Podpora +420777502022

Rodinný relax na 3 nebo 4 dny v Krkonoších s chutnou polopenzí a oceněním Czech Specials, bowlingem, saunou zdarma v příjemném penzionu Zelený Mlýn v Krkonoších. / Krkonoše

45%
Skončeno: 18.12.2017 10:09
1 390 Kč cena po slevě
2 490 Kč před slevou 45% sleva 1 100 Kč ušetříte
Koupilo: 62 zákazníků

Skvělá rodinná dovolená! Hledáte příjemné ubytování v Krkonoších s milou a domácí atmosférou pro celou rodinu? Již nehledejte! Přijeďte si odpočinout a načerpat nové síly do oblíbeného penzionu Zelený Mlýn. Výborné výchozí místo pro pěší i cyklo turistiku ve východních Krkonoších. Penzion si pro vás připravil chutné snídaně a dvouchodové večeře. Děti k zábavě jistě využijí trampolínu a dětské hřiště. Vezměte kola, dobrou náladu a těšte se na poctivou domácí kuchyni a krásnou přírodu! 1 hod SAUNY ZDARMA.

DOPORUČUJEME - Při nepříznivém počasí využít  dva nové AQUAPARKY v nedalekém Polsku

Vždy něco navíc od HURANAHORY.CZ

 • při nové registraci 100 Kč bonus kredit na první nákup
 • 1 hodina SAUNY ZDARMA

Sleva v bodech

 • ubytování v 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na 2,3 noci
 • snídaně formou bohatých švédských stolů
 • chutné dvouchodové večeře z oceněné restaurace CZECH SPECIALS
 • 50% sleva na 1 hodinu bowlingu ( mimo penzion)
 • 1 hodina sauny ZDARMA
 • objednání masáží (za poplatek) 
 • wifi připojení + možnost využití PC v restauraci ZDARMA
 • úschovna kol ZDARMA
 • parkování u penzionu Zelený Mlýn ZDARMA!
 • dětské hřiště s trampolínou - prolézačky, trampolína, skluzavka a upravený travnatý prostor ke hrám
 • při nepříznivén počasí doporučujeme využít 2 aquaparky v Polsku cca 20 minut jízdy

 

Pension Zelený Mlýn
Utečte před starostmi všedního dne s celou Vaší rodinou do krkonošské přírody. Pension Zelený Mlýn se nechází v našich nejkrásnějších horách v Krkonoších. Celoroční pobyty jsou vhodné nejen pro celé rodiny s dětmi, ale také jednotlivce. Ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku ve východních Krkonoších, okruhy na běžkách a pro výlety do okolí za atrakcemi a zajímavostmi Východních Čech a Polského příhraničí. Nedaleko od penzionu si najdou své golfisté.

Penzion nabízí ubytování v útulných pokojích se sociálním zařízením. K penzionu náleží stylová restaurace s výbornou kuchyní s výběrem z české i mezinárodní kuchyně. Vyhlášeným dezertem je vlastní ´´Tiramisu´´ a Čokoládové fondue s čerstvým ovocem.

Vyhlášená útulná restaurace s krkonošskými specialitami.

Vaše děti jistě ocení dětské hřiště s venkovním zastřešeným bazénem, prolézačkami, trampolínou, skluzavkami a upraveným travnatým prostorem ke hrám. Rodiče zase letní terasu na které mohou relaxovat při odpoledním kafíčko.

V této nabídce můžete také využít finskou saunu, která je prospěšná pro vaše celé tělo. Odstraňuje stresy každodenního života. Má prokazatelné blahodárné účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu včetně svalstva pro náročných túrách.
Své tělo můžete také nechat hýčkat při různých masážích celého těla nebo navštívit solnou jeskyni

Aquaparky v Karpaczi

Z polské strany pod Sněžkou leží  horské městečko Karpacz. V něm se kromě jiných zajímavostí (skandinávský kostel Wang) nachází v nově vybudovaných hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI dva nádherné aquaparky.
V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký 25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, vířivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště a další atrakce. Ve druhém vodním parku TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI otevřeném každý den od 9 hodin do 21 hodin za slušné ceny - dospělí 30,-Zl , děti do 12 let 15,-Zl a děti do 4 let zdarma za 1,5 hodiny, Vás vybaví voňavými osuškami a vstoupíte do vodního parku neskutečných rozměrů. V ceně vstupného můžete využít 4 sauny (každá má svůj charakteristický rys) se zchlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem, dále posilovna, solná jeskyně, 8 vířivek celkem až pro 120 osob z různými koupelemi, 7 bazénů (s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou, s ledovou vodou...), dále dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogany a 1 trychtýř, venkovní bazény s dalšími atrakcemi.
Zkrátka příjemná změna nejen při nepříznivém počasí.

