Podpora +420777502022

Až 7 dní s polopenzí v krásné Peci pod Sněžkou v penzionu Modřanka. Odpočiňte si v krásné přírodě a vydejte se s námi po krásách našich nejoblíbenějších hor Krkonoš. / Krkonoše

49%
Skončeno: 02.10.2017 00:02
745 Kč cena po slevě
1 450 Kč před slevou 49% sleva 705 Kč ušetříte
Koupilo: 15 zákazníků

Doprodej posledních volných míst! Letní dovolená nejen pro rodiny s dětmi. Těšit se můžete na příjemný hotel s bohatou polopenzi, který je díky své poloze ideálním místem pro vaši dovolenou strávenou právě v Krkonoších. Jedinečná možnost aktivního pobytu, sladkého nicnedělání s možností procházek po okolí, relaxu a odpočinku od všedních starostí. Doporučujeme navštívit Hit této sezóny Stezku v oblacích v nedalekých Jánských lázních.

POZOR! při ubytování na 6 dní/ 5 nocí – 1 noc s polopenzí pro dva navíc ZDARMA.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na první nákup
 • při ubytování na 6 dní/ 5 nocí – 1 noc s polopenzí pro dva navíc ZDARMA.
 • pro milovníky dobrého piva doporučujeme navštívit pivovar a restauraci Trautenberk na Pomezních Boudách
 • doporučujeme navštívit nedalekou Stezku v oblacích v Jánských lázních

Sleva v bodech

 • ubytování pro 1 osobu na 3,4,5,6 dní v pokojích s možností přistýlky
 • při ubytování na 6 dní získáte 1 noc navíc ZDARMA
 • pokoje vybaveny umyvadly, sprchy a WC jsou společné, samostatně uzamykatelné
 • snídaně formou švédských stolů pro 1 osobu
 • dvouchodová večeře pro 1 osobu s výběrem ze dvou jídel
 • děti do 2.99 let bez nároku na služby ZDARMA
 • děti od 3 do 10 let za 200 Kč/noc se snídaní.
 • osoba nad 10 let je již počítána jako dospělá osoba
 • 1x domácí moučník pro dospělého ZDARMA
 • 1 x welcome drink ZDARMA
 • úschovna kol a kočárků
 • možnost využití slev pro seniory 10%
 • parkování ZDARMA přímo u penzionu
 • rekreační poplatek
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem (za příplatek 150Kč/ noc)

Penzion Modřanka - útulný penzion s domácí atmosférou  se  nachází v blízkosti centra horského střediska Pece pod Sněžkou v nadmořské výšce 740 m.n.m. Penzion Modřanka láká své hosty skvělým výchozím bodem  pro turistiku i cykloturistiku, příjemným prostředím a jedinečnými výlety po krásách Krkonoš. V okolí penzionu jsou krátké naučné stezky (cca 5 km) - Zelený potok, Vlčí jáma. Sportovní centrum hotelu Horizont s bazénem, vířivkou, masážemi, posilovnou, squashem a dalším sportovním vyžitím je vzdálen od penzionu od penzionu 15 min chůze, stejně tak jako Bowling bar s  profi drahami pod hotelem Horizont. Vyhlášený Aquapark v  polské Karpaczy (35 km) také stojí za vyzkoušení.

Skvělou zábavu pro malé i velké návštěvníky Pece pod Sněžkou nabízí Relax Park. Zdejší 700 m dlouhá bobová dráha je výjimečná polohou na poměrně strmém svahu, v areálu je také lanové centrum, restaurace, dětské hřiště s nafukovacím hradem, lezecká stěna, bungee trampolína a další atrakce, vyzkoušet můžete rovněž nerezové skluzavky pro děti i dospělé. Pokud toužíte po další adrenalinové aktivitě, vydejte se na výlet okolím Pece po vyznačených skialpinistických trasách. Po náročném dni je možné odpočinout si u sklenky něčeho dobrého a u ochutnání některé z místních vyhlášených specialit.  Stylové hospůdky, bary, pizzerie, diskotéky lákají k bohatému nočnímu vyžití.

Penzion Modřanka
Penzion Vám přináší vše, co potřebujete.  Pro hosty je k dispozici společenská místnost s TV ( DVD, VHS), bar, restaurace,  stolní fotbálek, šipky. Útulné pokoje mají umyvadlo na pokoji, sociální zařízení je na patrech společné. Nově je k dispozici 4 lůžkový apartmán (2 lůžkový obývací pokoj a 2 lůžková ložnice) s TV a ledničkou, kompletně nová koupelna s hydromasážní sprchou, WC a bidetem. Hosté mohou využít parkoviště přímo u penzionu s 15 parkovacími místy ZDARMA. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém objektu zdarma!
  Rodinná atmosféra penzionu je skvělá pro rodiny s dětmi, stejně tak jako pro seniory, ale i ostatní věkové skupiny.

Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy pod samou patou SNĚŽKY (8km), ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je  město ideálním místem pro kombinaci zážitků z turistiky a relaxace na čerstvém vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pestrou škálu možností. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu nádherné výhledy z hřebenů - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou. Sousední Velká Úpa  je dalším známým střediskem rekreace v Krkonoších a je součástí města Pec pod Sněžkou. Příznivá poloha pod nejvyšší českou horou, zdravé klima, přírodní krásy i vhodné terény..
Vydejte se tak do Krkonoš s naší výhodnou slevovou akcí vhodnou pro každého.

