okolím Pece po vyznačených skialpinistických trasách. Po náročném dni je možné odpočinout si u sklenky něčeho dobrého a u ochutnání některé z místních vyhlášených specialit.  Stylové hospůdky, bary, pizzerie, diskotéky lákají k bohatému nočnímu vyžití.

Penzion Modřanka
Penzion Vám přináší vše, co potřebujete.  Pro hosty je k dispozici společenská místnost s TV ( DVD, VHS), bar, restaurace,  stolní fotbálek, šipky. Útulné pokoje mají umyvadlo na pokoji, sociální zařízení je na patrech společné. Nově je k dispozici 4 lůžkový apartmán (2 lůžkový obývací pokoj a 2 lůžková ložnice) s TV a ledničkou, kompletně nová koupelna s hydromasážní sprchou, WC a bidetem. Hosté mohou využít parkoviště přímo u penzionu s 15 parkovacími místy ZDARMA. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém objektu zdarma!
  Rodinná atmosféra penzionu je skvělá pro rodiny s dětmi, stejně tak jako pro seniory, ale i ostatní věkové skupiny.

Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy pod samou patou SNĚŽKY (8km), ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je  město ideálním místem pro kombinaci zážitků z turistiky a relaxace na čerstvém vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pestrou škálu možností. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu nádherné výhledy z hřebenů - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou. Sousední Velká Úpa  je dalším známým střediskem rekreace v Krkonoších a je součástí města Pec pod Sněžkou. Příznivá poloha pod nejvyšší českou horou, zdravé klima, přírodní krásy i vhodné terény..
Vydejte se tak do Krkonoš s naší výhodnou slevovou akcí vhodnou pro každého.

Tipy na výlety. Doporučené túry.
Důl Kovárna
Z centra Pece pod Sněžkou sem půjdete dolní částí Obřího dolu jeden a půl hodiny. Na sestup do podzemí si vezměte teplejší oblečení, uvnitř je stálá teplota okolo 7°C a 100% vlhkost. Podmínkou je pevná obuv a věk nad 10 let. Podzemní trasu B zvládne jen fyzicky zdatný turista. Místy je nutné počítat s nízkým profilem štoly, příkrými schodišti a pohledem do hloubky. Zapůjčíte si plášť, přilbu a čelovou svítilnu. Doprovodí Vás zkušený průvodce a budete mít možnost si vyzkoušet práci středověkých horníků. Poznáte způsob a historii těžby tohoto významného krkonošského ložiska.
Emmina vyhlídka
Krátká vycházka ve Velké Úpě zakončená altánem na krásném, historickém místě. Cesta vede od zastávky Velká Úpa, Barrandov přes most přes řeku Úpu. Cesta je vhodná pro pěší, není pro kočárky. K vyhlídce se lze dostat i cestou vedoucí z centra Velké Úpy na Přední Výsluní, Emminu vyhlídku pak uvidíte vpravo dole od cesty na louce pod horskou roubenkou č.p. 53.
Javoří důl
Javoří důl ústí do Velké Úpy u Javořího mlýna a aby toho nebylo dost, protéká jím Javoří potok a stojí v něm Javoří boudy. A všiměte si, že celé údolí kolem potoka je porostlé Javorem... zajímavý fenomén.
Horní Albeřice
Horní Albeřice jsou poměrně zapomenutý kout na východním okraji Krkonoš, který si oblíbili chataři a chalupáři ze širokého okolí. Je možné tam dojet automobilem nebo na kole po odbočení z hlavní silnice Trutnov - Pec v Horním Maršově. Od Maršova jsou Horní Albeřice vzdáleny asi 4 km a jede se k nim přes Dolní Lýsečiny a Dolní Albeřice.
V Albeřicích jsou k vidění především nádherné Albeřické lomy, ve kterých se těžil vápenec a pálilo vápno. Lomy jsou povrchové a značně hluboké. I za horkých letních dnů se v jejich nitru pohybuje teplota vzduchu okolo 7°C, což poznáte na svém dechu.
Lesní hrádek Aichelburg
Lesní hrádek Aichelburg stojí uprostřed lesů na úbočí Světlé hory. Málo navštěvovanými romantickými partiemi k němu vedou tradiční chodníky využívané v minulosti ke svážení dřeva na saních rohačkách. Lesní hrádek vznikl v roce 1861 jako památník osvíceného majitele panství Bertholda Aichelburga. Uvnitř obnovené hradní síně najdete jeho dochovanou bustu, ale také vchod do vyhlídkové věže a další zajímavosti. V informačním centru Veselý výlet v Peci pod Sněžkou nebo v Temném dole si můžete vypůjčit klíče a lesní hrádek si sami odemknout.


RELAX PARK - Horská bobová dráha
Bobova dráha je v provozu i v zimě. Je dlouhá 900m, na její vrchol se přepravíte vlekem. Dvoumístný speciální bob vhodný i pro rodiče s dětmi dosahuje rychlosti až 40 km/h, ale díky ovladači si sami můžete určovat tempo sjezdu. V některých místech pak jedete i 8 metrů nad zemi.

VYHLÍDKOVÉ JÍZDY
Zajímavou atrakcí jsou různé vyhlídkové jízdy. Můžete si dopřát jízdu s kočárem taženým koňmi, vyjížďky na koních, se psím spřežením nebo ve vyhlídkových rolbách.

HURANAHORY.CZ

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz nebo na tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)
 • pobyt v termínu od 16.3.2015 - 22.12.2015
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 19 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • při koupi týdenního pobyt - 1 NOC ZDARMA
 • 3 dny/ 2 noci pro 1 osobu s polopenzí 950,- Kč
 • 5 dnů/ 4 noci pro 1 osobu s polopenzí 1495,- Kč
 • 7 dnů/ 6 nocí pro 1 osobu s polopenzí 2150,- Kč
 • děti 0-2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
 • děti starší 4 let 400,- Kč vždy za 2 dny - platba na místě
 • děti nad 10 let jsou již počítány jako dospělé osoby
 • nevyužité Horokupóny propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Penzion Modřanka
Pec pod Sněžkou 184
Pec pod Sněžkou, 54221

http://www.penzionmodranka.cz
marcela.fuksova1@seznam.cz
Tel: +420604955483

Rezervace pobytů na tel. 604 955 483 (8-20h)

Mapa
Lng: 15.74181440, Lat: 50.69541350 (zvětšit mapu)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

marcela.fuksova1@seznam.cz 

 tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 15.03.2015 do 22.12.2015

Podmínky slevy

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz nebo na tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)
 • pobyt v termínu od 16.3.2015 - 22.12.2015
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 19 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • při koupi týdenního pobyt - 1 NOC ZDARMA
 • 3 dny/ 2 noci pro 1 osobu s polopenzí 950,- Kč
 • 5 dnů/ 4 noci pro 1 osobu s polopenzí 1495,- Kč
 • 7 dnů/ 6 nocí pro 1 osobu s polopenzí 2150,- Kč
 • děti 0-2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
 • děti starší 4 let 400,- Kč vždy za 2 dny - platba na místě
 • děti nad 10 let jsou již počítány jako dospělé osoby
 • nevyužité Horokupóny propadají

Kde uplatnit

Penzion Modřanka
Pec pod Sněžkou 184
Pec pod Sněžkou, 54221

http://www.penzionmodranka.cz
marcela.fuksova1@seznam.cz
Tel: +420604955483

Rezervace pobytů na tel. 604 955 483 (8-20h)