Podpora +420777502022

Doprodej volných míst! Až 7 dní s polopenzí v krásné Peci pod Sněžkou v hotelu Corso. Odpočiňte si v krásné přírodě a vydejte se s námi po krásách našich nejoblíbenějších hor Krkonoš. / Krkonoše

49%
Skončeno: 02.10.2017 00:02
745 Kč cena po slevě
1 450 Kč před slevou 49% sleva 705 Kč ušetříte
Koupilo: 26 zákazníků

Doprodej posledních volných míst! Letní dovolená nejen pro rodiny s dětmi. Těšit se můžete na příjemný hotel s bohatou polopenzi, který je díky své poloze ideálním místem pro vaši dovolenou strávenou právě v Krkonoších. Jedinečná možnost aktivního pobytu, sladkého nicnedělání s možností procházek po okolí, relaxu a odpočinku od všedních starostí.

POZOR! při ubytování na 6 dní/ 5 nocí – 1 noc s polopenzí pro dva navíc ZDARMA.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na první nákup
 • při ubytování na 6 dní/ 5 nocí – 1 noc s polopenzí pro dva navíc ZDARMA.
 • pro milovníky dobrého piva doporučujeme navštívit pivovar a restauraci Trautenberk na Pomezních Boudách

Sleva v bodech

 • ubytování pro 1 osobu na 3,4,5,6 dní v pokojích s možností přistýlky
 • při ubytování na 6 dní získáte 1 noc navíc ZDARMA
 • pokoje vybaveny umyvadly, sprchy a WC jsou společné, samostatně uzamykatelné
 • snídaně formou švédských stolů pro 1 osobu
 • dvouchodová večeře pro 1 osobu s výběrem ze dvou jídel
 • děti do 2.99 let bez nároku na služby ZDARMA
 • děti od 3 do 10 let za 200 Kč/noc se snídaní.
 • osoba nad 10 let je již počítána jako dospělá osoba
 • 1x domácí moučník pro dospělého ZDARMA
 • 1 x welcome drink ZDARMA
 • úschovna kol a kočárků
 • možnost využití slev pro seniory 10%
 • parkování ZDARMA přímo u hotelu
 • útulná restaurace s vyhlášenými krkonošskými specialitami
 • rekreační poplatek
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem (za příplatek 150Kč/ noc)

Hotel Corso*** je díky své poloze ideálním místem pro vaši letní dovolenou strávenou právě v Krkonoších. Hotel Corso*** v Peci pod Sněžkou nabízí ubytování v příjemném a atraktivním prostředí. Jeho výhodná poloha přímo v centru nejznámějšího českého střediska zajišťuje bezproblémovou a rychlou dostupnost k turisticky významným cílům.

Celková kapacita hotelu je 44 lůžek ve 2 až 5 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Na každém z pokojů je umyvadlo. Nově zrekonstruované sociální zařízení je pro každé patro společné. V přízemí hotelu naleznete klubovnu.

Vyhlášené krkonošské speciality můžete ochutnat v útulné restauraci hotelu Corco.

Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy pod samou patou SNĚŽKY (8km), ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je  město ideálním místem pro kombinaci zážitků z turistiky a relaxace na čerstvém vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pestrou škálu možností.  Hlavními atrakcemi jsou bezesporu nádherné výhledy z hřebenů - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou. Sousední Velká Úpa  je dalším známým střediskem rekreace v Krkonoších a je součástí města Pec pod Sněžkou. Příznivá poloha pod nejvyšší českou horou, zdravé klima, přírodní krásy i vhodné terény. Po celý rok je turistům a hostům k dispozici lanovka z Velké Úpy na Portášovy boudy kde výstup na naší nejvyšší horu Sněžku je pouhých 3,5 km.
Vydejte se tak do Krkonoš s naší výhodnou slevovou akcí vhodnou pro každého.

Tipy na výlety

Doporučujeme při nepříznivém počasí - Aquaparky v Karpaczi
Z polské strany pod Sněžkou leží  horské městečko Karpacz. V něm se kromě jiných zajímavostí (skandinávský kostel Wang) nachází v nově vybudovaných hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI dva nádherné aquaparky.
V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký 25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, vířivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště a další atrakce. Ve druhém vodním parku TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI otevřeném každý den od 9 hodin do 21 hodin za slušné ceny. V ceně vstupného můžete využít 4 sauny (každá má svůj charakteristický rys) se zchlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem, dále posilovna, solná jeskyně, 8 vířivek celkem až pro 120 osob z různými koupelemi, 7 bazénů (s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou, s ledovou vodou...), dále dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogany a 1 trychtýř, venkovní bazény s dalšími atrakcemi.

