Podpora +420777502022

Dovolená na Mácháči! Rodinný penzion Suchánků,ideální pro celou rodinu na 4-5 dní se snídaní v nádherném Máchově kraji plného turistických a cyklistických tras. / Dokeská pahorkatina

41%
Skončeno: 25.12.2017 23:01
780 Kč cena po slevě
1 320 Kč před slevou 41% sleva 540 Kč ušetříte
Koupilo: 11 zákazníků

Užijte si svoji jarní romantickou dovolenou v kouzelné přírodě u Máchova jezera. Rodinný Penzion U Suchánků Vás mile překvapí svým příjemným prostředím, které zajišťují přívětiví majitelé. Jednotlivé pokoje vám nabídnou útulnou atmosféru, TV a vlastní nebo společné sociální zařízení. Pěkný rodinný penzion s vynikající polohou pro poznání krásné přírody v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko-Máchův kraj. Penzion je také vhodný pro větší skupiny např. teambuildingy, školení apod.

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko ZDARMA
 • při první registraci 100 Kč bonus od huranahory.cz

Sleva v bodech

 • ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, pětilůžkových pokojích s vlastním i společným sociálním zařízením
 • 4 zařízené byty  (apartmány) s příslušenstvím k pronajmutí po celý rok (plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s TV, koupelna, WC
 • snídaně -  v jarních a letním měsících zelenina a ovoce z vlastní zahrady
 • parkování ve dvoře penzionu ZDARMA
 • možnost využití grill s posezením ve dvoře
 • pískoviště, houpačky
 • krytý zahradní bazén o průměru 3,5 m
 • Stylová společenská místnost s TV
 • možnost využití kuchyňského koutu
 • možnost větších skupin - školy, teambuildingy, školení

Penzion U Suchánků

Máchovo jezero,  klasika, která vás nezklame. S dobrým ubytováním,  partou kamarádů a  nádherným okolím se dovolená u Máchova jezera stane nezapomenutelným zážitkem. Prožijte netradiční dovolenou v tradičním českém prostředí obklopeni malebnou Ralskou pahorkatinou. Penzion U Suchánků je tedy ideální volbou k pobytu u Máchova jezera.

Příjemné ubytování v útulných dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích. 2 plně vybavené apartmány - byty pro celou rodinu. Každý byt má svou kuchyni s ledničkou, obývák s TV a koupelnu. K dispozici je také společenská místnost, gril a posezení na dvoře. Děti jistě využijí pískoviště, houpačky.a velkou zahradu, která je v letních a jarním měsících plná ovoce a zeleniny, kterou můžete po domluvě ochutnat. Penzion U Suchánků se nachází několik kilometrů od Máchova jezera v malebné vesničce Chlum.

Máchův kraj -  to je malebná romantická krajina pojmenována po Karlu Hynku Máchovi. Krajina s množstvím lesů je vrchovinného charakteru. Kromě kopců ji zmalebňují pískovcové útvary, vodní plochy i venkovská lidová architektura. Okolí Doks je plné historických a přírodních památek, takže je cílem zvlášte z hlediska turistiky a putování po krásách českých. Máchovo jezero je největším rybníkem v Čechách. Založil ho již v roce 1366 král Karel IV. Nádherné okolí zalesněné kopce a nedaleký hrad Bezděz. Mezi významné hrady můžeme zařadit hrad Bezděz, hrad Kost.

Zdejší porosty listnatých i jehličnatých lesů jsou rájem houbařů, milovníků procházek a vůně lesa. Dají se zde nasbírat všechny druhy hub stejně tak další lesní plody. Okolní krajina přímo vybízí k cykloturistice, můžete se jen projíždět krajinou, nebo si vybrat některou z cyklotras, ať už blízkém okolí, nebo ve vyhlášené oblasti Kokořínska.

V zimní sezoně je možné využít služeb lyžařského areálu Polevsko. Lyžařský areál v Polevsku leží v nadmořské výšce 550m mezi vrchy Medvědím a Polevským.Vlek typu Poma 400 m dlouhý dopravuje lyžaře nad dvě sjezdovky - 450 m modrá (turistická) sjezdovka, 400 m červená (závodní) sjezdovka, které jsou od 16.00 hodin plně osvětleny. V areálu se nachází i malý provázkový vlek pro děti. Lyžaři mají k dispozici i WC.
Předností vleku je nízká cena jízdného, ale i snadná dostupnost. K zahození není ani velice čistý vzduch, z nejlepších v severních Čechách.
Pokud s sebou vezmete i další členy rodiny, kteří neholdují sjezdařině, mohou využívat i řadu běžeckých tras v okolí.
Vzdálenost areálu od penzionu je asi 25km.