Tipy na výlety

okolí – Rýchorský prales, pevnost Stachleberg, Muzeum v Žacléři, hustá síť cyklostezek včetně stezek v sousedním Polsku, Hornická prohlídka
autem do 30 min. - Sněžka, Černá Hora, bobová dráha Mladé Buky, relax park Pec p.Sněžkou, Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové,
zámek Kuks, Trutnov – krytý bazén
autem do 1 hod. -  zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Babiččino údolí, Třebechovický betlém, pevnosti Josefov a Dobrošov, Špindlerův Mlýn, Harrachov
autem Polsko /od 30 do 60 minut/  – Jelenia Gora, Karpacz – Aquaparky, Kowary – miniatury Dolního Slezka, klášter Krzeszow, zámek Ksiaź

Janské Lázně
Starobylé lázeňské městečko pod Černou horou. Po procházce kolonádou můžete vyjet lanovkou na Černou horu a podnikat další túry v okolí.
www.janskelazne.cz

Hrádek Aichelburg
Horní Maršov - Temný Důl - Veselý výlet - Hrádek Aichelburg - Světlá hora - Horská Farma Sosna.

Karpacz
Na polské straně Sněžky se nachází Karpacz, dvojče Pece pod Sněžkou.
www.karpacz.pl

Kostelík Wang v Karpaczi
Malebný norský kostelík, který byl do Karpacze přestěhován v roce 1841.

Svatá Kateřina
Rekreační areál nedaleko Trutnova nabízí koupání, hřiště na míčové hry, prolejzačky, lodičky. Zajezdíte si na hodných koních a velbloudech

Žacléř  
Město Žacléř a jeho čtyři nedílné součásti - Bobr, Prkenný Důl, Černá Voda a Rýchory - tvoří ojedinělý útvar různých přírodních i geopolitických prostředí, s celkovým převýšením v nejnižším a nejvyšším místě (Rýchory-Dvorský les 1033 m n. m.) 550 m. Největší doménou Žacléře je pochopitelně krásná příroda a jedinečné blízké a vzdálenější okolí samotného města, a přímá hranice s Polskem, s hraničním přechodem ve 4 km vzdáleném Královci.
RÝCHORY - RÝCHORSKÝ PRALES -Rýchory jsou nejvýchodnější částí Krkonoš a dosahují až do výše 1033 m n. m. (Dvorský les). Rýchory jsou považovány za nejméně porušené místo v celých Krkonoších a proto jsou vlastně jedinečné. Na vrcholku rýchorského hřbetu stojí Rýchorská bouda. Nezapomeňte se také porozhlédnout po východních Krkonoších, jejichž úžasné panorama s majestátně se tyčící Sněžkou můžete zhlédnout. Rýchorský prales (Dvorský les) je lokalita vyhledávaná především fotografy pro svoji romantičnost a přirozenou krásů místních lesů, jež jsou ojedinělé hustým výskytem buků.
 
STACHELBERG
Stachelberg se již věky zdvihá jako strážný bod nad sníženinou Libavského sedla - odvěké zemské brány. Snad i proto byl na úzkém hřbetu Stachelbergu vybudován v letech 1935 až 1938 komplex opevnění s dělostřeleckou tvrzí.Navštívíte-li pevnostní komplex o víkendu od května do září, budete mocí nahlédnout do tajů podzemí a seznámit se s muzeem čs. opevnění blíže.
VRANÍ HORY
Plochou nevelké pohoří, vzdálené vzdušnou čarou od města a Žacléřského hřbetu, tedy Krkonoš, pouhých 5 km, leží, jako většína českých hor, na státní hranici (v tomto případě s Polskem). Tím nejvyšším vrchem je Špičák, vysoký 887 m n. m. a tyčící se zhruba 300 m nad okolní krajinou. Krátká vzdálenost od města je důvodem, proč jsou Vraní hory dominantním objektem všech výhledů z města do otevřené krajiny. A proč se tyto vrchy nazývají právě Vraní ? To si sami budete moci odpovědět, když vzhlédnete za slunného dne právě jejich směrem.
 • libovolný pobyt  od 2.10.2017 - 20.12.2017
 • nutná předchozí rezervace emailem: info@zelenymlyn.com nebo na tel. +420 603 827 575, 499 776 555
 • cena po slevě pro 1 dospělou osobu na 4 dny/ 3 noci včetně služeb - 1799,- Kč
 • cena po slevě pro 1 dítě od 3 - 11.99 let na 4 dny/ 3 noci -  1099,- Kč
 • cena po slevě pro 1 dospělou osobu na 3 dny/ 2 noci - 1390,- Kč
 • cena po slevě pro 1 dítě od 3 - 11.99 let na 3 dny/ 2 noci - 890,- Kč
 • děti do 2.99 let bez nároku na lůžko pouze se snídaní ZDARMA
 • více variant nákupu rodinných balíčků (zobrazení po kliku na KOUPIT)
 • neuplatněné horokupóny propadají

Ručíme za dodavatele této slevy

Pokud nemůžete vybraný pobyt uskutečnit garantujeme Vám vrácení peněz ve 14-ti denní garanční lhůtě ve formě kreditu na Váš uživatelský účet nebo Váš bankovní účet.