Relaxpark Pec pod Sněžkou
Horská bobová dráha v Peci pod Sněžkou je výjimečná svou atypickou tratí vystavěnou po úbočí strmého svahu nabízející množství zatáček a speciálních okruhů vedoucích v některých místech až 8m nad zemí s 90ti metrovým převýšením. Není skluzavka jako skluzavka! V Relaxparku Pec pod Sněžkou zažijete opravdu netradiční sklouznutí, které nemůžete vynechat! Osmimístné trampolíny v Relaxparku Pec pod Sněžkou uspokojí jak děti tak dospívající mládež nebo dospělé. V Relaxparku je pro Vás připraveno kvalitní lanové cetrum. Návštěvník Pece pod Sněžkou se tak může kromě svezení na bobové dráze nebo skluzavkách věnovat na jednom místě i další adrenalinové aktivitě. "MONKEYPARK".

Rozhledna Hnědý vrch
Město Pec pod Sněžkou vystavělo pro návštěvníky východních Krkonoš rozhlednu na Hnědém vrchu u horní stanice lanové dráhy. Rozhledna má trojúhelníkovou podstavu, základ je tvořen z nehoblovaných klád. Poslední patro rozhledny a střecha jsou podepřeny třemi ocelovými nosníky. Díky své výšce (27 metrů) umožní turistům shlédnout panorama Krkonoš zejména Sněžky, Javoru, centra Pece a celé údolí až k Velké Úpě.

Okolo Pece - 5 km
Na náměstí v Peci pod Sněžkou hned naproti hotelu Corso najdete začátek vycházky plné hezkých výhledů z obnovených lesních pěšin a romantických zákoutí. Povedou Vás dřevěné směrovky „Okolo Pece“. Cestou si na informačních panelech přečtete leccos o historii tohoto horského města. Nejoblíbenějším místem je posezení u sloupové kapličky se sochou poutníka na Chaloupkách, nejklidnější pak vyhlídka u Kamoru ještě před luční enklávou Hnědý Vrch s obnovenou kaplí svaté Barbory. Okruh nebo jeho části jsou vhodné i ke krátkým procházkám seniorů, cesta má několik míst s lavičkami. V závěru je okruh propojen s dalšími trasami v Krkonoších - Vlčí jáma a Zelený důl.

Sněžka
Pec pod Sněžkou - Sněžka po zelené na Růžohorky, dál po žluté na Sněžku - 6 km  po modré Obřím dolem 7 km  
Tento skalnatý holý vrchol má rozlohu 30 akrů. Díky své výšce poskytuje neomezený panoramatický výhled do daleké krajiny České republiky a Polska. Sněžka je vyhledávaný turistický cíl a rozhledový bod. Vede na ni několik tras - turistických, běžeckých i cyklistických. Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.).Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro váš výlet z Pece pod Sněžkou.

Historický důl Kovárna v Obřím dole
Pec pod Sněžkou (Hotel Corso) - Důl Kovárna 4 km
Navštivte podzemí nejvyšší české hory Sněžky - důl Kovárna.
Od středověku pronikali do Krkonoš hledači drahých kamenů a v jejich těsném sledu horníci. Jen pomalu vydávalo podzemí své poklady a bylo to za cenu tvrdé dřiny,strádání i lidských životů. Právě tady, v divočině Obřího dolu, vznikaly pověsti o Krakonošovi a v nitru hory můžete spatřit jeho ukryté "poklady". Překvapí Vás, jak velké prostory zanechali horníci po těžbě železa, arzenu a mědi. Vstup do zpřístupněného důlního díla je u bývalé boudy Kovárna v Obřím dole.
 
Lesní hrádek Aichelburg
Pec pod Sněžkou - Informační centrum Veselý Výlet Temný důl 7km (autem)
Informační centrum Veselý Výlet Temný důl - Lesní hrádek Aichelburg 2 km (pěšky)
Pec pod Sněžkou (Hotel corso) - Lesní hrádek Aichelburg (přes Valašské boudy) 8,3 km (pěšky)
Lesní hrádek Aichelburg postavil lesní personál panství Maršov jako památník Bertholda hraběte Aichelburga, který se zapsal jako dobrý hospodář a mecenáš východních Krkonoš.Stavba začala na počátku roku 1862 a byla ukončena v srpnu roku 1863. Hrad leží na skalním výběžku na východním svahu zalesněné hory nad Temným Dolem.Okouzlující je výhled z hradu přes Temný Důl na Maršov. Severovýchodně se do výše vypíná Špičák, severně Dlouhá hora a Červená hora.

