Podpora +420777502022

Zima v Peci! Pobyt až na 8 dní pro 1 osobu s bohatou polopenzí v hotelu Corso. Pouhých 300 metrů od lanovky ski resortu Černá Hora - Velká Úpa - Pec. Wellness v luxusním hotelu Pecr****. / Krkonoše

39%
Skončeno: 05.04.2016 21:01
1 195 Kč cena po slevě
1 939 Kč před slevou 39% sleva 744 Kč ušetříte
Koupilo: 66 zákazníků

Užijte si zimní Krkonoše přímo v Peci pod Sněžkou. Pobyt nejen pro dvojice ale také pro rodiny s dětmi za bezkonkurenční cenu. Můžete se těšit na bohatou polopenzi, krásnou zimní přírodu a ochotný personál. Jedinečná možnost aktivního pobytu v Peci pod Sněžkou, sladkého nic nedělání s možností zimních radovánek po okolí, relaxu a odpočinku od všedních starostí.

POZOR! Při koupi varianty na 7 dnů/ 6 nocí získáte 1 NOC ZDARMA

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • děti 0-3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
 • pro nově registrované BONUS 100 Kč od huranahory.cz
 • TIP! Příjemná změna nejen při nepříznivém počasí - 2 Aquaparky v polské  Karpaczi s dojezdem do 30.ti minut

Sleva v bodech

 • pobyt pro 1 osobu na 3 dny/ 2 noci, 5 dnů/ 4 noci nebo 7 dnů/ 6 nocí
 • varianty balíčků po kliknutí na tlačítko koupit
 • 2 x, 4 x nebo 6 x snídaně formou švédských stolů
 • 2 x, 4x nebo 6 x dvouchodová večeře (po domluvě změna jídelníčku)
 • živá hudba po dohodě s harmonikou a doprovodem ZDARMA
 • úschovna kol a kočárků ZDARMA
 • parkování přímo u hotelu ZDARMA
 • láhev vína na pokoj ZDARMA
 • útulná restaurace s vyhlášenými krkonošskými specialitami
 • 3 x společenské místnosti s posezením a TV
 • Pec pod Sněžkou je hojně navštěvovaným místem, nabízí perfektní podmínky pro turistiku, cyklistiku a lyžování, ale i zajímavá místa na sportovního vyžití během celého roku
 • 20% sleva 90 min. vstup na wellness do Hotelu Pecr**** - nejmodernější wellness v ČR
 • 20% sleva na služby lyžařské školy hotelu Corso
 • parkování u penzionu ZDARMA
 • Wi-Fi připojení na internet ZDARMA
 • lahev vína na pokoj ZDARMA
 • fotbálek a šipky (za doplatek)
 • společenské hry k zapůjčení zdarma
 • Pec pod Sněžkou je hojně navštěvovaným místem, nabízí perfektní podmínky pro turistiku, cyklistiku a lyžování, ale i zajímavá místa na sportovního vyžití během celého roku
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem (za příplatek 50Kč/noc)
Hotel Corso*** je díky své poloze ideálním místem pro vaši zimní dovolenou strávenou právě v Krkonoších. Hotel Corso*** v Peci pod Sněžkou nabízí ubytování v příjemném a atraktivním prostředí. Jeho výhodná poloha přímo v centru nejznámějšího českého střediska zajišťuje bezproblémovou a rychlou dostupnost k turisticky významným
cílům.
Celková kapacita hotelu je 44 lůžek ve 2 až 5 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Na každém z pokojů je umyvadlo. Nově zrekonstruované sociální zařízení je pro každé patro společné. V přízemí hotelu naleznete klubovnu.

Vyhlášené krkonošské speciality můžete ochutnat v útulné restauraci hotelu Corco.