Kam na výlet?
Naučná stezka Swamp
Mácháč, to není jenom koupání, ale také poznávání! Naučná stezka SWAMP je pojmenována podle Národní přírodní památky SWAMP ležící při březích Máchova jezera. Naučná stezka seznamuje s chráněnými a kriticky ohroženými živočichy, rostlinami a rybníkářstvím Máchova jezera.
Naučná stezka se Čtyřlístkem okolo Blaťáku
Vydejte se společně s Fifinkou, Bobíkem, Myšpulínem a Pinďou na výlet kolem komiksového rybníku Blaťáku, ve skutečnosti Máchova jezera. Čeká na vás nejedno dobrodružství! Navštívíte zajímavé skalní útvary, dozvíte se nejeden zajímavý příběh, a to nejlepší vás čeká na konec.
Celá trasa naučné stezky je vedena po žluté turistické trase kolem Blaťáku (Máchova jezera). První zastavení, kde můžete načerpat síly a dozvědět se zajímavé informace, se nachází těsně přes vstupem do lesa v Kuřivodské ulici v Třeskoprskách (Doksech). Druhé zastavení na vás čeká pod vrchem Borný k odbočce na vyhlídku. U posledního zastavení naučné stezky ve Starých Splavech vyměníte žlutou turistickou trasu za červenou a hurá po Jarmilině stezce do Třeskoprsk (Doks). Zde se držte místního městského značení, které vás zavede až do Muzea Čtyřlístek, které se nachází v podkroví Městské knihovny.
Kam vyrazit na kole?
Kolem Velké Bukové - cca. 35 km
Doksy - Staré Splavy - Pec - Trojzubec - Buková hora - Strážov - Břehyně - Doksy
Tento poněkud delší výlet vedeme kromě začátku lesnatou zvlněnou romantickou krajinou, kde téměř nikoho nepotkáte. Projíždíme totiž bývalým vojenským prostorem Celá trasa je sjízdná na horských i trekingových kolech.
Vyjíždíme z náměstí Republiky dolů kolem zámku. Na křižovatce u Památníku K.H. Máchy odbočíme vlevo a jedeme rovně až k parkovišti u nádraží. Zde pojedeme dále rovně, byť nás dopravní značka upozorňuje, že se jedná o slepou ulici. Dnes nepoužívaná asfaltová silnice nás dovede k hotelu U jezera, kde končí (2,24 km). Odbočíme vpravo přes most, který překlenuje železniční trať, a najedeme vlevo na červenou turistickou značku, která nás dovede až do Starých Splavů. Po hlavní silnici projedeme vpravo celými Splavy a po úseku vedoucím lesem dojedeme k odbočce k restauraci Myslivna (5,95 km). My však odbočíme vlevo na úzkou asfaltku. Po necelých 100 m odbočíme u dřevěného plotu obory vpravo na písčitou lesní cestu. Po ní se doslova vyšplháme (místy možná budeme i kolo tlačit) na Mužský hřeben opět k oplocení obory po levé ruce. Stoupáme dále po téměř pro kola nesjízdné stezce až na 7,83 km narazíme na Dělovou cestu. To nejhorší již máme za sebou.
Za Spící pannou - cca. 24 km
Doksy - Staré Splavy (kolem jezera) - Provodínské kameny - Provodín - Staré Splavy - Doksy
Nabízíme Vám nenáročný ale hezký výlet na sever od Doks, který je možno absolvovat i na cestovním kole.Kolem jezera
Výlet začínáme tradičně na Dokském náměstí. (Návštěvníci Starých Splavů se mohou připojit až u restaurace Myslivna.) Z náměstí pojedeme podél kostela vpravo dolů ulicí 5. Května až k restauraci "U rybníčku". Před ní odbočíme vlevo a pojedeme po hrázi Čepelského rybníka nahoru podél zahrádkářské kolonie. Přejedeme železniční most a za hřbitovem odbočíme vlevo. Po levé straně je staveniště, po pravé les. Na kraji lesa odbočíme vpravo mezi nové rodinné domky do ulice Boženy Němcové. Na konci této ulice se dáme vlevo na křižovatku s hlavní silnicí Doksy - Mimoň. Zde na 1,58 km odbočíme vpravo směrem na Mimoň. Na 2,85 km odbočíme vlevo na Staré Splavy. Jedeme zalesněným územím po asfaltové, málo frekventované silnici kolem Havířského vrchu vlevo ( kdysi se zde těžila železná ruda) mezi kopci Malým a Velkým Borným až na konec parkoviště (7,75 km). Zde odbočíme vpravo na úzkou asfaltovou silničku. Vpravo mineme hájenku a brzy se objeví oplocení velké obory, ve které žijí daňci, jeleni i mufloni. Budete-li mít štěstí a budete-li se chovat tiše, určitě nějakou zvěř uvidíte.
Na hrad Kokořín - cca. 52 km
Doksy - Ždírec - Blatce - Kokořín - Houska - Kruh - Žďár - Okna - Doksy
Ačkoli je tento výlet poněkud delší, není příliš náročný a vede romantickou krajinou s krásnými výhledy. Je možné jej absolvovat na trekingovém kole.
Ačkoli je tento výlet poněkud delší, není příliš náročný a vede romantickou krajinou s krásnými výhledy. Je možné jej absolvovat na trekingovém kole.
Výlet začínáme v Doksech na náměstí, kde si všimneme před radnicí rozcestníku cyklotras č. 0015 (Tachov, Ždírec, Blatce, Dolní Houska) a č. 0014 (Doksy, Obora, Okna, Pankrác, Nosálov). Tato druhá trasa nás vyvede z náměstí podle kostela a povede nás bezpečně do Obory, kde opatrně přejedeme hlavní silnici a podle značení dojedeme do Oken. V Oknech si všimneme podél silnice  roubených lidových staveb a kostela Nanebevzetí Panny Marie. Byl  původně gotický z r. 1384, zbarokizovaný koncem 17. století, s částí inventáře z kaple na Bezdězu. Obec prý přišla ke svému názvu proto, že jsou skutečnými okny k Bezdězu - jeho majestátní silueta odtud vypadá opravdu impozantně.
Na Strážov - cca. 18,5 km
Doksy - Králův stolec - Mariánská cesta - Strážov - Břehyně - Doksy
Vybrali jsme pro Vás výlet, který vede nedotčenou přírodou hlubokými lesy. Tento výlet je určen především pro rodiče s menšími dětmi. Lze jej absolvovat i s cestovními koly.
Přes Psí kostely do Hradčan- cca. 30 km
Doksy-Staré Splavy (kolem jezera)-Senná Brána-Skalní brána-Psí kostely-Hradčany-Břehyně-Doksy
Nabízíme Vám výlet do míst, kam se ještě donedávna nesmělo, ačkoliv se jedná o jeden z nejromantičtějších koutů v okolí. Jsou to  Polomené hory s Hradčanskými stěnami, oblast mezi Máchovým jezerem, údolím řeky Ploučnice a silnicí Hradčany - Břehyně.