Tipy na výlety. Doporučené túry.
Důl Kovárna
Z centra Pece pod Sněžkou sem půjdete dolní částí Obřího dolu jeden a půl hodiny. Na sestup do podzemí si vezměte teplejší oblečení, uvnitř je stálá teplota okolo 7°C a 100% vlhkost. Podmínkou je pevná obuv a věk nad 10 let. Podzemní trasu B zvládne jen fyzicky zdatný turista. Místy je nutné počítat s nízkým profilem štoly, příkrými schodišti a pohledem do hloubky. Zapůjčíte si plášť, přilbu a čelovou svítilnu. Doprovodí Vás zkušený průvodce a budete mít možnost si vyzkoušet práci středověkých horníků. Poznáte způsob a historii těžby tohoto významného krkonošského ložiska.
Emmina vyhlídka
Krátká vycházka ve Velké Úpě zakončená altánem na krásném, historickém místě. Cesta vede od zastávky Velká Úpa, Barrandov přes most přes řeku Úpu. Cesta je vhodná pro pěší, není pro kočárky. K vyhlídce se lze dostat i cestou vedoucí z centra Velké Úpy na Přední Výsluní, Emminu vyhlídku pak uvidíte vpravo dole od cesty na louce pod horskou roubenkou č.p. 53.
Javoří důl
Javoří důl ústí do Velké Úpy u Javořího mlýna a aby toho nebylo dost, protéká jím Javoří potok a stojí v něm Javoří boudy. A všiměte si, že celé údolí kolem potoka je porostlé Javorem... zajímavý fenomén.
Horní Albeřice
Horní Albeřice jsou poměrně zapomenutý kout na východním okraji Krkonoš, který si oblíbili chataři a chalupáři ze širokého okolí. Je možné tam dojet automobilem nebo na kole po odbočení z hlavní silnice Trutnov - Pec v Horním Maršově. Od Maršova jsou Horní Albeřice vzdáleny asi 4 km a jede se k nim přes Dolní Lýsečiny a Dolní Albeřice.
V Albeřicích jsou k vidění především nádherné Albeřické lomy, ve kterých se těžil vápenec a pálilo vápno. Lomy jsou povrchové a značně hluboké. I za horkých letních dnů se v jejich nitru pohybuje teplota vzduchu okolo 7°C, což poznáte na svém dechu.
Lesní hrádek Aichelburg
Lesní hrádek Aichelburg stojí uprostřed lesů na úbočí Světlé hory. Málo navštěvovanými romantickými partiemi k němu vedou tradiční chodníky využívané v minulosti ke svážení dřeva na saních rohačkách. Lesní hrádek vznikl v roce 1861 jako památník osvíceného majitele panství Bertholda Aichelburga. Uvnitř obnovené hradní síně najdete jeho dochovanou bustu, ale také vchod do vyhlídkové věže a další zajímavosti. V informačním centru Veselý výlet v Peci pod Sněžkou nebo v Temném dole si můžete vypůjčit klíče a lesní hrádek si sami odemknout.


RELAX PARK - Horská bobová dráha
Bobova dráha je v provozu i v zimě. Je dlouhá 900m, na její vrchol se přepravíte vlekem. Dvoumístný speciální bob vhodný i pro rodiče s dětmi dosahuje rychlosti až 40 km/h, ale díky ovladači si sami můžete určovat tempo sjezdu. V některých místech pak jedete i 8 metrů nad zemi.

VYHLÍDKOVÉ JÍZDY
Zajímavou atrakcí jsou různé vyhlídkové jízdy. Můžete si dopřát jízdu s kočárem taženým koňmi, vyjížďky na koních, se psím spřežením nebo ve vyhlídkových rolbách.

 

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz
 • nebo na tel.+420  604 955 483
 • více informací na www.penzionmodranka.cz
 • pobyt v termínu od 28.6.2017 do 30.9.2017
 • rekreační poplatek v ceně pobytu
 • děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
 • děti od 3 do 10 let za 200 Kč/noc se snídaní.
 • osoba nad 10 let je již počítána jako dospělá osoba
 • domácí mazlíček 150 Kč/den.
 • kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • check in 14.00, check out 10.00

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!

Hotel Corso***

Pec pod Sněžkou 214 ,542 21
Telefon na rezervace: + 420 725 987 610,
Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 17 pokojů. Na některých pokojích je umístěno sociální zařízení. Stravování je zajištěno v restauraci.
50°41'42.925"N, 15°44'20.944"E
Mapa
Lng: 15.73915830, Lat: 50.69525530 (zvětšit mapu)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

marcela.fuksova1@seznam.cz 

 tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 28.06.2017 do 30.09.2017

Podmínky slevy

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz
 • nebo na tel.+420  604 955 483
 • více informací na www.penzionmodranka.cz
 • pobyt v termínu od 28.6.2017 do 30.9.2017
 • rekreační poplatek v ceně pobytu
 • děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
 • děti od 3 do 10 let za 200 Kč/noc se snídaní.
 • osoba nad 10 let je již počítána jako dospělá osoba
 • domácí mazlíček 150 Kč/den.
 • kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • check in 14.00, check out 10.00

Hotel Corso***

Pec pod Sněžkou 214 ,542 21
Telefon na rezervace: + 420 725 987 610,
Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 17 pokojů. Na některých pokojích je umístěno sociální zařízení. Stravování je zajištěno v restauraci.
50°41'42.925"N, 15°44'20.944"E

 

TIP Horalů: Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu? Kontaktujte nás na podpora@huranahory.cz