Podpora +420777502022

Pec po Sněžkou na 3, 5 nebo 7 dní s bohatou polopenzí v hotelu Corso. Odpočiňte si v krásné krkonošské přírodě. Parkování u hotelu Corso a láhev vína ZDARMA. / Krkonoše

51%
Skončeno: 23.06.2015 14:00
950 Kč cena po slevě
1 930 Kč před slevou 51% sleva 980 Kč ušetříte
Koupilo: 28 zákazníků

Bezvadná jarní i letní dovolená v srdci Krkonoš. Pobyt nejen pro dvojice ale také i pro rodiče s dětmi za bezkonkurenční cenu přímo v srdci Krkonoš. Můžete se těšit na bohatou polopenzi a ochotný personál Jedinečná možnost aktivního pobytu v Peci pod Sněžkou, sladkého nic nedělání s možností procházek po okolí, relaxu a odpočinku od všedních starostí.

POZOR! Při koupi varianty na 7 dnů/ 6 nocí získáte 1 NOC ZDARMA

Náš TIP na výlet:  200 m od hotelu Bobová dráha s atrakcemi pro děti
                                250 m stanice lanové dráhy na Sněžku
                                možnost využití sport a wellness v Hotelu Horizont

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na první nákup
 • 1 NOC ZDARMA při týdením pobytu

Sleva v bodech

 • pobyt pro 1 osobu ve variantách na 3 dny/ 2 noci, 5 dní/ 4 noci nebo 7 dnů/ 6 nocí  v hotelu Corso pokoje ve dvou a vícelůžkových pokojích s TV a umyvadly
 •  2x, 4x, 6x snídaně formou švédských stolů
 •  2x, 4x, 6x dvouchodová večeře pro 1 osobu
 • úschovna kol a kočárků ZDARMA
 • parkování přímo u hotelu ZDARMA
 • láhev vína na pokoj ZDARMA
 • útulná restaurace s vyhlášenými krkonošskými specialitami
 • pobyt možný i s domácím mazlíčkem (za příplatek 25Kč / noc)
 • možnost celodenního skupinového výletu (10 osob). S programem a grilováním na chalupu kde se natáčel seriál MY Z KONCE SVÉTA - za příplatek
 • Pec pod Sněžkou je hojně navštěvovaným místem, nabízí perfektní podmínky pro turistiku, cyklistiku a lyžování, ale i zajímavá místa na sportovního vyžití během celého roku

Hotel Corso*** je díky své poloze ideálním místem pro vaši jarní- letní dovolenou strávenou právě v Krkonoších. Hotel Corso*** v Peci pod Sněžkou nabízí ubytování v příjemném a atraktivním prostředí. Jeho výhodná poloha přímo v centru nejznámějšího českého střediska zajišťuje bezproblémovou a rychlou dostupnost k turisticky významným cílům.

Celková kapacita hotelu je 44 lůžek ve 2 až 5 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Na každém z pokojů je umyvadlo. Nově zrekonstruované sociální zařízení je pro každé patro společné. V přízemí hotelu naleznete klubovnu.

Vyhlášené krkonošské speciality můžete ochutnat v útulné restauraci hotelu Corco.

Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou je nejen malebným horským městečkem v údolí řeky Úpy pod samou patou SNĚŽKY (8km), ale také významným turistickým a sportovním střediskem. Díky lokalizaci v srdci Krkonošského národního parku je  město ideálním místem pro kombinaci zážitků z turistiky a relaxace na čerstvém vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pestrou škálu možností.  Hlavními atrakcemi jsou bezesporu nádherné výhledy z hřebenů - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou. Sousední Velká Úpa  je dalším známým střediskem rekreace v Krkonoších a je součástí města Pec pod Sněžkou. Příznivá poloha pod nejvyšší českou horou, zdravé klima, přírodní krásy i vhodné terény. Po celý rok je turistům a hostům k dispozici lanovka z Velké Úpy na Portášovy boudy kde výstup na naší nejvyšší horu Sněžku je pouhých 3,5 km.
Vydejte se tak do Krkonoš s naší výhodnou slevovou akcí vhodnou pro každého.