Křížová cesta
Pec pod Sněžkou - Informační centrum Veselý Výlet Temný důl 7km
Křížová cesta z roku 1876 vychází od malé obdélné kaple u silnice v Temném dole (nedaleko galerie Veselý výlet), vede ke kapli sv. Anny a dál směrem na Starou Horu. Cesta končí u studánky, která má podle pověsti léčivé účinky. Cesta vás provede stejnojmennou osadou Stará Hora, která je jedním z nejzachovalejších souborů lidové architektury Krkonoš s řadou původních horských chalup. Cesta dále vede kolem Kaple svaté Anny, která patří mezi nejstarší náboženské objekty východních Krkonoš.

Pohádková stezka - Malá Úpa
Pec pod Sněžkou - Malá Úpa Pomezní boudy 14 km
Malá Úpa je romantická a tichá osada s horským dřevěným kostelíkem, kde si budete připadat jako na konci světa. Čeká zde na Vás deset zastavení s pohádkami od známe české spisovatelky, paní Marie Kubátové. Jednotlivá zastavení mají za úkol seznámit malé i velké návštěvníky nejenom s tvorbou spisovatelky, ale i s nádhernými místy a nezapomenutelnými výhledy na Krkonoše, která by bez motivace malé dětské nožky jen těžko zdolávaly. Trasa je dlouhá přibližně 17 km, a proto si její zdolání většina turistů musí rozdělit na několik okruhů.

Spálený mlýn a Čertův mlýn
Pec pod Sněžkou - Malá Úpa, Spálený Mlýn 8 km
Místní část Malé Úpy Spálený Mlýn se nachází na území Krkonošského národního parku mezi Pěnkavčím vrchem a Kraví horou v hlubokém údolí říčky Malé Úpy v prostoru jejího soutoku s Jelením potokem a dnes bezejmenným potokem s dřívějším německým názvem Plader Bach. Původně nesla lokalita název Mohornův Mlýn, ovšem poté co původní mlýn stojící na levém břehu řeky vyhořel, vžil se název současný. Převážnou část zástavby tvoří typické krkonošské chalupy, stojí zde ale i několik pozdějších staveb vybudovaných k ubytovacím účelům. Ve východním svahu stojí socha Krakonoše a vedle ní tzv. Čertův mlýn, což je model mlýna s pohyblivými pohádkovými postavami poháněnými vodním kolem.
 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz, hotelcorso@hotelcorso.cz nebo na tel.
 • +420  604 955 483, +420 725 987 610
 • více informací na http://www.hotelcorso.cz/
 • pobyt v termínu od 28.6.2017 do 30.9.2017
 • rekreační poplatek v ceně pobytu
 • děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
 • děti od 3 do 10 let za 200 Kč/noc se snídaní.
 • osoba nad 10 let je již počítána jako dospělá osoba
 • domácí mazlíček 150 Kč/den.
 • kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • check in 14.00, check out 10.00

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!

Hotel Corso***

Pec pod Sněžkou 214 ,542 21
Telefon na rezervace: + 420 725 987 610,
Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 17 pokojů. Na některých pokojích je umístěno sociální zařízení. Stravování je zajištěno v restauraci.
50°41'42.925"N, 15°44'20.944"E
Mapa
Lng: 15.73915830, Lat: 50.69525530 (zvětšit mapu)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

marcela.fuksova1@seznam.cz 

 tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 28.06.2017 do 30.09.2017

Podmínky slevy

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz, hotelcorso@hotelcorso.cz nebo na tel.
 • +420  604 955 483, +420 725 987 610
 • více informací na http://www.hotelcorso.cz/
 • pobyt v termínu od 28.6.2017 do 30.9.2017
 • rekreační poplatek v ceně pobytu
 • děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
 • děti od 3 do 10 let za 200 Kč/noc se snídaní.
 • osoba nad 10 let je již počítána jako dospělá osoba
 • domácí mazlíček 150 Kč/den.
 • kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 
 • check in 14.00, check out 10.00

Hotel Corso***

Pec pod Sněžkou 214 ,542 21
Telefon na rezervace: + 420 725 987 610,
Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 17 pokojů. Na některých pokojích je umístěno sociální zařízení. Stravování je zajištěno v restauraci.
50°41'42.925"N, 15°44'20.944"E

 

TIP Horalů: Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu? Kontaktujte nás na podpora@huranahory.cz