Pojďte si k nám zalyžovat do SKI RESORTU ČERNÁ HORA. SkiResort byl rozšířen o ski areál v Peci pod Sněžkou, Velké Úpě a Malé Úpě. Došlo, na české poměry, k zásadnímu rozšíření nabídky počtu lanovek, vleků a sjezdových tratí, kdy SkiResort nabízí 6 lanovek, 33km sjezdových tratí a 33 lyžařských vleků na společnou jízdenku.

Nejkrásnější pohled na svět je z hřebenů Krkonoš.....

Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy pod samou patou SNĚŽKY (8km), ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je  město ideálním místem pro kombinaci zážitků z turistiky a relaxace na čerstvém vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje jeden z největších lyžařských areálů v ČR s 11 sjezdovkami. Propojením Janských Lázní, Velké Úpy a Pece pod Sněžkou vznikl nový  SKIRESORT podobný alpskému stylu ( s jedním skipasem můžete všude).  Hlavními atrakcemi jsou bezesporu nádherné výhledy z hřebenů - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou. Sousední Velká Úpa  je dalším známým střediskem rekreace v Krkonoších a je součástí města Pec pod Sněžkou. Příznivá poloha pod nejvyšší českou horou, zdravé klima, přírodní krásy i vhodné terény. Po celý rok je turistům a hostům k dispozici lanovka z Velké Úpy na Portášovy boudy kde výstup na naší nejvyšší horu Sněžku je pouhých 3,5 km.

SkiResort je lyžařským regionem s platností společné jízdenky, ve ski areálech Pec pod Sněžkou, Černá hora - Janské Lázně, Černý Důl a Svoboda nad Úpou. Nabízí návštěvníkům rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 33km, 4 lanovými dráhami a 20 lyžařskými vleky, kde si každý lyžař či snowboardista jistě najde to "své". Areál v Janských Lázních disponuje jedinou 8-mi místnou kabinkovou lanovkou v ČR, sjezdovými tratěmi všech druhů obtížnosti, patřící k nejdelším v Čechách (délka až 3km), sáňkaři mohou využít jedinečné 3,5km dlouhé Černohorské sáňkařské cesty. Areál v Černém Dole se vyznačuje širokými sjezdovkami, moderně vybaveným KIDparkem pro výuku lyžování . Areál ve Svobodě n. Úpou je areálem rodinného typu, který nabízí návštěvníkům zdarma stálou slalomovou trať s časomírou, její reservace je možná i pro privátní akce. SkiResort ČERNÁ HORA věnuje velkou pozornost úpravě běžeckých tratí v délce cca 70km, v hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.

Tipy na výlety

Aquaparky v Karpaczi
Z polské strany pod Sněžkou leží  horské městečko Karpacz. V něm se kromě jiných zajímavostí (skandinávský kostel Wang) nachází v nově vybudovaných hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI dva nádherné aquaparky.
V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký 25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, vířivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště a další atrakce. Ve druhém vodním parku TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI otevřeném každý den od 9 hodin do 21 hodin za slušné ceny - dospělí 30,-Zl , děti do 12 let 15,-Zl a děti do 4 let zdarma za 1,5 hodiny, Vás vybaví voňavými osuškami a vstoupíte do vodního parku neskutečných rozměrů. V ceně vstupného můžete využít 4 sauny (každá má svůj charakteristický rys) se zchlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem, dále posilovna, solná jeskyně, 8 vířivek celkem až pro 120 osob z různými koupelemi, 7 bazénů (s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou, s ledovou vodou...), dále dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogany a 1 trychtýř, venkovní bazény s dalšími atrakcemi.

Skvělou zábavu pro malé i velké návštěvníky Pece pod Sněžkou nabízí Relax Park. Zdejší 700 m dlouhá bobová dráha je výjimečná polohou na poměrně strmém svahu, v areálu je také lanové centrum, restaurace, dětské hřiště s nafukovacím hradem, lezecká stěna, bungee trampolína a další atrakce, vyzkoušet můžete rovněž nerezové skluzavky pro děti i dospělé. Pokud toužíte po další adrenalinové aktivitě, vydejte se na výlet okolím Pece po vyznačených skialpinistických trasách. Po náročném dni je možné odpočinout si u sklenky něčeho dobrého a u ochutnání některé z místních vyhlášených specialit. 