Tipy na výlety

 

Aquaparky v Karpaczi
Z polské strany pod Sněžkou leží  horské městečko Karpacz. V něm se kromě jiných zajímavostí (skandinávský kostel Wang) nachází v nově vybudovaných hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI dva nádherné aquaparky.
V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký 25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, vířivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště a další atrakce. Ve druhém vodním parku TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI otevřeném každý den od 9 hodin do 21 hodin za slušné ceny - dospělí 30,-Zl , děti do 12 let 15,-Zl a děti do 4 let zdarma za 1,5 hodiny, Vás vybaví voňavými osuškami a vstoupíte do vodního parku neskutečných rozměrů. V ceně vstupného můžete využít 4 sauny (každá má svůj charakteristický rys) se zchlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem, dále posilovna, solná jeskyně, 8 vířivek celkem až pro 120 osob z různými koupelemi, 7 bazénů (s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou, s ledovou vodou...), dále dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogany a 1 trychtýř, venkovní bazény s dalšími atrakcemi.
Zkrátka příjemná změna nejen při nepříznivém počasí.

Relaxpark Pec pod Sněžkou
Horská bobová dráha v Peci pod Sněžkou je výjimečná svou atypickou tratí vystavěnou po úbočí strmého svahu nabízející množství zatáček a speciálních okruhů vedoucích v některých místech až 8m nad zemí s 90ti metrovým převýšením. Není skluzavka jako skluzavka! V Relaxparku Pec pod Sněžkou zažijete opravdu netradiční sklouznutí, které nemůžete vynechat! Již jste se projeli na skluzavce pod zemí? Zde to můžete na jedné ze tří tras skluzavek vyzkoušet! Bohužel skluzavky nekloužou za mokra..Osmimístné trampolíny v Relaxparku Pec pod Sněžkou uspokojí jak děti tak dospívající mládež nebo dospělé do váhy 70 kg. V Relaxparku je pro Vás připraveno kvalitní lanové cetrum. Návštěvník Pece pod Sněžkou se tak může kromě svezení na bobové dráze nebo skluzavkách věnovat na jednom místě i další adrenalinové aktivitě. "MONKEYPARK" je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky.

Rozhledna Hnědý vrch
Město Pec pod Sněžkou vystavělo pro návštěvníky východních Krkonoš novou rozhlednu na Hnědém vrchu u horní stanice lanové dráhy. Rozhledna má trojúhelníkovou podstavu, základ je tvořen z nehoblovaných klád. Poslední patro rozhledny a střecha jsou podepřeny třemi ocelovými nosníky. Díky své výšce (27 metrů) umožní turistům shlédnout panorama Krkonoš zejména Sněžky, Javoru, centra Pece a celé údolí až k Velké Úpě. Vstup na rozhlednu je zdarma, oevírací doba 9:00 - 16:00. Cestu na Hnědý vrch si můžeta zpříjemnit využitím lanové dráhy Hnědý vrch.

Okolo Pece - 5 km
Na náměstí v Peci pod Sněžkou hned naproti hotelu Corso najdete začátek vycházky plné hezkých výhledů z obnovených lesních pěšin a romantických zákoutí. Povedou Vás dřevěné směrovky „Okolo Pece“. Cestou si na informačních panelech přečtete leccos o historii tohoto horského města. Krátké čtyřjazyčné texty přibližují založení někdejší hornické a dřevařské osady, vznik pošty, školy, lesní správy, vodárny pro celé město i výjimečnost zdejších horských luk. Nejoblíbenějším místem je posezení u sloupové kapličky se sochou poutníka na Chaloupkách, nejklidnější pak vyhlídka u Kamoru ještě před luční enklávou Hnědý Vrch s obnovenou kaplí svaté Barbory. Okruh nebo jeho části jsou vhodné i ke krátkým procházkám seniorů, cesta má několik míst s lavičkami. V závěru je okruh propojen s dalšími trasami v Krkonoších - Vlčí jáma a Zelený důl.

Sněžka
Pec pod Sněžkou - Sněžka po zelené na Růžohorky, dál po žluté na Sněžku - 6 km  po modré Obřím dolem 7 km  
Tento skalnatý holý vrchol má rozlohu 30 akrů. Díky své výšce poskytuje neomezený panoramatický výhled do daleké krajiny České republiky a Polska. Průměrná roční teplota se tu pohybuje kolem 0,2oC. Na vrcholu hory bylo postaveno několik staveb - Polská bouda s meteorologickou stanicí, konečná stanice lanovky z Pece pod Sněžkou, kamenný trigonometrický obelisk a 14 m vysoká rotundová kaple sv. Vavřince, která je nejstarším objektem na vrcholu Sněžky. Raritou je Česká poštovna, která je nejvýše položenou poštovnou v České republice. Můžete odtud poslat poštu s razítkem Poštovna na Sněžce. Sněžka je vyhledávaný turistický cíl a rozhledový bod. Vede na ni několik tras - turistických, běžeckých i cyklistických. Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.).Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro váš výlet z Pece pod Sněžkou. Visutá lanovka, která je nejstarší lanovou dráhou svého druhu v Evropě, Vás pohodlně dopraví přes mezistanici na Růžové hoře (1334 m n.m.) na Sněžku (1594 m n.m.). Během necelé půlhodinky překonáte převýšení více než 680 m. Ze Sněžky můžete dál pokračovat po značených turistických cestách směrem k Luční boudě, do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou nebo do Horní Malé Úpy.

