Podpora +420777502022

Letní prázdniny pro celou rodinu v chaloupce Baba-Jaga s 3-4 lůžkovými pokoji na 8 dní s možností využití snídaní a večeří v partnerském 50m vzdáleném penzionu Zelený Mlýn. / Krkonoše

43%
Skončeno: 27.08.2018 00:01
6 900 Kč cena po slevě
11 970 Kč před slevou 43% sleva 5 070 Kč ušetříte
Koupilo: 9 zákazníků

Jsou věci, které si v létě nemůžete nechat ujít. Na prvním místě je jednoznačně rodinná dovolená v této pohádkové chaloupce. Baba-Jaga Vás pohostí nejen kouzelnými pokojíčky, krásnou okolní přírodou s cyklo a pěšími tůrami na hřebeny Rýchor nebo na Sněžku ale také různými krkonošskými zákoutími, které stojí za to vidět.

DOPORUČUJEME - Při nepříznivém počasí využít  DVA  AQUAPARKY v nedalekém Polsku.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na první nákup

Sleva v bodech

 • ubytování v 3-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky
 • možnost vlastního vaření ve společné kuchyni
 • možnost využití snídaní a večeří v 50m vzdáleném penzionu Zelený Mlýn v oceněné restauraci CZECH SPECIALS (není v ceně)
 • restaurace v chaloupce není v stálém provozu. Slouží pro posezení a aktivity ubytovaných hostů, případně pro jednorázové firemní a soukromé akce
 • wi-fi zdarma
 • TV společná v salonku
 • venkovní terasa
 • lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid samozřejmostí
 • parkování u chalupy Baba-Jaga ZDARMA!

Chalupa Baba-Jaga

Stylová chaloupka leží v nejvýchodnější části Krkonoš,  v pohádkovém místě Prkenný Důl u Žacléře, přímo v centru lyžařského areálu, 10 km od Trutnova. Parkování je zajištěné přímo u chaloupky.

Pohádková Chaloupka Baba-Jaga nabízí ubytování v útulných pokojích se sociálním zařízením. K chaloupce náleží také stylová restaurace, která slouží pro posezení a aktivity ubytovaných hostů, případně pro jednorázové firemní a soukromé akce.

Divoká krkonošská příroda se pyšní panoramatickými výhledy do okolí. Doporučujeme navštívit naši nejvyšší horu Sněžku nebo novou Stezku v Oblacích na úpatí Černé hory v Jánských lázních. 

Polopenzi můžete využít v partnerském penzionu Zelený Mlýn, která je vzdálen pouhých 50m. Útulná Restaurace je vyhlášená svými krkonošskými specialitami.

Tipy na výlety

Aquaparky v Karpaczi

Z polské strany pod Sněžkou leží  horské městečko Karpacz. V něm se kromě jiných zajímavostí (skandinávský kostel Wang) nachází v hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI dva nádherné aquaparky.
V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký 25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, vířivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště a další atrakce. Ve druhém vodním parku TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI otevřeném každý den od 9 hodin do 21 hodin za slušné ceny - dospělí 30,-Zl , děti do 12 let 15,-Zl a děti do 4 let zdarma za 1,5 hodiny, Vás vybaví voňavými osuškami a vstoupíte do vodního parku neskutečných rozměrů. V ceně vstupného můžete využít 4 sauny (každá má svůj charakteristický rys) se zchlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem, dále posilovna, solná jeskyně, 8 vířivek celkem až pro 120 osob z různými koupelemi, 7 bazénů (s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou, s ledovou vodou...), dále dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogany a 1 trychtýř, venkovní bazény s dalšími atrakcemi.
Zkrátka příjemná změna nejen při nepříznivém počasí.

Tipy na výlety

okolí – Rýchorský prales, pevnost Stachleberg, Muzeum v Žacléři, hustá síť cyklostezek včetně stezek v sousedním Polsku, Hornická prohlídka
autem do 30 min. - Sněžka, Černá Hora, bobová dráha Mladé Buky, relax park Pec p.Sněžkou, Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové,
zámek Kuks, Trutnov – krytý bazén
autem do 1 hod. -  zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Babiččino údolí, Třebechovický betlém, pevnosti Josefov a Dobrošov, Špindlerův Mlýn, Harrachov
autem Polsko /od 30 do 60 minut/  – Jelenia Gora, Karpacz – Aquaparky, Kowary – miniatury Dolního Slezka, klášter Krzeszow, zámek Ksiaź

Janské Lázně
Starobylé lázeňské městečko pod Černou horou. Po procházce kolonádou můžete vyjet lanovkou na Černou horu a podnikat další túry v okolí.
www.janskelazne.cz

Hrádek Aichelburg
Horní Maršov - Temný Důl - Veselý výlet - Hrádek Aichelburg - Světlá hora - Horská Farma Sosna.

Karpacz
Na polské straně Sněžky se nachází Karpacz, dvojče Pece pod Sněžkou.
www.karpacz.pl

Kostelík Wang v Karpaczi
Malebný norský kostelík, který byl do Karpacze přestěhován v roce 1841.

