Podpora +420777502022

Cykloturistický balíček na 5 dní se snídaní ve východních Krkonoších pro 4 lidi. Dopřejte si ubytování v apartmánech Čertova bouda v Areálu Mladé Buky- Baldův svět pro celou rodinu. Nudit se rozhodně nebudete. / Krkonoše

31%
Skončeno: 31.10.2019 23:01
10 350 Kč cena po slevě
15 000 Kč před slevou 31% sleva 4 650 Kč ušetříte

Vyrazte objevovat krásy Krkonoš, ze sedla je přilehlá nedotčená příroda nejkrásnější. 5 dní cykloturistiky pro celou rodinu, navíc získáte půjčení dospělých horských kol nebo elektrokol zcela ZDARMA. Dopřejte si ubytování se snídaní v apartmánu Čertova bouda, který se nachází přímo v areálu Mladé Buky, který je zaměřen na rodiny s dětmi. V areálu najdete bobovou dráhu, Baldův svět - spoustu prolézaček, vodní svět, letní tubing, bungee trampolíny...

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • při nové registraci obdržíte 100,- Kč kredit na první nákup

Sleva v bodech

Rodinný pobyt na horách na 5 dní

 • 4 x ubytování v rodinném apartmánu Čertova bouda v centru Areálu Mladé Buky pro 4 osoby. (5. osoba po domluvě)
 • apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou, ledničkou, mikrovlnnou troubou, TV
 • 4 x snídaně
 • zapůjčení dospělých horských kol či elektrokol ZDARMA + mapa s turistickými trasami
 • možnost využití vstupu do do dětského parku Baldův svět (letní tubingová dráha, bobová dráha, prolézačky, kluziště...- viz ceník www.areal-mladebuky.cz
 • 1 x piknikový koš s dobrotami pro 4 osoby
 • karta hosta se slevou 10% na všechny služby areálu a vybrané výlety v okolí + další typy. (Safary park Dvůr Králové, K+K lanový park Janské Lázně, Hrad a Zámek Staré Hrady, Disc golf, vláček Úpáček)
 • úschovna a půjčovna kol
 • Wi-fi ZDARMA
 • parkování ZDARMA

Krkonoše jsou rájem pro pěší turistiku i cykloturistiku. Pyšní se jedinečnou krajinou a nedotčenou přírodou v Evropě. Dobré značení turistických a cykloturistických tras ulehčuje orientaci i těm návštěvníkům, kteří jsou zde poprvé. Při odpočinku doporučujeme využít lanovou dráhu v Mladých Bukách a vychutnat si výhledy na okolní přírodu. Okolí Mladých Buků a Trutnova lze využít k různě obtížným cyklistickým výletům. Pro náročné cyklisty se nedaleko zdvíhají kopce Krkonoš s rozsáhlou sítí cyklistických tras. Mimo náročných výletů na hory se dá relaxovat při pohodových cestách podél řeky Úpy. Zajímavým výletem je třeba cesta do Babiččina údolí v Ratibořicích. Za zastavení také stojí výlet do Adršpašsko-teplických skal.

Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších pouhých 6 km od Trutnova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Trutnova do Pece pod Sněžkou. Mladé Buky jsou místem, které návštěvníka osloví nejen překrásnou okolní přírodou, ale zejména bohatou nabídkou sportovních možností a bohatou škálou aktivit. Celoročně otevřený rodinný areál Baldův svět na úpatí Krkonoš nabízí nejen zimní aktivity, ale také letní a zejména těm nejmenším, spoustu sportovního vyžití, zábavy a adrenalinu. V zimní sezóně je zde skipark v létě Baldův svět a půjčovna kol. Kdo miluje adrenalin určitě využije 1 520m dlouhou bobovoou dráhu, která je nejdelší v Krkonoších a je v provozu celoročně. Letní tubingová dráha je také součástí Baldova světa. Plastové tuby Vás bezpečně provezou několika klopenými zatáčkami až do cíle. Místní Areál Mladé Buky je od začátku budován jako místo pro nenáročnou, klidnou, ale aktivní rodinnou dovolenou. Každý rok areál investuje nemalé peníze do rozvoje a každý rok narůstá počet spokojených zákazníků, kteří se pravidelně vrací.

Apartmány Čertova bouda

Nové, komfortně zařízené apartmány Čertova bouda se nachází v Mladých Bukách na místní sjezdovce. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, skříň, lednici a mikrovlnou troubu. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Hosté mají k dispozici moderní neplacené parkoviště. V této nabídce je ubytování možné se snídaní. Stravu si lze dokoupit v restauraci Čertova bouda nebo v restauraci Kravín. Denně pro vás připravují lákavou nabídku jídel z kvalitních surovin v příjemném prostředí s milou obsluhou. Každý měsíc restaurace Kravín navíc představuje kulinářské speciality podle ročního období a sezónních potravin. Restaurace Kravín se nachází přímo u vjezdu do areálu a je tak oblíbenou destinací nejen pro svou nabídku jídel a příjemnou atmosfétu, ale také pro svou dostupnost.

Baldův svět - "PRO MLADÉ VŠECH GENERACÍ"

se nachází cca 100m od parkoviště - směrem za mostem přes řeku Úpu. Na cca 40 000 m2  najdete houpačky, prolézačky s tobogány, 6ti místné trampolínové pole, vzduchové trámpolíny, letní tubing, 18m dlouhou nafukovací housenku Megi, 4-místnou bungee trampolínu, vodní hřiště, síťovou loď, duo lanovku, mini zoo s malými holandskými kozičkami, maxi "Člověče, nezlob se", ohniště, Čertovskou stezku a naučnou stezku Poznávej přírodu s Baldou, občerstvení a sociální zařízení. Součástí hřiště jsou i odpočinkové lavičky, stoly se slunečníky, altán a stojany na kola. Vstup možný i s kočárky.