Historický důl Kovárna v Obřím dole
Pec pod Sněžkou (Hotel Corso) - Důl Kovárna 4 km
Navštivte podzemí nejvyšší české hory Sněžky - důl Kovárna.
Od středověku pronikali do Krkonoš hledači drahých kamenů a v jejich těsném sledu horníci. Jen pomalu vydávalo podzemí své poklady a bylo to za cenu tvrdé dřiny,strádání i lidských životů. Právě tady, v divočině Obřího dolu, vznikaly pověsti o Krakonošovi a v nitru hory můžete spatřit jeho ukryté "poklady". Překvapí Vás, jak velké prostory zanechali horníci po těžbě železa, arzenu a mědi. Vstup do zpřístupněného důlního díla je u bývalé boudy Kovárna v Obřím dole. Z centra Pece pod Sněžkou Vám bude cesta trvat asi hodinu a půl. Na sestup do podzemí doporučujeme teplejší oblečení (teplota okolo 7°C, 100% vlhkost). Podmínkou je pevná obuv a věk 10 a více let. Podzemní trasu dlouhou asi 250 m zvládne každý turista. Podrobnosti a aktuální informace se dozvíte v galerii Veselý výlet v Peci pod Sněžkou, kde je možné prohlídku předem zamluvit. Na vrcholu Sněžky byl každý - dobrodružství v podzemí čeká jen na Vás!
Rezervace termínu je možná i e-mailem či telefonicky.
Lesní hrádek Aichelburg
Pec pod Sněžkou - Informační centrum Veselý Výlet Temný důl 7km (autem)
Informační centrum Veselý Výlet Temný důl - Lesní hrádek Aichelburg 2 km (pěšky)
Pec pod Sněžkou (Hotel corso) - Lesní hrádek Aichelburg (přes Valašské boudy) 8,3 km (pěšky)
Lesní hrádek Aichelburg postavil lesní personál panství Maršov jako památník Bertholda hraběte Aichelburga, který se zapsal jako dobrý hospodář a mecenáš východních Krkonoš.Stavba začala na počátku roku 1862 a byla ukončena v srpnu roku 1863. Hrad leží na skalním výběžku na východním svahu zalesněné hory nad Temným Dolem.Okouzlující je výhled z hradu přes Temný Důl na Maršov. Severovýchodně se do výše vypíná Špičák, severně Dlouhá hora a Červená hora.Z původně kamenné stavby kryté dřevěným krovem s šindelovou krytinou zbyla jen čtyřboká věž a klenutý sklep. Od roku 1996 probíhaly na hrádku udržovací a záchranné práce. Správa KRNAP obnovila dva historické chodníky. První vystupuje po 400 kamenných schodech k hrádku přímo od řeky Úpy. Druhý vede z Temného Dolu k Velkým Tippeltovým boudám a prochází sto metrů nad lesním hrádkem. Lesní hrádek si můžete prohlédnout i uvnitř.V současnosti se půjčují klíče od hradní síně v domě založeném Bertholdem Aichelburgem v Temném Dole, kde v současnosti sídlí informační centrum a galerie Veselý výlet. Klíče si můžete vypůjčit také v informačním centru Veselý výlet v Peci pod Sněžkou. Otevřeno je denně od 8.30 do 18. hodin (Veselý výlet si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby) od 8. května do 2. listopadu a od poloviny prosince do Velikonoc.

Křížová cesta
Pec pod Sněžkou - Informační centrum Veselý Výlet Temný důl 7km
Křížová cesta z roku 1876 vychází od malé obdélné kaple u silnice v Temném dole (nedaleko galerie Veselý výlet), vede ke kapli sv. Anny a dál směrem na Starou Horu. Cesta končí u studánky, která má podle pověsti léčivé účinky. Cesta vás provede stejnojmennou osadou Stará Hora, která je jedním z nejzachovalejších souborů lidové architektury Krkonoš s řadou původních horských chalup. Cesta dále vede kolem Kaple svaté Anny, která patří mezi nejstarší náboženské objekty východních Krkonoš. Byla postavena Johanem Benschem a jeho manželkou Elizabetou v roce 1752. Rodina Benschova žila v chalupě č.10 poblíž kaple po staletí a chalupa zde stojí dodnes.Při lesní kalamitě v roce 1966 byla studánka poškozena. Cesta sama pak byla zničena vandaly, kteří strhli všechna zastavení a svrhli je do údolí. Cesta byla obnovena v letech 1999 až 2001. Zasadili se o to místní obyvatelé spolu se spolkem přátel Veselého výletu. Cesta je vyzdobena netradičními obrazy provedenými technikou smaltované malby od výtvarníka Aleše Lamra, tím je křížová cesta jedninečná nejen v Krkonoších. Každoročně se Křížovou cestou vydává v neděli před svátkem Anny (26. července) procesí do kaple na bohoslužbu.