Svatá Kateřina
Rekreační areál nedaleko Trutnova nabízí koupání, hřiště na míčové hry, prolejzačky, lodičky. Zajezdíte si na hodných koních a velbloudech

Žacléř  
Město Žacléř a jeho čtyři nedílné součásti - Bobr, Prkenný Důl, Černá Voda a Rýchory - tvoří ojedinělý útvar různých přírodních i geopolitických prostředí, s celkovým převýšením v nejnižším a nejvyšším místě (Rýchory-Dvorský les 1033 m n. m.) 550 m. Největší doménou Žacléře je pochopitelně krásná příroda a jedinečné blízké a vzdálenější okolí samotného města, a přímá hranice s Polskem, s hraničním přechodem ve 4 km vzdáleném Královci.
RÝCHORY - RÝCHORSKÝ PRALES -Rýchory jsou nejvýchodnější částí Krkonoš a dosahují až do výše 1033 m n. m. (Dvorský les). Rýchory jsou považovány za nejméně porušené místo v celých Krkonoších a proto jsou vlastně jedinečné. Na vrcholku rýchorského hřbetu stojí Rýchorská bouda. Nezapomeňte se také porozhlédnout po východních Krkonoších, jejichž úžasné panorama s majestátně se tyčící Sněžkou můžete zhlédnout. Rýchorský prales (Dvorský les) je lokalita vyhledávaná především fotografy pro svoji romantičnost a přirozenou krásů místních lesů, jež jsou ojedinělé hustým výskytem buků.
STACHELBERG
Stachelberg se již věky zdvihá jako strážný bod nad sníženinou Libavského sedla - odvěké zemské brány. Snad i proto byl na úzkém hřbetu Stachelbergu vybudován v letech 1935 až 1938 komplex opevnění s dělostřeleckou tvrzí.Navštívíte-li pevnostní komplex o víkendu od května do září, budete mocí nahlédnout do tajů podzemí a seznámit se s muzeem čs. opevnění blíže.
VRANÍ HORY
Plochou nevelké pohoří, vzdálené vzdušnou čarou od města a Žacléřského hřbetu, tedy Krkonoš, pouhých 5 km, leží, jako většína českých hor, na státní hranici (v tomto případě s Polskem). Tím nejvyšším vrchem je Špičák, vysoký 887 m n. m. a tyčící se zhruba 300 m nad okolní krajinou. Krátká vzdálenost od města je důvodem, proč jsou Vraní hory dominantním objektem všech výhledů z města do otevřené krajiny. A proč se tyto vrchy nazývají právě Vraní ? To si sami budete moci odpovědět, když vzhlédnete za slunného dne právě jejich směrem.
 • libovolný pobyt  od 29.6. 2018 - 2.9. 2018
 • www.baba-jaga.cz
 • nutná předchozí rezervace: (+420) 603 827 575
 • děti do 2,99 let zdarma  /bez nároku na lůžko a stravu/
 • strava není zahrnuta v ceně - možnost vlastního vaření nebo polopenze v penzionu Zelený Mlýn (50m)
 • pobyt v 1-2 lůžkových pokojích na 8 dní/ 7 nocí 6900,- Kč
 • pobyt v 3 lůžkových pokojích na 8 dní/ 7 nocí 7700,- Kč
 • pobyt v 4 lůžkových pokojích na 8 dní/ 7 nocí 9490,- Kč
  neuplatněné horokupóny propadají a nejsou směnitelné zpět na peníze
   

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!

Chalupa Baba-Jaga

Prkenný Důl 35, 542 01 Žacléř

+420 603 827 575

 

 

 

Mapa
Lng: 15.90031100, Lat: 50.64892600 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

na tel. +420 603 827 575

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 29.06.2018 do 02.09.2018

Podmínky slevy

 • libovolný pobyt  od 29.6. 2018 - 2.9. 2018
 • www.baba-jaga.cz
 • nutná předchozí rezervace: (+420) 603 827 575
 • děti do 2,99 let zdarma  /bez nároku na lůžko a stravu/
 • strava není zahrnuta v ceně - možnost vlastního vaření nebo polopenze v penzionu Zelený Mlýn (50m)
 • pobyt v 1-2 lůžkových pokojích na 8 dní/ 7 nocí 6900,- Kč
 • pobyt v 3 lůžkových pokojích na 8 dní/ 7 nocí 7700,- Kč
 • pobyt v 4 lůžkových pokojích na 8 dní/ 7 nocí 9490,- Kč
  neuplatněné horokupóny propadají a nejsou směnitelné zpět na peníze
   

Chalupa Baba-Jaga

Prkenný Důl 35, 542 01 Žacléř

+420 603 827 575

 

 

 

HORALOVÉ DOPORUČUJÍ TUTO SKVĚLOU AKCI RYBRCOUL 2018

 

TIP Horalů: Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu? Kontaktujte nás na podpora@huranahory.cz