Houska...
...hrad Houska byl založen v první polovině 13. století Přemyslem Otakarem II., a to téměř souběžně s blízkým Bezdězem, dokonce stejnou stavební hutí. Celé nádvoří je obdařeno úžasnou akustikou, díky níž se Houska stala vyhledávaným místem pro pořádání různých koncertů.

Bezděz...
... byl postaven ve 13.století jako pevnost a reprezentativní sídlo krále. Nechal jej vystavět Přemysl Otakar II.

Kokořín...
...je krásný gotický hrad založený v 1. polovině 14. století. V interiérech sbírka zbraní a romantického umění.

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: o.suchanek@atlas.cz nebo na tel. +420 487 870 365
 • pobyt v období od 1.7.2016 - 24.12.2017
 • ubytování se snídaní pro 1 osobu na 5 dní/ 4 noci při nástupu v  NE nebo PO, jinak pobyt na 4 dny/ 3 noci. 780,- Kč
 • ubytování se snídaní pro 1 dítě od 3 - 9,99let  včetně služeb (lůžko+snídaně) na 5 dní / 4 noci při nástupu v  NE nebo PO, jinak pobyt na 4 dny / 3 noci - 690,- Kč
 • dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • více informací na www.namachac.cz

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Penzion U Suchánků - Doksy
Chlum 71
Doksy, 472 01
Cěská Republika
http://www.namachac.cz
o.suchanek@atlas.cz
Tel: +420487870365

Penzion Chlum
    Chlum 71, 472 01 Doksy
    tel.: +420 487 870 365
    e-mail: O.Suchanek@atlas.cz
  
účet ČS: 1374888133/0800 (firemní)

Mapa
Lng: 14.56429580, Lat: 50.57882070 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

email: o.suchanek@atlas.cz, tel. +420 487 870 365

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 01.07.2017 do 24.12.2017

Podmínky slevy

 • nutná předchozí rezervace pobytu na emailu: o.suchanek@atlas.cz nebo na tel. +420 487 870 365
 • pobyt v období od 1.7.2016 - 24.12.2017
 • ubytování se snídaní pro 1 osobu na 5 dní/ 4 noci při nástupu v  NE nebo PO, jinak pobyt na 4 dny/ 3 noci. 780,- Kč
 • ubytování se snídaní pro 1 dítě od 3 - 9,99let  včetně služeb (lůžko+snídaně) na 5 dní / 4 noci při nástupu v  NE nebo PO, jinak pobyt na 4 dny / 3 noci - 690,- Kč
 • dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA
 • neuplatněné kupóny propadají a nejsou směnitelné zpět za peníze
 • více informací na www.namachac.cz

Kde uplatnit

Penzion U Suchánků - Doksy
Chlum 71
Doksy, 472 01
Cěská Republika
http://www.namachac.cz
o.suchanek@atlas.cz
Tel: +420487870365

Penzion Chlum
    Chlum 71, 472 01 Doksy
    tel.: +420 487 870 365
    e-mail: O.Suchanek@atlas.cz
  
účet ČS: 1374888133/0800 (firemní)

 

TIP Horalů: Máte možnost úhrady pobytu zaměstnavatelem nebo potřebujete na pobyt fakturu? Kontaktujte nás na podpora@huranahory.cz