Pohádková stezka - Malá Úpa
Pec pod Sněžkou - Malá Úpa Pomezní boudy 14 km
Malá Úpa je romantická a tichá osada s horským dřevěným kostelíkem, kde si budete připadat jako na konci světa. Čeká zde na Vás deset zastavení s pohádkami od známe české spisovatelky, paní Marie Kubátové. Jednotlivá zastavení mají za úkol seznámit malé i velké návštěvníky nejenom s tvorbou spisovatelky, ale i s nádhernými místy a nezapomenutelnými výhledy na Krkonoše, která by bez motivace malé dětské nožky jen těžko zdolávaly. Trasa je dlouhá přibližně 17 km, a proto si její zdolání většina turistů musí rozdělit na několik okruhů.

Spálený a Čertův mlýn
Pec pod Sněžkou - Malá Úpa, Spálený Mlýn 8 km
Místní část Malé Úpy Spálený Mlýn se nachází na území Krkonošského národního parku mezi Pěnkavčím vrchem a Kraví horou v hlubokém údolí říčky Malé Úpy v prostoru jejího soutoku s Jelením potokem a dnes bezejmenným potokem s dřívějším německým názvem Plader Bach. Původně nesla lokalita název Mohornův Mlýn, ovšem poté co původní mlýn stojící na levém břehu řeky vyhořel, vžil se název současný. Převážnou část zástavby tvoří typické krkonošské chalupy, stojí zde ale i několik pozdějších staveb vybudovaných k ubytovacím účelům. Ve východním svahu stojí socha Krakonoše a vedle ní tzv. Čertův mlýn, což je model mlýna s pohyblivými pohádkovými postavami poháněným
i vodním kolem. Vítaná atrakce a vzpomínka na Krkonoše nejen pro děti.
 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz nebo na tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)
 • pobyt v termínu od 16.3.2015 - 22.12.2015
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 19 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • při koupi týdenního pobyt - 1 NOC ZDARMA
 • 3 dny/ 2 noci pro 1 osobu s polopenzí 950,- Kč
 • 5 dnů/ 4 noci pro 1 osobu s polopenzí 1495,- Kč
 • 7 dnů/ 6 nocí pro 1 osobu s polopenzí 2150,- Kč
 • děti 0-2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
 • děti starší 4 let 400,- Kč vždy za 2 dny - platba na místě
 • děti nad 10 let jsou již počítány jako dospělé osoby
 • nevyužité Horokupóny propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Penzion Modřanka
Pec pod Sněžkou 184
Pec pod Sněžkou, 54221

http://www.penzionmodranka.cz
marcela.fuksova1@seznam.cz
Tel: +420604955483

Rezervace pobytů na tel. 604 955 483 (8-20h)

Mapa
Lng: 15.74181440, Lat: 50.69541350 (zvětšit mapu)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

marcela.fuksova1@seznam.cz 

 tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 15.03.2015 do 22.12.2015

Podmínky slevy

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: marcela.fuksova1@seznam.cz nebo na tel. 604 955 483 (7:00 - 22:00h)
 • pobyt v termínu od 16.3.2015 - 22.12.2015
 • cena nezahrnuje lázeňský a rekreační poplatek 19 Kč / den (platí se při příjezdu)
 • při koupi týdenního pobyt - 1 NOC ZDARMA
 • 3 dny/ 2 noci pro 1 osobu s polopenzí 950,- Kč
 • 5 dnů/ 4 noci pro 1 osobu s polopenzí 1495,- Kč
 • 7 dnů/ 6 nocí pro 1 osobu s polopenzí 2150,- Kč
 • děti 0-2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
 • děti starší 4 let 400,- Kč vždy za 2 dny - platba na místě
 • děti nad 10 let jsou již počítány jako dospělé osoby
 • nevyužité Horokupóny propadají

Kde uplatnit

Penzion Modřanka
Pec pod Sněžkou 184
Pec pod Sněžkou, 54221

http://www.penzionmodranka.cz
marcela.fuksova1@seznam.cz
Tel: +420604955483

Rezervace pobytů na tel. 604 955 483 (8-20h)