Sleva na využití wellness v luxusním hotelu PECR****

Penzion Modřanka
Penzion Vám přináší vše, co potřebujete.  Pro hosty je k dispozici společenská místnost s TV ( DVD, VHS), bar, restaurace,  stolní fotbálek, šipky. Útulné pokoje mají umyvadlo na pokoji, sociální zařízení je na patrech společné. Nově je k dispozici 4 lůžkový apartmán (2 lůžkový obývací pokoj a 2 lůžková ložnice) s TV a ledničkou, kompletně nová koupelna s hydromasážní sprchou, WC a bidetem. Hosté mohou využít parkoviště přímo u penzionu s 15 parkovacími místy ZDARMA. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém objektu zdarma!
  Rodinná atmosféra penzionu je skvělá pro rodiny s dětmi, stejně tak jako pro seniory, ale i ostatní věkové skupiny.

Zimní aktivity
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Pro vyznavače lyžování, snowboardingu, freestylu i telemarku jsou zajištěny kompletní služby - specializované půjčovny vybavení, servis i lyžařské lekce všech úrovní. Oba lyžařské areály SkiResort Pec pod Sněžkou i SkiResort Velká Úpa nabízejí propojení skibusy, společný systém jízdného a další zajímavé akce včetně speciálního jízdného pro rodiny s dětmi, pro které je připravena řada výhod.
[Slevová magnetická KARTA HOSTA pro hosty ubytované v Peci pod Sněžkou © ] SLEVA 10% NA KARTU HOSTA Hosté ubytovaní v Peci pod Sněžkou či Velké Úpě mají slevu na 3 až 7 denní permanentky v obou areálech na KARTU HOSTA.


BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ A SKIALPINISMUS
Pec pod Sněžkou nabízí mnoho možností také pro běžkaře, skialpinisty i vyznavače zimní turistiky. K dispozici jsou upravené trasy Krkonošské magistrály a další doplňkové služby, jako jsou půjčovny vybavení, úschovna a servis. Pokud teprve začínáte, můžete zlepšit svou techniku díky lekci s instruktorem a vyrazit na hřebeny.


RELAX PARK - Horská bobová dráha
Bobova dráha je v provozu i v zimě. Je dlouhá 900m, na její vrchol se přepravíte vlekem. Dvoumístný speciální bob vhodný i pro rodiče s dětmi dosahuje rychlosti až 40 km/h, ale díky ovladači si sami můžete určovat tempo sjezdu. V některých místech pak jedete i 8 metrů nad zemi.


SNOWTUBING
Oblíbený zimní adrenalinový sport je snowtubing - jízda v ledovém korytu na gumovém člunu. Atrakce je závislá na sněhových podmínkách. Naleznete ji v centru Pece, na Velké pláni.


VYHLÍDKOVÉ JÍZDY
Zajímavou atrakcí jsou různé vyhlídkové jízdy. Můžete si dopřát jízdu s kočárem taženým koňmi, vyjížďky na koních, se psím spřežením nebo ve vyhlídkových rolbách.