100% garance spokojenosti!
Penzion Zelený Mlýn
Prkenný Důl 1
Žacléř, Krkonoše, 542 01
Česká republika
http://www.zelenymlyn.com
info@zelenymlyn.com
Tel: +420603827575

Vaše dotazy velmi rádi zodpovíme.

Napište nám: info@zelenymlyn.com nebo arrakis@tiscali.cz

Tel. +420 603 827 575
Tel. +420 499 776 555
Tel. +420 499 776 14
Mapa
Lng: 15.90031100, Lat: 50.64892600 (zvětšit mapu)

Vaše dotazy zodpovídá poskytovatel služby popř. využijte kontakty v detailu akce.

Tato stránka slouží k dotazům na aktuální slevu a rádi bychom, aby byla maximálně informativní a přehledná pro všechny návštěvníky. Neslouží pro řešení problémů zákazníků. Pro tento účel používejte prosím náš email (podpora@huranahory.cz)

1. Líbí se mi Vaše nabídka na www.huranahory.cz jak mám postupovat?

Nejdříve kontaktujte buď telefonicky nebo emailem recepci hotelu a domluvte si s nimi předběžnou rezervaci.

info@zelenymlyn.com nebo na tel. +420 603 827 575, 499 776 555

2. Předběžnou rezervaci mám na hotelu již vytvořenou. Chci také uplatnit 100 Kč BONUS od huranahory.cz. Co mám pro to udělat?

Jakmile se na www.huranahory.cz registrujete, získáváte kredit 100 Kč, který můžete hned využít při koupi Vámi vybrané nabídky. Budete potřebovat jen Váš email a heslo, které si sami zvolíte.

Jakmile jste registrovaný nebo již přihlášený můžete začít nakupovat. Klikněte u nabídky na tlačítko KOUPIT, pokud má nabídka více variant, zvolte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Postupujete jednoduchými kroky k dokončení nabídky.

3. Nabídku mám již vybranou a nejsem si jistý jakou platební metodou mám pobyt uhradit. Co mi doporučíte?

Portál huranahory.cz umožňuje platbu Vaší objednávky 3 způsoby.

1. Při platbě převodem na náš bankovní účet horokupóny obdržíte za 2-3 dny. Platební údaje se Vám vždy zašlou na Váš email ze kterého byla vytvořena objednávka.

2. E- platba expresní bankovní převod kupóny za 2 hodiny

3. Online platba kartou horokupóny do 15 minut.

4. U objednávky jsem vybral platební metodu a dokončil ji. Kdy mi od Vás přijdou horokupóny?

Jakmile se platba připíše na náš bankovní účet, horokupóny se Vám automaticky vygenerují na Váš email.

5. Objednávku mám vytvořenou, vše jsem zaplatil, ale horokupóny stále nepřišly!?

Nejdříve se ujistěte, že peníze byly odeslány z Vašeho bankovního účtu. Poté zkontrolujte Vaši emailovou schránku – SPAM. Horokupóny občas spadnou do nevyžádané pošty.

Horokupóny si také můžete vytisknout přes přihlášení na hlavní stránce huranahory.cz – Můj účet

6. Horokupóny mám již v pořádku u sebe. Jak mám dále postupovat?

Každý horokupón obsahuje číslo (986654512), které nahlásíte k potvrzení rezervce na hotel. Bezpečnostním heslem (ADSF) a vytištěným horokupónem se prokazujete přímo na místě odběru slevy (na hotelu)

7. A nyní již hurá na dovolenou! Šťastnou cestu :-)

 

Platnost Horokupónu

od 05.10.2017 do 20.12.2017

Podmínky slevy

 • libovolný pobyt  od 2.10.2017 - 20.12.2017
 • nutná předchozí rezervace emailem: info@zelenymlyn.com nebo na tel. +420 603 827 575, 499 776 555
 • cena po slevě pro 1 dospělou osobu na 4 dny/ 3 noci včetně služeb - 1799,- Kč
 • cena po slevě pro 1 dítě od 3 - 11.99 let na 4 dny/ 3 noci -  1099,- Kč
 • cena po slevě pro 1 dospělou osobu na 3 dny/ 2 noci - 1390,- Kč
 • cena po slevě pro 1 dítě od 3 - 11.99 let na 3 dny/ 2 noci - 890,- Kč
 • děti do 2.99 let bez nároku na lůžko pouze se snídaní ZDARMA
 • více variant nákupu rodinných balíčků (zobrazení po kliku na KOUPIT)
 • neuplatněné horokupóny propadají

Kde uplatnit

Penzion Zelený Mlýn
Prkenný Důl 1
Žacléř, Krkonoše, 542 01
Česká republika
http://www.zelenymlyn.com
info@zelenymlyn.com
Tel: +420603827575

Vaše dotazy velmi rádi zodpovíme.

Napište nám: info@zelenymlyn.com nebo arrakis@tiscali.cz

Tel. +420 603 827 575
Tel. +420 499 776 555
Tel. +420 499 776 14