Krkonoše nabízí spoustu krásných míst pro dovolenou s dětmi. Jsou protkány cyklistickými a turistickými trasami a vaše děti budou v přírodě dýchat čerstvý vzduch. K cestování po okolí doporučujeme využít  půjčovnu kol, která se nachází na parkovišti naproti bobové dráze. Půjčují běžná horská kola a elektrokola. Kromě kol si můžete zapůjčit helmy, chrániče, dětské sedačky. Pokud tedy chcete trávit dovolenou v Česku a jste milovníky turistiky, cyklistiky a přírody, tak tato dovolená je stvořena přímo pro Vás.

Baldovým světem procházejí dvě stezky

1) Čertovská stezka - 500m dlouhá Čertovská stezka s deseti stanovišti, na kterých se děti dozvědí, co všechno místní čerti dovedou

2) Poznávej přírodu s Baldou - 370 metrů dlouhá stezka Poznávej přírodu s Baldou, kde se děti na 11 tabulích seznámí s přírodními zákonitostmi

Areál je výchozím i cílovým místem naučné stezky okolo Pekelského vrchu, 10,4 km dlouhá naučná stezka s informačními tabulemi seznamuje návštěvníky s historií lyžování v Mladých Bukách, historií Mladých Buků a krásami Přírodního parku Hrádeček.

Výlety do okolí

Při koupi této výhodné nabídky získáte Kartu hosta se slevou 10% na všechny služby areálu a vybrané výlety v okolí. V tomto východním koutě Krkonoš se jistě nudit nebudete.

ZOO Dvůr Králové nad Labem - V Safari Parku Dvůr Králové Vás čekají ty pravé africké zážitky – opravdové safari mezi volně se pohybujícími stády zvířat a jediné Lví safari ve střední Evropě. Pěší procházka vás poté zavede mezi největší skupinu žiraf chovaných mimo Afriku nebo k nosorožcům, jejichž chovem se safari park proslavil. Přitom budete moct obdivovat úžasné umění a kulturu černého kontinentu a nechat se unášet strhujícími rytmy africké hudby. Poznávání Afriky však nekončí ani po setmění. Projížďka večerním safari také jistě ocení adrenalinoví nadšenci.
Safari Park je otevřen každý den v roce a zejména v zimě oceníte velké tropické pavilony Ptačí a Vodní svět nebo pavilony pro šimpanze, okapi, šelmy či slony a další zvířata africké savany.

K+K lanový park Janské Lázně - Lanový park ve stromech se skládá ze cca 40ti překážek ve dvou okruzích. Kromě jiných zajímavých lanových překážek se můžete ze stromu na strom dopravit i na saních nebo na kole. Dále na vás v lanovém parku čeká adrenalinový zážitek v podobě skoku z 12ti metrů a několik přejezdů na kladce.

Hrad a Zámek Staré Hrady -  nabízí 3 prohlídkové okruhy.

 • I. prohlídkový okruh: Hrad a zámek s Dračí čarodějnou královskou komnatou

V hradní a zámecké části je prohlídkový okruh Jak se žilo za císaře pána Františka Josefa I. Mnoho tisíc exponátů zde představuje život prostých lidí, měšťanů a šlechty v období vrcholu habsburské monarchie.

 • II. prohlídkový okruh: Zámecké pohádkové sklepení

 • III. prohlídkový okruh: Hradní pohádková půda

Prohlídkové okruhy I. a II. Do pohádek čaroděje Archibalda I. zavedou návštěvníky do bývalého renesančního a barokního sklepení a na hradní pohádkovou půdu, kde ožívá na 350 pohádkových bytostí, skřítků a strašidýlek z pohádek nejvyššího pohádkového čaroděje Archibalda I.

Disc Golf - čím dál více oblíbená hra s diskama a hřištěm v Dolní Malé Úpě. Disky Vám zapůjčí na Horském Hotelu Javor u kterého se hřiště nachází. Po hře můžete využít jízdu pohádkovým Vláčkem Úpáčkem, který Vás vyveze až na Pomezní boudy odtud můžete vyšlápnout na naši nejvyšší horu Sněžku. :)

 

 

 

 • kupóny lze uplatnit v termínu od 10.5.2019 - 30.11.2019
 • nutná předchozí rezervace na hotel +420 777 633 146, e-mail: propagace@areal-mladebuky.cz
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • horokupón nezahrnuje rekreační a lázeňský poplatek.
 • více informací na www.areal-mladebuky.cz

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
DIKRAM s.r.o.
7
Mladé Buky, 54223
Česká republika
http://www.areal-mladebuky.cz
propagace@areal-mladebuky.cz
Tel: +420736446699
Mapa
Lng: 15.84490940, Lat: 50.60050210 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu- penzionu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

Adresa: Kalná Voda 7, Mladé Buky 542 23
Telefon: +420 777 633 146
e-mail: info@areal-mladebuky.cz, propagace@areal-mladebuky.cz

 

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

Platnost Horokupónu

od 12.05.2019 do 30.11.2019

Podmínky slevy

 • kupóny lze uplatnit v termínu od 10.5.2019 - 30.11.2019
 • nutná předchozí rezervace na hotel +420 777 633 146, e-mail: propagace@areal-mladebuky.cz
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • horokupón nezahrnuje rekreační a lázeňský poplatek.
 • více informací na www.areal-mladebuky.cz

Kde uplatnit

DIKRAM s.r.o.
7
Mladé Buky, 54223
Česká republika
http://www.areal-mladebuky.cz
propagace@areal-mladebuky.cz
Tel: +420736446699