Tipy na výlety. Doporučené túry.
Důl Kovárna
Z centra Pece pod Sněžkou sem půjdete dolní částí Obřího dolu jeden a půl hodiny. Na sestup do podzemí si vezměte teplejší oblečení, uvnitř je stálá teplota okolo 7°C a 100% vlhkost. Podmínkou je pevná obuv a věk nad 10 let. Podzemní trasu B zvládne jen fyzicky zdatný turista. Místy je nutné počítat s nízkým profilem štoly, příkrými schodišti a pohledem do hloubky. Zapůjčíte si plášť, přilbu a čelovou svítilnu. Doprovodí Vás zkušený průvodce a budete mít možnost si vyzkoušet práci středověkých horníků. Poznáte způsob a historii těžby tohoto významného krkonošského ložiska.
Emmina vyhlídka
Krátká vycházka ve Velké Úpě zakončená altánem na krásném, historickém místě. Cesta vede od zastávky Velká Úpa, Barrandov přes most přes řeku Úpu. Cesta je vhodná pro pěší, není pro kočárky. K vyhlídce se lze dostat i cestou vedoucí z centra Velké Úpy na Přední Výsluní, Emminu vyhlídku pak uvidíte vpravo dole od cesty na louce pod horskou roubenkou č.p. 53.
Javoří důl
Javoří důl ústí do Velké Úpy u Javořího mlýna a aby toho nebylo dost, protéká jím Javoří potok a stojí v něm Javoří boudy. A všiměte si, že celé údolí kolem potoka je porostlé Javorem... zajímavý fenomén.
Horní Albeřice
Horní Albeřice jsou poměrně zapomenutý kout na východním okraji Krkonoš, který si oblíbili chataři a chalupáři ze širokého okolí. Je možné tam dojet automobilem nebo na kole po odbočení z hlavní silnice Trutnov - Pec v Horním Maršově. Od Maršova jsou Horní Albeřice vzdáleny asi 4 km a jede se k nim přes Dolní Lýsečiny a Dolní Albeřice.
V Albeřicích jsou k vidění především nádherné Albeřické lomy, ve kterých se těžil vápenec a pálilo vápno. Lomy jsou povrchové a značně hluboké. I za horkých letních dnů se v jejich nitru pohybuje teplota vzduchu okolo 7°C, což poznáte na svém dechu.
Lesní hrádek Aichelburg
Lesní hrádek Aichelburg stojí uprostřed lesů na úbočí Světlé hory. Málo navštěvovanými romantickými partiemi k němu vedou tradiční chodníky využívané v minulosti ke svážení dřeva na saních rohačkách. Lesní hrádek vznikl v roce 1861 jako památník osvíceného majitele panství Bertholda Aichelburga. Uvnitř obnovené hradní síně najdete jeho dochovanou bustu, ale také vchod do vyhlídkové věže a další zajímavosti. V informačním centru Veselý výlet v Peci pod Sněžkou nebo v Temném dole si můžete vypůjčit klíče a lesní hrádek si sami odemknout.

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz nebo na tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)
 • pobyt v termínu od 1.12.2015 - 27.12.2015 a 1.1.2016 - 30.4.2016
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 19 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • při koupi týdenního pobyt - 1 NOC ZDARMA
 • děti 0-2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
 • děti starší 4 let 400,- Kč vždy za 2 dny - platba na místě
 • děti nad 10 let jsou již počítány jako dospělé osoby
 • nevyužité Horokupóny propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Penzion Modřanka
Pec pod Sněžkou 184
Pec pod Sněžkou, 54221

http://www.penzionmodranka.cz
marcela.fuksova1@seznam.cz
Tel: +420604955483

Rezervace pobytů na tel. 604 955 483 (8-20h)

Mapa
Lng: 15.74181440, Lat: 50.69541350 (zvětšit mapu)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

marcela.fuksova1@seznam.cz 

 tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 01.12.2015 do 30.04.2016

Podmínky slevy

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz nebo na tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)
 • pobyt v termínu od 1.12.2015 - 27.12.2015 a 1.1.2016 - 30.4.2016
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 19 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • při koupi týdenního pobyt - 1 NOC ZDARMA
 • děti 0-2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
 • děti starší 4 let 400,- Kč vždy za 2 dny - platba na místě
 • děti nad 10 let jsou již počítány jako dospělé osoby
 • nevyužité Horokupóny propadají

Kde uplatnit

Penzion Modřanka
Pec pod Sněžkou 184
Pec pod Sněžkou, 54221

http://www.penzionmodranka.cz
marcela.fuksova1@seznam.cz
Tel: +420604955483

Rezervace pobytů na tel. 604 955 483 (8-20h)